Articles Tagged with šaldymo įranga

Šaldytuvai: ką reikia žinoti apie jų pasirinkimą ir priežiūrą?

saldytuvai

Šaldytuvai – tikri virtuvės karaliai, be kurių savo gyvenimo neįsivaizduotų daugelis žmonių. Jų duris varstome kur kas dažniau nei bet kokių kitų buities prietaisų, o norėdami įsigyti naują šaldytuvą ar tiesiog pakeisti seną, renkamės itin atidžiai. Visgi norint turėti ilgaamžį ir kokybišką prietaisą, svarbu ne tik teisingas pasirinkimas, bet ir tinkama jo priežiūra. Ką būtina žinoti apie šaldytuvus ir jų priežiūrą?

Į ką atkreipti dėmesį perkant šaldytuvą?

Pirmas dalykas, kurį turite apgalvoti rinkdamiesi šaldytuvą – jo tipas. Paprastai šaldytuvai gali būti dviejų rūšių: laisvai pastatomi ir įmontuojami. Pastatomi šaldytuvai labiau tinka nedidelėms erdvėms, nes yra talpūs ir užima mažai vietos. Įmontuojami šaldytuvai be galo patogūs namuose, kur dominuoja visos virtuvės dizainas – juos galima integruoti į baldus ir sudaryti vientisą interjerą.

Taip pat svarbu atsižvelgti ir į jo dydį. Nebūtina rinktis šaldytuvo, kuris užimtų didžiąją dalį virtuvės, jeigu nemėgstate gaminti ar daug keliaujate ir retai būnate namuose. Na, o jei auginate vaikus ar esate tikri maisto ruošos entuziastai, verčiau iškart įsigykite didesnių gabaritų šaldymo įrenginį.

Norintiems sutaupyti vertėtų pagalvoti ir apie šaldytuvo energinę klasę. A+, A++ ar A+++ klasės šaldytuvai gali padėti sunaudoti mažiau energijos išteklių, tad investicijos per keletą metų atsipirks ir su kaupu.

Šaldytuvo priežiūra

Dažnai žmonių daroma klaida – noras, kad šaldytuvai veiktų nepriekaištingai į tai neįdedant pastangų. Deja, vien nusipirkti šaldytuvą nepakanka – jį reikia nuolat prižiūrėti. Tai atlikti labai paprasta, tereikia atsiminti keletą pagrindinių taisyklių. Į šaldytuvą niekuomet nedėkite karšto arba šilto maisto, nes dėl jų skleidžiamų garų apšerkšnija garintuvas. Nevarstykite jo durų be reikalo – dėl patenkančios šilumos iš lauko šaldytuve pradeda kauptis ledas, o į maistą gali patekti daugiau bakterijų. Ir nepamirškite, kad šaldytuvai turi būti periodiškai atitirpinami juos išjungiant. Jei norite tai daryti kaip įmanoma rečiau, galite įsigyti šaldytuvą su automatiniu atitirpinimu. Tik turėkite omenyje, kad pastarieji sunaudoja daugiau elektros energijos.

Jei ieškote šaldytuvo ir jums įdomu, kur rasti geriausius pasiūlymus, pasinaudokite Kainos.lt svetaine, siūlančia kainų palyginimo skirtingose prekybos vietose paslaugas.

Thermo King

Thermo King produktai – paprastesnis važiavimas auto

Thermo KingTiek šildymo, tiek šaldymo sistema auto transporto priemonėse yra labai svarbus aspektas galintis užtikrinti, kad kelionės metu jusite tik malonius pojūčius. Thermo King – profesionalius ventiliacijos produktus teikianti kompanija, kuri garantuoja, kad gautas produktas nebus labai brangus, tuo pačiu ilgai tarnaus ir suteiks tik pačias kokybiškiausias paslaugas. Thermo King kompanija teikia vėsinimo bei šildymo sistemas auto transporto priemonėse, kurios skirtos pagerinti keliavimo kokybę bet kokiu oru.

Rekomenduojame pasinaudoti būtent Thermo King kompanijos teikiamomis paslaugomis, kadangi:

  1. Ventiliacijos sistemos yra pačiomis patraukliausiomis kainomis.
  2. Užtikrinama, kad produktas bus ilgaamžis ir net ilgai naudojamas nekeis savo funkcionalumo.
  3. Tuo pačiu verta įvertinti ir tą faktą, kad Thermo King kompanijos daiktai gauna garantiją, kuri tarsi patvirtina, kad pavyks gauti pačio aukščiausio lygmens prietaisus.
  4. Pirkdami internetu jūs ne tik galėsite sutaupyti, tačiau tuo pačiu pasirinkti ir iš kur kas daugiau skirtingų variantų.
  5. Jeigu pirksite internetu – produktas bus pristatytas iki pat Jūsų namų durų.

Keliavimas transporto priemone kardinaliai skirtingo klimato keliu gali sukelti labai daug nepatogumų, tad rekomenduojame pirmiausia įsigyti ventiliavimo sistemą, kuri gali užtikrinti kur kas komfortabilesnį keliavimo.

Thermo King – tai visame pasaulyje puikiai patįstamas vardas, kurį pripažįsta vis daugiau šalių gyventojai. Lietuvoje šios kompanijos padalinys sėkmingai veikia jau beveik dešimtmetį ir turi nuoširdžiai produktu susidomėjusių klientų ratą. Svarbiausia, kad yra poreikis, o greta su tuo galima džiaugtis ir teikiamais pasirinkimais.

Produktus visada geriausia yra pirkti internetu, kadangi:

  • Ten esanti produkcija yra mažesnėmis kainomis.
  • Galima pasirinkti iš daugiau variantų.
  • Tuo pačiu nereikia galvoti apie pristatymą, nes viskas už jus bus padaryta.
  • Galiausiai, pirkti internetu visada yra kur kas patogiau.

Jeigu ieškote patogaus būdo keliauti automobiliu – rekomenduojam įsirengti ventiliavimo sistemas. Tegul tiek karštos vasaros dienos, tiek šalti vakarai nebūna problema.