Articles Tagged with butai

Naujos statybos butai – sprendimas, kuris suteiks daug naudos

Ost ExpressIeškant buto pirmiausia reikia apsispręsti, ar perkate pastatytą jau seniau, ar ieškote naujo, galbūt net šiuo metu statomo buto. Labai dažnai pasirinkimą apsprendžia finansinės galimybės, tačiau rekomenduojame pasidomėti detaliau, kadangi pliusų ir minusų sudėjimas gali palenkti Jūsų sprendimą į visai kitą pusę.

Nauji butai turi begalę įvairiausių privalumų. Seni butai išsiskiria tik nedidele kaina. Juolab, seniai statyti butai gali būti renovuotame arba dar neatnaujintame name.

Šiuolaikiniai buto išdėstymo sprendimai. Lyginant senos ir naujos statybos butus dažniausiai pirmas skirtumas, kuris krenta į akis – buto kambarių išdėstymas. Jeigu anksčiau karaliavo maži kambariukai atskirti sienomis bei durimis, tai šiuo metu statomos didelės erdvės, virtuvė dažnai sujungta su valgomuoju. Kadangi butuose gyvena mažesnis žmonių skaičius nei anksčiau – žmonės džiaugiasi erdviais butais. Juolab, senos statybos namuose ne visada yra galimybė išgriauti sieną.

Taupumas. Turbūt net neverta kalbėti apie tai, kad naujos statybos butuose naudojami inovatyvūs namų apšiltinimo ir šildymo būdai. Tai reiškia, kad gausite kur kas mažesnes sąskaitas už šildymą, tačiau taip pat namuose visada bus šilta ir jauku. Nors Lietuvoje intensyviai judama į priekį su namų renovavimo darbais, tačiau nemaža dalis daugiabučių vis dar šildo lauko orą, o ne butus. Taigi, investuodami didesnę sumą į naują butą tuo pačiu galėsite sutaupyti gaudami mažesnes šildymo sąskaitas.

Autonominio šildymo galimybės. Tai paslauga, kuri turėtų būti įdiegta į visus daugiabučius, kadangi ne tik padeda sutaupyti, tačiau ir užsitikrinti tobulą mikroklimatą namuose. Visi nauji butai Vilniuje pasižymi šiuo privalumu. Ši šildymo sistema leidžia patogiai reguliuoti ateinamos šilumos energijos kiekį į butą. Tie, kurie taupo, gali kiek sumažinti šildymą. Tuo tarpu tie, kurie mėgsta karštį – gali temperatūrą padidinti. Kartais tokios namų šildymo reguliavimo galimybės yra įdiegiamos ir renovuotuose namuose, tačiau ne visada. Tad būkite atidūs rinkdamiesi.

Garantija. Pasirinkdami jau anksčiau statytus namus ne tik gausite ne tokios aukštos kokybės būstą, tačiau tuo pačiu negausite ir jokios garantijos, kuri užtikrina, kad gyvenimas įsigytame bute bus lengvas. Gali būti, kad ilgainiui pradės lįsti įvairios problemos, kurios Jums gali sukelti nemažai problemų.

Štai pirkdami naujos statybos butus Jums yra suteikiama ir garantija, kuri leidžia kur kas labiau pasitikėti naujai įgytu butu. Jeigu kas nors atsitinka arba iškyla kokios nors problemos – statybų bendrovė įsipareigoja nemokamai problemą išspręsti. Žinoma, tokiu atveju, jeigu kaltė yra jų.

Nauji butai – specialiųjų poreikių žmonėms. Naujos kartos butai išsiskiria tuo, kad jie yra pritaikyti žmonėms su negalia. Tai reiškia, kad turint kokį nors fizinį negalimą naujos statybos bute bus galima gyventi be jokių problemų. Nauji butai Vilniuje pasižymi tuo, kad kiekviename vystomame butų projekte dalis butų yra pritaikyti žmonėms su negalia. Šiuolaikiniai statybos reikalavimai užtikrina ir žmonių su negalia teises.

Ekologiškumas. Statant šiuolaikinius daugiabučius labai daug dėmesio skiriama ekologiškumui, dažnai montuojami ir saulės kolektoriai, kurie vasaros metu leidžia  sumažinti išlaidas už šildymą bei tuo pačiu tausoti gamtą. Šiuolaikiniam žmogui ekologiškumo faktorius yra labai svarbus, tad ieškodami naujos statybos buto saugosite ir gamtą.

Butai yra labai skirtingi ir net naujos statybos butus reikia lyginti ir vertinti pagal asmeninius poreikius. Juk, kai pasirinkimas yra toks platus, norisi surasti patį geriausią ir labiausiai poreikius tenkinantį variantą.

http://www.nekilnojamas-turtas.net

Jei parduodami butai neatitinka lūkesčių

http://www.nekilnojamas-turtas.net

Ar tikrai parduodami butai visuomet atitinka pirkėjų lūkesčius? Ir ką daryti kai neatitinka, tai daugeliui aktualūs klausimai. Čia dar nekalbame apie tai, ką daryti kai lūkesčių neatitinka jau nusipirktas butas (net ir tokiu atveju dar ne viskas prarasta), tačiau kalbame daugiau apie tai, kaip elgtis renkantis tinkamiausia būstą.

Kiekvienas pirkėjas rinkdamasis nekilnojamąjį turtą būna itin atidus bei atsargus ir atsižvelgia iš karto į daugelį kriterijų, kas yra labai sveikintina ir puiku. Tačiau jei pirkėjas tiksliai žino ko nori (jei nežino, gal jis dar nėra pasirengęs tokiam pirkiniui), ne visuomet greit pavyks surasti atitinkamą butą.

Pavyzdžiui, jei užsibrėšite ieškoti buto tik naujos statybos pastate, kuris būtų pastatytas ne anksčiau nei prie 5 metus (anksčiau kokybė buvo dar prastesnė), konkrečiame rajone, ne pirmame ir ne paskutiniame aukštuose, su liftu, su pakankamu parkavimo vietų skaičiumi kieme bei kad tuo pačiu metu netoliese būtų bent mažas parkelis ir padorus vaizdas pro langą (bent jau ne kito buto langai) – tokio objekto paieška gali užtrukti, nes pasirinkimas pasiūloje nebus labai didelis. O pasirikimas bus dar mažesnis, jei pirkimą apribos iš anksto pasirinkta kaina, kuri be abejo, turi būti vienas svarbiausių kriterijų renkantis nekilnojamąjį turtą.

Daugeliu atveju, verčiau būti nuolaidesniam kitų kriterijų atžvilgiu, nei kad kainos atžvilgiu. Jei permokėsite už turtą, tai yra sumokėsite daugiau nei jis yra vertas – tai bus tiesioginis nuostolis Jums, mat jei sugalvosite tokį butą parduoti, vargu ar surasite kitą pirkėją, kuris bus linkęs mokėti už turtą daugiau nei jis yra vertas, o jei vis tik tokio tikėsitės sulaukti (nes pats tiek sumokėjote ir pigiau parduoti neprotinga), gal ir sulauksite, jei turite kantrybės laukti daugelį metų.

Tad ką gi daryti, jei butai pasiūloje neatitinka lūkesčių, ir nerandate sau tinkamo varianto. Štai patarimai, kuriuos siūlo Nekilnojamas-turtas.NET:

  • Neskubėti, tai pirmiausia ką gali padaryti. Jei ieškote ne standartinės dėžutės, o kažko įdomesnio, visai natūralu, kad paieškos gali užtrukti ilgiau nei vienerius metus, kol atrasite sau tinkamą būstą, kuriame būsite pasiruošęs įsikurti ilgam laikui.
  • Lūkesčius derinti prie rinkos galimybių – jei labai ilgą laiką nerandate nieko panašaus, gali būti, kad rinka tiesiog negali Jums to pasiūlyti. Koreguokite savo lūkesčius, jei apžiūrėjote tikrai daug objektų ir ieškote jau ilgą laiką.
  • Jei jūsų poreikiai ypatingi, ir pradėjote abejoti galimybėmis surasti tokį butą, kuris atitiktų visus poreikius, svarstykite kitą alternatyvą – gal būt tokiu atveju vertėtų statytis gyvenamąjį namą, kuris susiprojektuotumėte būtent taip, kaip norisi…

Daugiau ieškokite čia: http://www.nekilnojamas-turtas.net