Automobiliai

kėbulo poliravimas

Kėbulo poliravimas – tvarkingos mašinos link

kėbulo poliravimasiekvieną pavasarį vairuotojai pergyvena, kad dėl sniego, druskų ir kitų neigiamų faktorių transporto priemonė gali pradėti rūdyti. Kėbulo poliravimas yra ne galimybė, tačiau būtinybė jeigu norite, kad Jūsų transporto priemonė būtų tinkamai prižiūrėta, apsaugota ir ja galėtumėte naudotis ilgą laiko tarpą.

Jeigu norite, kad Jūsų transporto priemonės spalva būtų gyva – tokiu atveju prieš perdažymo darbus arba vietoj jų pirmiausia rekomenduojame pasinaudoti poliravimo paslaugomis. Tai galimybė greitai ir paprastai atnaujinti transporto priemonę ir užsitikrinti, kad aplinkos faktoriai nesugadins jos funkcionalumo.

Darbus palikite profesionalams

Priklausomai nuo to, kokia yra Jūsų transporto priemonės padėtis – vienu atveju užtenka tik nuplauti mašiną, kitu atveju yra reikalingas poliravimas ir galiausiai kai kuriais atvejais net ir šveitimas, kadangi nuvalyti problemines vietas kitu atveju gali būti tikrai sudėtinga.

Kai kurie asmenys galvoja, kad poliravimas yra gana paprastas darbas, tad kam jį palikti kitiems, kai kiekvienas gali pats teisingai pasirinkti ir apsispręsti, kokie tolimesni turėtų būti jo valymo žingsneliai. Kita vertus, tik gerai išmanant šio tipo darbo specifiką yra įmanoma teisingai atlikti darbus. Kėbulo poliravimas, juolab, nėra brangus, tad svarbiausia susirasti gerus specialistus.

Susiraskite pačius geriausius specialistus

Kadangi šiuo metu poliravimo paslaugas teikia tiek daug skirtingų įmonių, natūralu, kad norint atrasti pačius geriausius reikia palyginti kuo daugiau įmonių. Lyginimas kartu su specialistais nebus sudėtingas. Svarbiausia yra naudotis interneto teikiamais privalumais, kurie gali palengvinti darbus.

 1. Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su kainoraščiais. Įvertinkite, kiek pinigų galite skirti paslaugai, kad galėtumėte sėkmingai gauti norimą rezultatą.
 2. Taip pat naudinga internete perskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie gaunamas paslaugas.
 3. Žinoma, tuo pačiu vertėtų nepamiršti, kad skirtingi specialistai suteikia ir skirtingas paslaugas, tad domėkitės, ieškokite ir nuspręskite.

Poliravimo darbai – tai ne tik estetikos gerinimas, kaip daugelis galvoja. Tuo pačiu tai ir galimybė sėkmingai užsitikrinti ilgesnį transporto priemonės gyvavimo laiką.

Juk kuo mašina gražesnė – tuo ji ir tvarkingesnė.

Mašinų draudimas

KASKO draudimas: geriausios įmonės pasirinkimas

Mašinų draudimasPapildoma transporto priemonės apsauga dar niekam nepakenkė. Kuomet reikia mokėti pinigus daugelis žmonių pergyvena, kadangi atrodo, kad jie paprasčiausiai “išmetami” į balą. Visgi, kuomet kas nors atsitrenkia į Jūsų transporto priemonę, o galbūt Jūs tai padarote pats – draudimo išmoka būna džiaugsmas sielai bei akims. Mašinų draudimas turėtų būti ne tik privalomasis, tačiau ir papildomas, kuris leis drąsiau jaustis.

Drausti verta visiems

Klaidingai galvojama, kad šiais laikais dažniausiai papildomu draudimu draudžiamos tik labai naujos ir brangios transporto priemonės. Toks klaidingas galvojamas kyla iš to, kad papildomas mašinų draudimas yra labai brangus ir paprastesnių transporto savininkų turėtojams paprasčiausiai neverta investuoti didelių pinigų į draudimą. Visgi, tai nėra tiesa. Pirmiausia verta paminėti tai, kad draudimas nėra brangus, o greta to paties net ir už mažiausias transporto priemonės problemas sumokama gana didelė pinigų suma.

Įmonės pasirinkimas

Mašinų draudimas atliekamas ir suteikiamas daugelyje įmonių. Norint atrasti pačią geriausią naudinga palyginti kuo daugiau variantų. Tokiu atveju įsiskaitysite į sąlygas ir žinosite, kad Jūsų pasirinkimas yra pats geriausias.

 1. PASLAUGŲ KAINA. Kainoraštis daugeliui žmonių yra vienas iš pagrindinių kriterijų ieškant draudimo. Įvertinus savo galimybes galite tikslingai peržiūrėti pasiūlymus.
 2. DRAUDIMO IŠMOKOS DYDIS. Vertindami paslaugų kaina būtinai susižinokite, kokią preliminariai pinigų sumą galima gauti vienos arba kitos nelaimės atveju. Taip paprasčiau pamatuoti ar verta draustis apskritai.
 3. DRAUDIMO SUTEIKIMAS. Papildomas draudimas suteikiamas beveik bet kokios smulkmenos atveju. Tačiau vistiek rekomenduojame tiksliai išsiaiškinti, kokiu atveju galima kreiptis į atsakingas įmones.
 4. SĄLYGOS. Būtinai susipažinkite su sąlygomis, kurios labai detaliai aptariamos internete. Tiksliai žinokite ne tik savo teises, tačiau ir atsakomybę.
 5. ATSILIEPIMAI. Internete galima atrasti kitų žmonių atsiliepimus apie suteikiamas paslaugas. Tai padės preliminariai suvokti paslaugų pasiūlymus.

Papildomas mašinų draudimas neabejotinai yra labai gera paslauga, kuri padės drąsiau jaustis esant kelyje. Svarbiausia pasirinkti tokią įmonę ir priimti tą pasiūlymą, kuris Jums labiausiai tiktų ir kuris suteiktų pačias kokybiškiausias paslaugas labiausiai Jums tinkama kaina.

 

 

 

 

 

draudimas internete

Auto draudimas internetu nuo A iki Ž

draudimas interneteJeigu turite transporto priemonę – reikėtų neapsiriboti vien tik įprastu draudimu. Daugelis lietuvių vengia auto priemonių draudimo, kuris suteikia galimybę gauti pinigų net ir dėl mažiausių įbrėžimų. O tai labai blogas įprotis, kadangi draudimas internete suteikia galimybę kur kas drąsiau jaustis kelyje.

Kam reikalingas auto draudimas?

Draudimas internete suteikia galimybę apdrausti praktiškai viską, ką norite papildomai saugoti. Kalbėti apie tai, kam reikalingas auto draudimas atrodo nereikalinga, kadangi akivaizdu, kad iškilus kokioms nors problemoms susijusioms su auto priemone – Jums bus apmokėtos iškilusios išlaidos. Tai reiškia, kad padarius avariją arba jeigu kas nors sugadino Jūsų transporto priemonę, net ir dėl pačios mažiausios smulkmenos – galimybės gauti draudimo pinigus yra labai atviros. Ir tai turėtų būti aktualu ne tik tiems, kurie turi labai naujas transporto priemones. Jeigu Jums rūpi, kad iškilus problemoms nereikėtų labai krapštyti kišenių – draudimas internete turėtų būti šiandienos Jūsų pasirinkimas.

Kaip apdrausti internetu?

Kadangi šiuo metu galimas draudimas internete – tai padeda sutaupyti dar daugiau laiko ir apdrausti yra paprasta kaip niekada. Taupykite savo laiką ir neikite į specialias įmones, kai viską galima daryti patogiai sau sėdint ant lovos.

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kurios bendrovės paslaugomis planuojate pasinaudoti. Žinoma, norint užsisakyti paslaugą internetu reikia naudotis tokios kompanijos paslaugomis, kurio turi internetinį puslapį ir ten suteikia galimybę užsisakyti paslaugas. Taigi, tam tikra prasme sumažėja ratas įmonių, kurios Jums tinka.

Dažniausiai užsukus į internetinį puslapį galima pamatyti registracijos formą, kurią užpildžius ir galima gauti draudimo pasiūlymą. Labai svarbu, kad kiekvienas laukelis būtų užpildytas. Kuomet baigsite tai daryti – formą reikia išsiųsti. Dažniausiai tą pačią arba kitą dieną su Jumis susisiekia atsakingas asmuo, kuris pateikia pasiūlymą. Žinoma, galima jį priimti, galite teikti savo sąlygas arba paprasčiausiai galite ignoruoti galimybę.

Apdrausta auto – saugo auto

Apsaugokite savo transporto priemonę – įsigykite draudimą. Svarbiausia, kad pasiūlymų yra tik daug, jog kiekvienas atras jam tinkamą variantą.

automobilio draudimo skaičiuokle

Automobilio draudimo kainos studentams: palyginimas Lietuvoje ir Amerikoje

automobilio draudimo skaičiuokleJungtinėse Amerikos Valstijose jauni vairuotojai sudaro 13 procentų visų licencijuotų vairuotojų. Koks jaunų vairuotojų procentas Lietuvoje, tokių statistinių duomenų bent kol kas nėra viešojoje informacinėje erdvėje. Galima spėti, kad procentas yra ne mažesnis nei Amerikoje. Jau vien apsižvalgę gatvėje pastebėtume nemažai vairuotojų iki 25 metų amžiaus.

Tiek Lietuvoje tiek ir Amerikoje draudikų nuomone (kuri yra grįsta statistiniais duomenimis) — jauni vairuotojai priklauso rizikingiausiai ir brangiausiai draudžiamųjų asmenų grupei. Automobilio draudimas studentams ir paaugliams (moksleiviams, abiturientams) yra gerokai brangesnis, tačiau sutaupyti galimybių visgi yra, jei tik tėvai ir jaunieji vairuotojai žino kur ieškoti. Abiejose lyginamose šalyse galima pasinaudoti automobilio draudimo skaičiuokle, kuri padės sužinoti kelių ar keliolikos (priklausomai nuo to kiek į paiešką investuosite laiko) draudimo paslaugų teikėjų siūlomas kainas.

Amerikoje naudojantis automobilio draudimo skaičiuoklėmis buvo atliekama kainų apžvalga, kuri parodė, kad jauniems vairuotojams automobilio draudimo kainos svyruoja nuo 900 iki 11 300 dolerių. Kaina svyravo ir priklausomai nuo to, kur buvo pasirinkta studento gyvenamoji vieta. Užsienio praktikoje, o tarp visų šalių ir Amerikoje, į draudimo kainos nustatymo kriterijus įeina ir gyvenamoji vieta bei profesija. Jei transporto priemonės savininkas gyvena pavojingame rajone, kuriame aukšti nusikalstamumo rodikliai — draudimas kainuos brangiau. Tyrimas taip pat parodė, jog didžiausias metines įmokas moka Luizianos ir Mičigano gyventojai. Na, o mažiausios metinės įmokos Havajuose ir Šiaurės Karolinoje.

Lietuvoje automobilio draudimo skaičiuoklės parodė, kad jaunam vairuotojui, studentui preliminarios metinės kainos gali svyruoti nuo 250 iki 700 eurų. Žinoma, šie skaičiai nėra tikslūs, nes kiekvienas atvejis individualus, draudimas studentui metams Lietuvoje gali kainuoti ir dar kiek mažiau ar net brangiau, viskas priklauso nuo kainą lemiančių faktorių. Štai pagrindiniai klausimai, kurių atsakymai lemia studento automobilio draudimo kainą Lietuvoje.

 • Koks draudėjo amžius?
 • Koks draudėjo vairavimo stažas?
 • Ar transporto priemonės savininko draudimo istorijoje yra buvę draudiminių įvykių?
 • Kokio tipo transporto priemonė draudžiama (lengvasis, krovininis, motociklas)?
 • Kokiais metais pagamintas automobilis ar kita transporto priemonė?
 • Koks variklio galingumas?
 • Koks variklio darbinis tūris?
 • Kokia draudėjo registruota gyvenamoji vieta?
 • Ar transporto priemonė naudojama tik Lietuvos ar ir užsienio teritorijoje?
 • Kokiam laikotarpiui sudaroma draudimo sutartis?
 • Ar yra kitų tos pačios transporto priemonės valdytojų?

 

 

 

starteriu remontas

Naudinga pagalba užvedant automobilį

starteriu remontasAutomobilis – puiki transporto priemonė mėgstantiems patogumą. Tačiau nuosavas automobilis teikia ir nemažai iššūkių – veikiausiai ne vienam automobilio savininkui pažįstama situacija, kai, rodos, beviltiškai stovima prie automobilio, nesėkmingai bandant jį užvesti. Jei su tokia problema susiduriate vis dažniau, pagalvokite – veikiausiai jums aktualus kokybiškas starterių remontas.

Kas yra starteris ir kam jo reikia?

Starteris – tai viena svarbiausių automobilio dalių, užtikrinanti sėkmingą variklio užvedimą veikiant kitą reikalingą dalį – alkūninį veleną. Šiais laikais starteris dažniausiai būna automatizuotas. Jis susideda iš keleto elementų – įtraukiančios rėlės, bendikso ir kitų specifinių dalių, kurios susidėvi nuo trinties. Naujo starterio kaina priklauso nuo jo elementų kokybės. Tačiau ne visada būtina pirkti naują starterį – galimas ir starterio remontas.

Starterio taisymas ar keitimas nauju?

Ko gero, vairuotojams ne paslaptis, jog starterio veikimo laikas priklauso nuo jo eksploatacijos intensyvumo. Tam tikrais atvejais starteris tiesiog nebeveikia ir tuomet dauguma vairuotojų susiduria su problema – ką daryti dėl starterio, keisti jį nauju arba bandyti remontuoti senąjį? Starterio remontas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste privalo būti atliktas itin kruopščiai. Pirmiausia atliekama starterio diagnostika, remiantis jos rezultatais, sprendžiama, kurias nekokybiškas ir nebeveikiančias dalis išvalyti. Atliekamas kompleksinis starterio išvalymas. Tuomet ir vėl vykdoma kontrolinė diagnostika, kurios metu greitai patikrinami visi starterio veikimo parametrai. Kadangi starteris remonto metu yra visiškai išardomas, kad būtų galima patikrinti jį kuo nuodugniau, starterio taisymas laikomas itin daug dėmesio reikalaujančiu, kruopščiu užsiėmimu. Kvalifikuoti specialistai užtikrina, kad jų atliekamas starterių remontas Vilnius bus kokybiškas ir patikimas – tuo galėsite įsitikinti gavę paslaugos garantiją su kvalifikuotų specialistų pavardėmis. Tiesa, be remonto galima rinktis ir starterio keitimą nauju. Tačiau ne vienas vairuotojas ar mechanikas laikosi nuomonės, jog sugedus tik vienai starterio daliai, pirkti visiškai naujo nebūtina. Kaip tik todėl dažnai aktualūs klausimai, susiję su bendekso keitimas kaina ir pan. Tačiau svarbu prisiminti, jog bet kokia dalis nėra brangesnė už jūsų ir jūsų namiškių sveikatą bei gyvybę, todėl į šiuos du dalykus investuoti bene svarbiausia negailint pinigų. Kai didžiausia jūsų bėda – starterių remontas Vilnius, Kaunas ar Klaipėda bei šių miestų automobilių meistrai pasiruošę padėti.

Kokios pagrindinės starterių problemos?

Veikiausiai teigti, jog starterių gedimai yra itin dažnai pasitaikanti problema, nederėtų, tačiau atskirų jo dalių gedimai būdingi ne vienai automobilių markei. Nissan automobiliams dažniausiai susidėvi bendiksas, nestabili rėlė. Problemų dėl rėlės turi ir Toyota automobilių savininkai, o starterio šepetėlio susidėvėjimas – bendra daugelio markių automobilių savininkų problema, tad jį gali tekti keisti ne kartą. Jei norite, kad net labiausiai patyrę mechanikai nepadarytų klaidų remontuodami jūsų automobilio ar jo dalis, atidžiai stebėkite, kas ir kaip daroma. Starterių remontas Vilnius Remontuojant starterį, jis pirmiausia įjungiamas kelioms sekundėms, stebima, ar užsiveda variklis, o jei šis neužsiveda, palaukiama ir leidžiama jam atvėsti. Panaši diagnostika atliekama ir vėliau – vos pavykus užvesti variklį, starteris tuoj pat išjungiamas. Veikiausiai pastebėjote, jog starterio ar jo dalių remontas yra ypač didelė problema, nes tai – sudėtingas darbas. Net smulkiausiai detalei pakeisti reikalingos žinios ir patirtis, kitaip galite negrįžtamai pakenkti starteriui ir būsite priversti įsigyti visiškai naują starterį. Starterių remontas, patikėtas tikriems specialistams, leis džiuginti puikiu rezultatu ir pagerėjusia jūsų kelionių kokybę ištisus metus, todėl neatidėliokite ir kreipkitės į geriausius meistrus savo mieste.

stiprintuvai

Kokybiški stiprintuvai – namams ir automobiliams

stiprintuvaiSunku būtų rasti žmogų, kuriam nepatiktų muzika. Dar sunkiau būtų rasti žmogų, kuriam nepatiktų gera ir kokybiška muzika. Daugeliui muzikos klausymas yra pomėgis, kuriuo stengiamasi pasimėgauti visur ir visada – namuose ar net kelyje. Kad garsas skambėtų kokybiškai ir būtų be pašalinių trukdžių – tam reikalingi stiprintuvai.

Muzika daugeliu atvejų leidžia atsipalaiduoti ir lengvai praleisti popietę, nesijaudinant apie dienos darbus ir rūpesčius. Ji nuramina, padeda užsimiršti ir pakelia nuotaiką. Būtent todėl namuose ir automobilyje stengiamės užtikrinti kokybiškai sklindantį garsą. Namuose tai padaryti leidžia namų kino sistema, automobilyje – įmontuota garso aparatūra. Kad ir kur būtų montuojama garso sistema, ji turi vieną bendrą bruožą, kuris padeda užtikrinti sklandžiai atkuriamą garsą. Tai garso stiprintuvai, kurių dėka galima atkurti itin kokybišką muziką. Ji bus be jokių trukdžių, pašalinių garsų ar triukšmo, o kas svarbiausia – ją klausytis bus galima garsiai.

Aukšta garso kokybė svarbi ne vien muzikos klausymosi atvejais. Namuose tai kur kas labiau aktualu svetainės kambaryje, kur susirenka visi šeimos nariai gero filmo ar serialo peržiūrai. Kokybiškas garsas ir žemi dažniai sukurs neapsakomai praturtintą patirtį. Tai leis pasijausti it kino salėje, kadangi puikus garsas ir itin kokybiškai atkurti skambesiai sukurs erdvinio garso įspūdį. Tokia garso aparatūra, tinkamai suderinta su video technika, gali į svetainės kambarį atnešti visai naują prasmę.

Kokybiško garso mėgėjams yra labai svarbu, kad jų namuose ar automobilyje skambanti muzika būtų itin kokybiška. Tai reiškia, kad ji neturėtų pašalinių garsų, kurie iškreiptų muzikos kokybę. Būtent šiuo tikslu montuojami stiprintuvai leidžia išspręsti problemą. Tam dažnai yra pasirenkama brangi ir patikima garso sistema. Kad aparatūra veiktų nepriekaištingai, neužtenka įsigyti brangios įrangos, aktualu ir būtina ją tinkamai sujungti. Priešingu atveju net ir brangi technika nepasitarnaus tinkamai.

Tenka pripažinti, jog atkurti kokybišką ir gerai skambantį muzikos įrašą nėra lengva, ypač, jei tai siekiama padaryti automobilyje. Būtent todėl šiuo tikslu naudojami garso stiprintuvai padės užtikrinti profesionaliai sklindantį garsą tiek namuose, tiek automobilyje. Jie leis mėgautis ne vien muzika, bet ir įvairiomis radijo programomis ir net filmais.

Automobilis su vairuotoju

Kokius patogumus suteikia automobilis su vairuotoju galima kalbėti tris paras, arba nepradėti visai. Kadangi jau pradėjau, pasvarstykime, kodėl net patyrę ir vairavimą hobiu laikantys vairuotojai pripažįsta, kad ateina diena, kada norisi, tiesiog atsisėsti į keleivio vietą ir nesukti galvos dėl nieko, įskaitant, spūstis gatvėse.

automobilis su vairuotoju

Kraupi, tačiau vieną grupę argumentų iliustruojanti statistika yra paskelbta prieš metus. Apie 50 proc. vairuotojų, kurie prarado vairuotojo pažymėjimą dėl alkoholio vartojimo, toliau vairuoja transporto priemones be reikalaujamų dokumentų. Jie rizikuoja ne tik kosminio dydžio baudomis, tačiau ir sėsdami prie vairo, prieš tai spėję susipilti taurę vyno, alaus ar kito tauraus ir nelabai tauriuoju vadinamo gėrimėlio, rizikuoja savo ir kitų eismo dalyvių sveikata, bei gyvybe. Ar Jums ateitų į galvą rizikuoti savo arba kito žmogaus gyvybe, turtu, gyvenimu, jeigu kieme Jūsų lauktų prabangus automobilis su paslaugiu vairuotoju?

Kita argumentų stovykla agituoja – patogumas. Tikrai, automobilis su vairuotoju išlaisvina nuo aibės keblių situacijų ir galvos skausmo. Važiuojate į sodybą prie ežero, toli už miesto? Taksi miške nei su žiburiu nesugausime, o jei ir išsikviesime – teks pakloti nemenką sumelę. Tad puikia išeitimi tampa automobilis su vairuotoju. Pamodėliuokime kitą situaciją – reikia pasitikti gimines ar verslo partnerius, draugus iš oro uosto, uosto, tačiau darbe karštas laikas? Automobilis su vairuotoju – tampa puikia alternatyva skubėjimui, stresui spūstyse, „kabėjimui” prie telefono ir bandymui persiplėšti mažiausiai į dvi dalis. Vairuotojas maloniai pasitiks keleivius ir nuveš į Jūsų nustatytą susitikimo vietą arba viešbutį.

automobilis-su-vairuotoju

Ar yra oponentų? Yra žmonių grupė, kurie rodo pirštu į planetos galinguosius ir juos atvežusius vairuotojus. Grūmoja jie tuo galingu pirštu, sakydami, kad automobilis su vairuotoju – prabanga ir ne kiekvieno kišenei. Tačiau ar tikrai? Jeigu planuojate išvyką arba giminių antplūdį ir transporto priemonę išsirenkate bei užsisakote iš anksto, arba iš karto rezervuojate automobilį kelioms dienoms, įprastai, taikomos milžiniškos nuolaidos ir lanksti atsiskaitymo sistema. Realybė sugriauna stereotipus ir maloniai nustebina klientus.

 

 

GPauto24

Automobilio pardavimo-supirkimo procesas

GPauto24Jeigu turite transporto priemonę, kuri Jums yra nebereikalinga – tokiu atveju rekomenduojame negaišti laiko laukiant, kol fiziniai asmenys pastebės Jūsų skelbimą ir pasidomės mašinos charakteristikomis. Kur kas paprasčiau užsukti į puslapį GPauto24 ir detaliai aprašius mašiną laukti, kol su Jumis susisieks supirkėjas galintis pasiūlyti padorią pinigų sumą už parduodamą mašiną.

Jeigu GPauto24 atradote supirkėją arba jis atrado Jus ir abiems tinka iškeliamos sąlygos – tokiu atveju nereikia nieko gaišti. Susitarkite dėl smulkmenų, susitvarkykite dokumentus ir gavęs pinigus atsisveikinkite su mašina. Parduoti mašiną supirkėjams yra paprasta kaip niekada.

 • Žinoma, pirmiausia reikia pasirinkti supirkėją, tad kai jis jau bus žinomas – pusė darbo padaryta.
 • Kai tarsitės dėl smulkmenų – supirkėjas pasiūlys pasirašyti pardavimo sutartį, kurioje viskas bus paaiškinama labai detaliai. Jokiu būtų nepasirašykite neperskaitęs, kadangi kiekviena iš sąlygų yra labai reikšminga. Jeigu nenorite skaityti smulkmenų susitikimo metu – rekomenduojama paprašyti, kad sutartis Jums būtų atsiųsta anksčiau arba jeigu įmonė turi internetinį puslapį – tokio tipo informacijos ieškokite ten.
 • Rekomenduojama iškart sutarti, kaip bus perduodami pinigai. Dažniausiai supirkėjai sutinka mokėti grynaisiais pinigais, tačiau jeigu Jums tai ypač aktualu – pasidomėkite.
 • Taip pat reikia susitarti dėl smulkmenų, kurių viena iš jų yra – kaip transporto priemonė bus paimama arba kas ją atvairuos. Šiuo atveju supirkėjai taip pat dažniausiai viskuo pasirūpina, tad pardavėjai gali pamiršti visas smulkmenas. Tačiau vėlgi, jeigu parduodate jau nebevažiuojančią mašiną – labai svarbu tiksliai išsiaiškinti, ar jie ją gebės patys pasiimti.
 • Galiausiai susitarkite per kiek laiko bus sutvarkomi visi dokumentai ir kas bus atsakingas už kiekvieno taško dėjimą ant i raidės. Dar kartą paminėsime, kad dažniausiai viską sutvarko supirkėjai, tačiau yra ir tokių įmonių, kurios pasiruošusios visus darbus palikti ant pardavėjo pečių.

GPauto24 – geriausias, paprasčiausias ir patogiausias būdas atsisveikinti su transporto priemone, kuri Jums jau yra nebereikalinga. Parduokite supirkėjams, kurie suderins visas smulkmenas ir Jums neteks dėl nieko rūpintis.

auto nuoma Kaune

Kokius automobilius galima išsinuomoti internetu?

auto nuoma KauneAr norite išsinuomoti automobilį dėl greitesnių kelionių mieste, pavyzdžiui pasinaudoti autonuoma kaune? Galbūt jums reikalingas automobilis,
kad greičiau atliktumėte darbo reikalus, o gal tiesiog turistiniais tikslais? Daugelis žmonių taip pat nuomojasi automobilius šventėms – pavyzdžiui, vestuvėms arba jubiliejams. Pasvarstykime, koks automobilis labiausiai tiktų jūsų atveju ir kokį pasirinkimą jūs turite.

Dabar automobilius, skirtus nuomai galime skirstyti į tokius pogrupius:

Ekonominė klasė – tai automobiliai, kurių kaina yra mažiausia, o taip pat daugelis iš jų reikalauja visiškai nedaug degalų. Tokį automobilį rekomenduojame rinktis tiems asmenims, kurie nori pigiai keliauti ir rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Ekonominei klasei priklauso tokie automobiliai kaip Renault Clio arba Opel Corsa – tai daugiausiai penkis žmones talpinantys automobiliai, kurių kaina nėra didelė, tačiau kokybė ir komfortas yra užtikrinti dalykai.

Kompaktinė klasė – kitaip tariant, tai hedžbekiniai automobiliai, kurie dažniausiai būna truputį didesni nei ekonominės klasės automobiliai, tačiau ne tokie dideli kaip standartiniai. Vienas geras tokio automobilio pavyzdys yra Renault Megane. Dažniausiai, šie automobiliai jau naudoja šiek tiek didesnį litražą, maždaug iki 6 litrų per 100 kilometrų. Iš esmės, ši klasė nelabai kuo skiriasi nuo ekonominės, tik tiek, kad galite sutalpinti šiek tiek daugiau daiktų į bagažinę.

Standartinė klasė – tai universaliniai automobiliai, į kuriuos jau galėsite įdėti daugiau daiktų, tačiau ne pernelyg daug, jeigu keliaujate šešiese. Skirtumas, lyginant su anksčiau minėtomis klasėmis – tai erdvesni automobiliai, tačiau ir „suryja“ puslitriu arba litru daugiau degalų.

Erdvioji klasė – jeigu mėgstate komfortą, tai yra geriausias pasirinkimas, nes į tokį automobilį jūs jau galite sutalpinti visą šeimą ir visą jos mantą. Užteks vietos viskam, kadangi šiai klasei priklauso penktoji BMW serija, taip pat ir Honda Accord. Tokios klasės automobilis „surys“ jau daugiau, apie 8 litrus degalų.

Prestižinė klasė – automobilių nuoma Kaune taip pat siūlo prestižinius, kitaip tariant „premium“ klasės automobilius. Tai Jaguar, Lamborghini, Mercedes ir kitų gerai žinomų vardų gaminiai. Reikia paminėti, kad tai gali būti nebūtinai erdvios mašinos, tačiau jomis važiuodami, jūs tikrai jausite puikų komfortą. Aišku, verta suprasti ir tai, kad tai nėra mašinos, su kuriomis būtų galima važinėtis kalnais ar šunkeliais, visgi tokia klasė reikalauja atitinkamos pagarbos.

Aukšta klasė

Convertible klasė – jeigu norite nustebinti savo draugus nuostabiu automobiliu, tai galėsite pasirinkti Mercedes E class Cabriolet arba kitą panašų automobilį. Convertible yra tikrai smagūs kabrioletų klasės automobiliai, kurie jums padės aplėkti miestą ir pasidžiaugti gaiviu vasaros vėjeliu. Savaime suprantama, neatsiginsite ir praeivių dėmesio, nes kabrioletai visada patraukia akį.

Taigi, kaip matote, tikrai yra iš ko rinktis – visą tai jums gali pasiūlyti automobilių nuoma Kaune. Šiuos automobilius dabar galite užsisakyti ir internetu.

Kokiais atvejais verta išsinuomoti automobilį?

Galima nesunkiai pastebėti, kad auto nuoma Kaune ir kituose didesniuose Lietuvos miestuose tapo labai populiaria paslauga. Tačiau įdomu ir tai, kodėl žmonės vis dažniau naudojasi automobilių nuoma? Kokie pagrindiniai veiksniai ir priežastys lemia, kad vis dažniau mašinos išnuomojamos ne tik tiems žmonėms, kurie švenčia gimtadienį ar vestuves, bet ir kasdienei veiklai?

Išsinuomoję automobilį, neturėsite rūpintis dėl draudimo. Taip yra todėl, kad tiek KASKO, tiek ir privalomasis civilinis draudimas jau būna iš karto įskaičiuotas į tą kainą, kurią mokate už automobilio nuomą. Negana to, į tą pačią kainą įeina ir automobilio servisas, kuris gali kainuoti tikrai gana brangiai, jeigu naudositės savo automobiliu.

Išspręstos stovėjimo aikštelės problemos. Tai dažniausiai susiję su dviem pagrindiniais, didžiausiais Lietuvos miestais – Vilniumi ir Kaunu. Iš tiesų, ši problema ypač opi Vilniuje – jūs nuvažiuojate į centrą su savo mašiną, norite eiti į darbą, tačiau nerandate kur pasistatyti mašinos. Aišku, galbūt ir rasite vietą, tačiau greičiausiai ji bus mokama. Taigi, ką daryti, kad šią problemą įveiktumėte? Sprendimas paprastas – yra kelios automobilių nuomos įmonės, kurios jums gali pasiūlyti specialias stovėjimo aikšteles, už kurias tikrai nereikės mokėti nei vieno papildomo cento. Taigi, pasinaudodami automobilių nuomos Kaune paslaugomis, jūs ne tik atsikratote problemų dėl draudimo, tačiau taip pat įveikiate ir parkingo problemą.

Galite išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Tai ypač gerai tiems žmonėms, kurie nuolat skuba į verslo susitikimus ir neturi laiko vairuoti – galbūt reikia papildyti savo darbo knygą, panaršyti verslo naujienas išmaniajame telefone ar tiesiog atlikti svarbų skambutį. Išsinuomoję automobilį su vairuotoju, jūs būsite garantuoti, kad visur suspėsite laiku ir bevažiuodami į verslo susitikimą spėsite padaryti savo „namų darbus“ – sužinoti reikalingą informaciją, atlikti reikiamus skambučius. Taigi, nieko keisto, kad automobilių nuomos paslauga su vairuotoju vis dažniau naudojasi patyrę ir savo laiką itin vertinantys verslininkai.

Vestuvės arba jubiliejus su prabangia mašina. Turbūt dažnai pasvajojate pavairuoti Mercedes arba Jaguar automobilį, tačiau neturite tiek lėšų, kad galėtumėte įsigyti tokį prabangų automobilį, o paskolos vien dėl to imti nesinori. Taigi, galite visą tai išspręsti paprasčiau – tiesiog išsinuomokite jums patinkantį automobilį svarbiai šventei, ir tikrai nejausite sąžinės graužaties, tik švytėsite iš laimės, kadangi būsite įvykdę savo svajonę – pralėkę gatve su nuostabiu Jaguar!

Taigi, šiais keturiais atvejais išsinuomoti automobilį atrodo tikrai prasminga ir verta. Ar tai būtų ilgalaikė, ar trumpalaikė nuoma – visuomet galima rasti puikų variantą. Daugelis žmonių dabar automobilius nuomojasi internetu, kadangi taip galima sutaupyti iki dešimt procentų sumos. Negana to, mašinų pasirinkimas dabar yra iš tiesų labai didelis!

 

Ar verta tikėti šaukiniu „autodalių akcija“?

automobilių dalysTurbūt nėra žmogaus, kuris nenorėtų sutaupyti, o ypač jautriai į kainas reaguoja tie, kam bent kartą teko susidurti su automobilio remontu. Ypač dideli mašinos gedimai kartais gali atsieiti šimtus eurų: autodalys šiandien kainuoja iš tiesų daug, o kur dar mechanikų darbas ir pinigai už tai… Natūralu, kad apstulbę nuo didelių kainų, žmonės ieško išeičių, kaip pigiau susitaisyti savo mašiną. Niekam ne paslaptis, kad geriausias būdas sutaupyti ir įsigyti reikalingas detales automobiliui, yra nuolaidos. Auto dalys akcijos metu būna parduodamos žymiai (ar bent jau keliais eurais) pigiau. Tik, ar tikrai iš gamintojų atkeliaujančios brangios detalės gali būti parduodamos tokia žema kaina? Galbūt automobilių dalių akcija tik pardavėjų triukas ir dar vienas būdas apgauti vargšą vartotoją?

Įsigyti reikalingą detalę savo transporto priemonei kartais gali būti labai sunku. Taip yra ne vien dėl to, kad galbūt nieko nenusimanote automobiliuose, o apsunkinti situaciją gali įvairių pardavėjų skirtingos kainos. Vienur autodalys parduodamos su akcija, kitur be, tad kaip žinoti, kur yra kokybiška prekė, o kur tik paprastas reklaminis triukas? Ir, žinoma, kaip nepermokėti? Sakoma, kad šykštus moka du kartus. Taigi, būtų galima manyti, kad labai pigių prekių pirkti iš vis neapsimoka, tačiau kiek kitaip yra su nuolaidomis. Specialūs gamintojų ir pardavėjų pasiūlymais dažnai leidžia įsigyti aukštos kokybės produkciją už patrauklią kainą. Autodalių akcija jokiu būdu nereiškia, kad apsigausite, o detalė suges po pirmųjų kartų, kai užvesite automobilio variklį.

Prekybos vietose su akcija siūlomos auto dalys paprastai yra patikimos ir veikiančios. Apie detalės defektus, veikimą, naudojimo ypatybes ir pan. prekybininkas turi pranešti ant pakuotės arba bent jau žodžiu ir neklaidinti pirkėjo. Kaip nors sugadintos ar neveikiančios automobilių detalės, tikėtina, kad kainuos mažiau, bet, jeigu ant pakuotės nėra jokios apie tai pranešančios informacijos, baimintis tikrai neverta. Specialiai pažymėtos prekės „auto dalys – akcija“ yra ypač geras kainos ir kokybės pasiūlymas.

Be to, pastaruoju metu, populiarėjant elektroninėms parduotuvėms, specialūs prekių pasiūlymai randami tiesiog internete. Rinktis norimą produkciją galima be konsultantų, bet kuriuo paros metu ir bet kurioje pasaulio vietoje. Patogus apsipirkimo būdas reikalauja labai dažnai reikalauja mažesnių prekybos kaštų (nereikia samdyti darbuotojų, jiems mokėti algų, išlaikyti stacionarių parduotuvių ir pan.), o tai leidžia prekybininkams dažniau siūlyti įvairius daiktus ar auto dalis su akcija.

Taigi, kiekviename žingsnyje mus lydinčios prekių akcijos, nėra vien tik tušti žodžiai. Tai greičiau – proga sutaupyti ir džiaugtis naudingu pirkiniu. Aišku, kad ir kaip tikintų prekybininkai, su nuolaida perkamos auto dalys turėtų būti atidžiai apžiūrimos. Kartais ne iš blogos valios, bet netyčia, parduodamos blogos ar pirkėjo lūkesčių neatitinkančios prekės. Tačiau situacija yra pataisoma ir prekės gali būti grąžinamos. Vien dėl detalių apžiūrėjimo gyvai, patogu jas pirkti Vilniuje, Šiauliuose ar kituose šalies miestuose įsikūrusiuose auto dalių centruose.