Articles Tagged with baldai

Modernios klasikos minkšti baldai svetainei

Moderniai klasikai priskiriami minkšti svetainės baldai, pasižymi ne tik estetišku dizainu, bet ir technologiniu pažangumu. Galimybė išskleisti sofą- vienas tokių požymių. Baldai tobulai tiks svetainės, miegamojo, virtuvės interjerui. Modernios klasikos baldai paprasta yra mediniai, minkšti- gobeleniniai, gali būti odiniai. Taip pat neretai sutinkamas ir  stiklas bei metalas- modernaus stiliaus bruožas. Prioritetas teikiamas patvarioms, kokybiškoms medžiagoms. Miegamojo lovoms būdingas patogus, minkštas galvūgalis, kuris ir atrodo labai stilingai, ir kartu yra praktiškas bei komforto suteikiantis elementas, kai lovoje sėdima.

Kuo išsiskiria modernios klasikos interjero stilius?

Jei klasikiniame interjere dažniau sutinkamos tamsesnės, solidžios spalvos, o modernus išsiskiria vyraujančiomis pilka, balta, juoda, sidabrine spalvomis, tai modernios klasikos interjere pagrindiniu smuiku griežia smėlio spalva, šviesiai ruda, taip pat nevengiama juodos ar šokolado rudumo spalvos.

Minkšti kampai

Minkštas  kampas- universalus pasirinkimas jaukiems šeimos vakarams ar smagiam laisvalaikiui su draugų kompanija. Minkštų kampų dizainas kuriamas taip, kad ant baldo galėtų įsitaisyti bent 5 žmonės. Minkšti kampai, su miegamu mechanizmu yra puikus pasirinkimas, jei norite sutaupyti vietos. Kokybiškos spyruoklės ir erdvumas leis gerai pailsėti jūsų svečiams ar jums patiems. Minkšto kampo pusės gali būti statomos pagal poreikius, į kairįjį ar dešinį patalpos kampą. Tačiau verta nepamiršti, kad medžiaginiai ar odiniai kampai puikiai atrodo ir  tiesiog kambario centre. Populiariausios yra dvi tokių baldų formos- tai L ir U. Pasirinkimą dažniausiai lemia patalpos plotas. U formos minkštas kampas puikiai užpildo didelę erdvę, be to, yra labai talpus. L formos baldai gali būti ir kompaktiškesni, jie puikiai pritaikomi ir mažesniuose kambariuose.

Iš kokių medžiagų gaminami minkšti kampai?

Baldo karkasas gaminamas iš buko medienos, kur pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Minkštoji kampo dalis sudaryta iš zonomis suskirstyto standaus kišeninių  mikrospyruoklių bloko, kuris apgaubtas didelio tankio poliuretanu. Dėl šios priežasties užtikrinamas maksimalus komfortas sėdint. Nerūdijančio plieno miegamosios dalies mechanizmas yra itin tvirtas. Minkšti kampai taip pat turi plienines spyruokles, kurios suteikia baldui dar daugiau patvarumo ir patogumo.

Baldų furnitūra – ne ta tema, kurios atžvilgiu derėtų taupyti

baldų furnitūra

Prisiminkite, kada paskutinį kartą keitėte virtuvės baldus ar miegamojo komplektą? Dažniausiai pastarieji mūsų namuose apsistoja keliolikai ar net, atlikus nedidelius remonto darbus, ir keliasdešimt metų. Tikriausiai nenorite, jog virtuvinė spintelė ar rūbų spinta taptų priežastimi, kasdien gadinančia nuotaika? O taip tikrai gali nutikti net ir ne itin smulkmeniškam žmogui. Įsivaizduokite, ar labai džiaugtumėtės, jei spintos lentynos, viena po kitos, pradėtų byrėti? O jei iškristų virtuvinės spintelės durelės? Toks  scenarijus įmanomas net ir tada, jei baldai namuose atsirado neseniai. Bene dažniausia to priežastis – baldų furnitūra, kuriai buvo pagailėta investicijų arba kuri buvo parinkta aplaidžiai, neįvertinus tam tikrų niuansų.

Baldų furnitūra – tai matomos ir nematomos detalės, būtinos baldo funkcionavimui bei estetinio vaizdo išpildymui. Rankenėlės, bėgėliai, durų pakėlimo mechanizmai, virtuvės baldų priedai (pavyzdžiui, indų džiovykla ar stalo įrankių dėklas) ir kitos, iš pažiūros smulkios detalės. Jei baldus gaminantis meistras paklaus jūsų nuomonės dėl šių priedų, neskubėkite pastarojo kaltinti, neva šis nesugeba priimti net tokių „elementarių“ sprendimų. Baldų furnitūra ne tik įtakoja galutinę gaminio kainą, bet ir pasitenkinimą šio funkcionavimu. Galite nustebti, kaip kardinaliai keisis užsakymo kaina, jei, pavyzdžiui, vieno rūšies stalčių bėgelius pakeisite kitais.

Kaina gali skirtis ir lyginant analogišką funkciją atliekančias, tačiau skirtingų gamintojų furnitūros detales. Neskubėkite kategoriškai teigti, jog neketinate permokėti už vardą. Šiuo atveju gamintojas tiesiogiai susijęs su gaminio kokybe. Rinkoje vieni gamintojai siejasi su kokybe bei ilgaamžiškumu, o kiti – tiesiog gera kainą. Aišku, ir su vieno, ir su kito gamintojo bėgeliai stalčius darinėsis, tik, klausimas, kiek ilgai ši funkcija tenkins. Furnitūros kokybė itin svarbi kalbant apie virtuvinius baldus, spintas bei kitus, dažnai naudojamus, o ne tik interjerą puošiančius daiktus. Jei jums, įsigyjant baldus, svarbu tilpti į riboto biudžeto rėmus (o tai aktualu dažnam), pasikalbėkite su meistru ir kartu pabandykite priimti sprendimą, kur galima „susispausti“. Profesionalus baldininkas šiuo klausimu bus kategoriška: geriau šiek tiek riboto savo norus dizaino atžvilgiu nei taupyti furnitūrai.

 

žaidimų baldai

3 vaikų darželio baldai, kurie jus nustebins

Vaikų darželyje vis dar galima rasti baldų, kurie privers jus aikčioti arba bent jau kaip reikiant nustebins. Visai neseniai teko tokį fotografuoti manant, kad tai sovietinių laikų palikimas. Dabar atrodo, kad ne, tai visiškai normalu. O palikimas buvo padėtas viduje…

Apie ką mes čia? Norime supažindinti su trimis baldais, kurie vis dar sutinkami vaikų darželiuose. Vaikų darželio baldai kuriami pagal užsakymą, todėl jie atrodo unikalūs ir tvirti.

Naktipuodžių lentyna

naktipuodžiai

Sutikite, tokį baldą pamatyti galima tik vaikų darželyje ir tik mažiukų grupės tualete. Tai unikalus baldas, kurio nenusipirksite jokioje parduotuvėje. Keistas baldas dar ir dėl to, kad jame sudėti… senoviški naktipuodžiai, kurių jau dabar nebenusipirksite. O naujoviški yra didesni, su atlošais, tad gali senesnėse lentynose netilpti.

Baldas padarytas gana nelogiškai, nes kam priklauso naktipuodis rašoma ne lentelėje virš spintelės, o ant pačio naktipuodžio. Bet čia jau darželio kaltė. Kartais atrodo, kad jie prasilenkia su sveika logika. Į lentynas dedami naktipuodžiai, ant kurių surašyti numerėliai. Kažin kaip 3 metų pypliukas turi įsiminti, kuris numerėlis yra būtent jo…

Žaidimų baldai

žaidimų baldai

Vaikai darželyje žaidžia rolėmis. Tai vienas iš smagiausių žaidimų, kai galima pažaisti ligoninę, kirpyklą, virtuvę. Ypač tai mėgsta daryti kiek vyresni darželinukai. Specialiai jiems kuriami žaidimų baldai. Jie skirti paprasčiau įsigilini į „roles“ ir taip žaidimas būna kur kas įdomesnis. Aišku, žaidimų baldai yra sumažinta tikrų baldų kopija.

Rankšluostinės

rankšluostinės

Plautis rankas darželyje būtina. Vis dar gaji tradicija, kad kiekvienas turi turėti savo rankšluostį ir spintelę, kur tas rankšluostis pakabintas. Šalia – dantų pasta ir šepetėlis. Tokios rankšluostinės padeda nesumaišyti darbų ir skatina tvarką,

Gana egzotiški vaikų darželio baldai, tiesa?

Yra ir daugiau įvairių baldų, kurie pritaikomi tik darželyje. Pavyzdžiui, triaukštės lovytės, kurios išsitraukia lyg stalčiai. Taip pat persirengimo spintelės. Paprastai jos daromos iš metalo ir yra gana populiarios sporto klubuose bei mokyklose, bet darželyje jos daromos medinės. Įvairios kabyklos taip pat paklausios darželyje. Vaikų darželio baldai labai paklausūs, nes dabar atsiranda vis daugiau ir daugiau privačių darželių, kuriems reikalingi stilingi ir patvarūs baldai.

biuro baldu nuoma

Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje

Paprasta situacija bet kurioje paslaugas teikiančioje įmonėje – gavote didelį projektą, kurio trukmė 5-8 mėnesiai. Tam tikslui nusamdysite laikinus darbuotojus, kuriais rūpinasi žmogiškųjų išteklių skyrius ar atsakingi asmenys. IT skyrius parūpins kompiuterius, spausdintuvus ir visą kitą įrangą, o gal jų nereikės, jei laikinai priimtiems darbuotojams bus leista naudotis savais kompiuteriais. Jums lieka tik rasti, kur juos pasodinti. Išsinuomoti patalpas galima greitai, tačiau jas paruošti darbui užtruks. Jei jums reikia 30-50 darbo vietų, ką darysite? Iš kur gausite stalų, kėdžių, stalčių, spintų? Užsakinėsite iš savo partnerių gaminančių baldus? Tai bus didelė investicija, be to gali užtrukti mėnuo, kol baldai atkeliaus ir bus surinkti. O jei pradėti dirbti reikia jau nuo pirmadienio? Daug galvos skausmo su darbo vietų įrengimu, tiesa?

biuro baldu nuoma

Yra būdas, kaip visa tai spręsti. Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje, kurią teikia Reikejovakar.lt baldū gamintojai.

Kodėl verta rinktis nuomą?

 1. Tai pigiau, nei pirkti naujus ar dėvėtus baldus. Taupykite savo įmonės pinigus rinkdamiesi nuomą, o ne įsigijimą.
 2. Baldai atvežami iš karto, greičiausiai jau kitą dieną po užsakymo ir surenkami. Jums nereikia rūpintis jų sustatymu. Tiesiog pasakysite meistrams, kur juos pastatyti ir viskas.
 3. Baldus galite pakeisti kitais, jei atsiranda papildomų poreikių. Pavyzdžiui, bet kada galima išsinuomoti papildomų spintų ar stalčių komplektų, jei laikinajam darbuotojui jų reikia.
 4. Nuomojami ofiso baldai gali būti pritaikomi prie esamo stiliaus ir spalvų gamos. Taip baldai neišsiskirs iš konteksto ir nesudarkys biure vyraujančios atmosferos.
 5. Pasibaigus nuomos laikotarpiui baldai yra išvežami. Aišku, galima tartis su tiekėjais dėl panaudoto baldo pardavimo, jei matote, kad dalis laikinųjų darbuotojų lieka dirbti toliau.

Biuro baldų nuoma yra skirta įmonėms, kurios efektyviai valdo savo ūkį ir supranta, kad nusipirkti baldus galima tik tada, kai esate 110 procentų tikri, jog tai atsipirks. Dirbant su laikinais projektais tokių garantijų nėra, todėl nuoma – logiškesnis variantas.

Be to sutaupote ne tik pinigų baldams tiesiogiai, bet pagalvokite apie jų būsimą sandėliavimą. Plius dar įmonės turto apskaitą vedantiems buhalteriams bus papildomai darbo, už kurį net neabejokite – susimokėsite su kaupu. Ofiso baldai turi būti perkami tik gerai apgalvojus, ar tai apsimoka.

spausdintuvų kasetės pigiau

Ekologija XXI amžiuje

spausdintuvų kasetės pigiauXXI amžiuje technologijų gausa padėjo pasiekti tokį lygį, kad mūsų paprasčiausiai niekas nebestebina. Kad ir kas naujo yra pasiūloma, tai nebesukelia tokio didelio „oho“, koks buvo bent jau 10 metų atgal. Priešingai, šiuo metu žmonės vis dažiau kalba apie natūralumą ir paprastus dalykus, kurie ir turėtų būti patys svarbiausi mūsų gyvenime. Ekologija – vienas iš jų. Rūpinimasis gamta yra kiekvieno iš mūsų darbas. Svarbiausia, kad rūpestis nereikalauja daug papildomo laiko ar juolab investicijų. Paprasčiausios gyvenimo taisyklės padės gyventi kur kas draugiškiau su gamta.

 1. Nereikalingos technikos atnaujinimas. Ar kada nors teko pagalvoti, kad spausdintuvų kasetės pigiau gali padėti prisidėti prie ekologijos. Paprasčiausiai kuomet jos pasibaigia – rekomenduojama neišmesti, tačiau papildyti. Viskas taip pat ir naudojant kitą techniką, kurios prikėlimas naujam gyvenimui gali Jums padėti gyventi kur kas ekologiškiau. Ką jau kalbėti apie tai, kad tos pačios kasetės pildymas kainuoja kur kas pigiau nei kad naujos pirkimas.
 2. Rūšiavimas yra antras žingsnis, kuris labai svarbus siekiant gyventi draugiškai su gamta. Lietuvoje ruošiama jau gana seniai, tačiau toli gražu ne visi asmenys įsisąmonino, koks tai svarbus procesas ir kad tai daryti yra būtina. Štai nereikalingi biuro stalai išmetami paprasčiausiai miške. Jeigu jie mediniai – bent jau sutreš, tačiau ką kalbėti apie plastikinius. Jų puvimo procesas skaičiuojamas šimtais metų. Tiek paprasčiausių buitinių atliekų, tiek baldų rūšiavimas yra būtinas.
 3. Nešiukšlinkite. Lietuviai, palyginus su kitomis Europos, o gal net ir viso pasaulio tautomis, labai švarūs asmenys. Jie visiškai nešiukšlina ir stengiasi, kad kitas to nedarytų. Galima pasidžiaugti, kad šioje srityje mes tikrai laimime.
 4. Ekologiškų prekių pirkimas – didelis žingsnis link švarios gamtos. Pavyzdžiui, galima įsigyti sąsiuvinius, kurie gaminami iš perdirbto popieriaus. Labai dažnai spausdintuvų kasetės taip pat būna gaminamos net kelis kartus iš naujo panaudojant tam tikras jų dalis. Nuostabu, kad vienas ir tas pats daiktas turi kelis gyvenimus. Kuo labiau žmonės naudosis tokiomis prekėmis – tuo ir jų gamyba bus kur kas didesnė.
 5. Prisidėjimas prie įvairiausių akcijų, net ir tokiu atveju, jeigu jūs paprasčiausiai stovite – labai geras žingsnis, kuris reikalingas siekiant gyventi draugiškai su gamta. Dažnai organizuojami įvairūs protestai, kurių metu prašoma nustoti kirsti medžius ir panašiai. Jeigu jums atrodo, kad tai neveiksminga – klystate. Tokio tipo mitingai sustabdė tikrai labai daug gamybos procesų, tad jeigu norite būti ekologiškas – saugokite gamtą.

Kiekvieno mūsų pareiga yra rūpintis gamta. Kadangi visi esame skirtingi ir kiekvienas iš mūsų turi skirtas galimybes prisidėti prie jos gražesnio gyvavimo – labai svarbu skirti tiek laiko, o gal net ir pinigų, kad mes gyventumėte gražesniame pasaulyje. Galiausiai, jeigu ne mes, tai bent jau mūsų vaikai, kurie po mūsų turės perimti tai, ką mes jiems paliksime.

Gamta yra kiekvieno mūsų kraujyje ir jos ignoruoti paprasčiausiai neįmanoma.

 

Vonios baldai

5 idėjos, kad vonios kambarys atrodytų erdvesnis

Vonios baldaiNorint pakeisti vonios kambario plotą, neįmanoma išsisukti be architektų bei statybininkų pagalbos, tačiau reikia atminti, kad erdvę galima pasididinti ir vizualiai. O tai gerokai paprasčiau nei griauti sienas ar permontuoti santechniką, tiesa? Apgalvotai pasirinkti vonios baldai ir interjero detalės sukurs erdvesnės patalpos įspūdį.

Viskas ore

Kartais net nepagalvojame, tačiau ir vonios santechnika turi įtakos patalpos dydžio suvokimui. Kuo grindys, o tikslių grindų plotas atrodo laisvesnis – tuo vonios kambarys atrodo erdvesnis. Taigi, jei vizualiai norite padidinti savo vonios kambarį, geriau rinkitės prie sienos primontuojamą unitazą bei praustuvę. Be to, toks pasirinkimas ne tik šiuolaikiškas, bet ir praktiškas, kai teks plauti vonios grindis. Vonios baldai taip pat turėtų būti pakelti nuo žemės, kad išlaikytų interjero vientisumą.

Dušo kabinos pasirinkimas

Jei vonios kambarys mažutis, savaime suprantama, kad jame vonios tikrai nestatysite, o rinksitės dušo kabiną. Visgi, prieš tai turėtumėte žinoti, kad dušo kabina užapvalintais kampais vizualiai erdvę didina, o stačiakampė – mažina. Be to, dušo kabina turėtų būti pagaminta iš skaidraus stiklo, o labiausiai kambarį „padidina“ berėmė dušo kabina.

Monotonija? Puiku!

Kiekviena linija interjere skaido erdvę į smulkesnes dalis, kurios kambarį tarsi suspaudžia ir apsunkina, todėl reiktų vengti sienas dalinti į kelias dalis plačiomis ornamentinėmis juostomis. Vonios plyteles geriau rinktis pastelinių ir šviesių spalvų, dekoruotas monotoniškais, į akis nekrentančiais raštais. Jei vonios kambarį norite praplėsti į plotį – plyteles dėliokite horizontaliai, o jei į aukštį – vertikaliai. Mažų plytelių mozaika taip pat prideda vonios kambariui apimties, tačiau patys jos nepasidarysite, todėl teks ieškoti patyrusių apdailininkų. Kitas variantas vonios kambariui suteikti žavesio, tačiau jo nesumažinti – originalūs vonios baldai, kurie šiek tiek „atmuštų“ sienų monotoniją. Tiesa, tamsūs vonios baldai nėra geriausias pasirinkimas.

Veidrodžių karalija

Vonios kambarį sunku įsivaizduoti be veidrodžio, tačiau nedidelis ar vonios spintelėje įmontuotas veidrodis neduos jokios realios naudos interjerui. Geriau rinktis didelį, vientisą veidrodį, kuris patalpai suteiks gilumo ir erdvės. Beje, šalia veidrodžio nereiktų kabinti spintelių, joms geriau rasi kitą vietą.

Suteikite voniai šviesos

Jei vonioje yra langas, nesugalvokite jo atsisakyti, nes natūrali šviesa visada vizualiai padidina erdvę, o jei lango nėra, tai šviesą turėtų kompensuoti dirbtinis apšvietimas ties veidrodžiu, baldais, dušo kabina. Kuo patalpoje šviesiau – tuo daugiau erdvės!.

 

lovos

Kaip pasirinkti miegamojo lovą?

lovosVisi baldai esantys mūsų namuose yra labai svarbūs, tačiau be vienų gyvenimas labai nepakistų, kai tuo tarpu kiti – tiesiog gyvybiškai svarbūs. Vienas iš tokių – lovos. Sunkiai galėtume įsivaizduoti gyvenimą be jų. Juk jose mes miegame, o miegas labai svarbus kasdieniam mūsų organizmo funkcionavimui.

Kadangi baldai labai plačiai pardavinėjami, kartais gali būtų sunku suvokti, kaip pasirinkti tą variantą, kuris neabejotinai būtų pats geriausias. Pateikiame gaires, kurios dažniausiai padeda ieškoti tikslingai ir labiausiai tinkančios lovos.

 1. Lovos gali skirtis savo dydžių, tad ieškant jums labiausiai tinkamo varianto pirmiausia rekomenduojame atsižvelgti į šį kriterijų. Žinoma, jeigu esate standartinio ūgio žmogus – tokiu atveju nesunkiai atrasite kitus jūsų poreikius tenkinančią lovą.
 2. Štai lygiai taip pat kaip skiriasi dydis – varijuoja ir kilogramai, kuriuos gali išlaikyti lova. Sunkesni asmenys dažniausiai į tai atkreipia ypač daug dėmesio.
 3. Lovos gali skirtis ir savo dizainu. Vieni asmenys miegamuosiuose labiau mėgsta klasikinį stilių, kai tarpu kiti siekia modernizmo. Būtent pagal interjerą reikėtų ieškoti ir atitinkamos lovos.
 4. Dažniausiai šie baldai gaminami iš medžio, tačiau esant poreikiui galima atrasti ir plastmasines ir mes metalines kėdes. Pasirinkimas platus, o ieškantys visada atranda,
 5. Galiausiai, skiriasi ir pačios lovos kaina. Atitinkamai kiek galite išleisti – tokio varianto ir ieškokite.
 6. Lovos dažniausiai būna gaminamos konkrečiai žmonių kategorijai. Vienos skirtos vaikams, kai tuo tarpu kitos – suaugusiems asmenims. Vaikiškos lovos dažniausiai būna spalvotos. Nepamirškite, kad galite įsigyti ir dviaukštes.

Kadangi egzistuoja plati pasiūla – nesunkiai pavyks atrasti tai, kas labiausiai tinka ir patinka. Pasižvalgykite po internetines galimybes ir susidėlioję kriterijus pasirinkite tą variantą, kuris jums tinka labiausiai. Plati pasiūla visada padės patenkinti poreikius.

Lovos pasirinkimas lemia labai daug. Juk tai baldas kuris gali užtikrinti, kad kita jūsų diena bus kokybiška, o ir pats žmogus jausis gerai ir savimi patenkintas.

 

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai – virtuvės interjero detalės bei jaukios atmosferos kūrėjai

Virtuvės baldaiVirtuvė – tai ta vieta, kurioje mes praleidžiame didelę savo laiko dalį. Tai ne tik maisto gaminimo bei valgymo vieta, bet ir ta erdvė, į kurią susirinkę šeimos nariai po darbo dienos dalinasi sukauptais įspūdžiais. Kitaip tariant, virtuvė – komunikacijos vieta, kurioje gimsta naujos istorijos ir stiprėja ryšys. Būtent dėl to, praleidžiamo laiko šiame kambaryje, labai svarbūs virtuvės baldai bei jų išdėstymas, patalpos interjeras, kuris turi būt jaukus ir patrauklus, kad leisti laiką būtų malonu.

Virtuvės baldai – tai priemonė, kuri padeda sukurti interjerą, patrauklų stilių virtuvės kambaryje. Pagal skonį galite pasirinkti, ar labiau norėtumėte modernaus, šiuolaikiško stiliaus įvaizdžio, kuris suteiktų gyvumo ir jaunatviškumo Jūsų namams, ar klasikinio stiliaus, kuris namus paverstų unikalia, solidžia erdve. O galbūt Jus labiau traukia ekstravagantiški, neeilinio sprendimo virtuvės baldai bei jų įkomponavimas į bendrą interjerą. Būdami virtuvėje turėtumėte jausti komfortą, jaukumą ir malonumą, nes tai – Jūsų atokvėpio po sunkios darbo dienos erdvė, tai vieta, kurioje susitinka visa šeima, tai vieta, kur gimsta juokas, malonios akimirkos ir šilti jausmai. Nepamirškime, kad virtuvė – maisto gaminimo kambarys. Todėl, leisdami laiką su šeima, galite kartu gaminti, kurti naujus receptus, leisti fantazijai sugeneruoti naują konservavimo receptą bei sugalvoti begalę kitų smagių užsiėmimų.

Kuriant virtuvės interjerą būtina atsižvelgti ne tik į virtuvės baldų stilių, bet ir į jų spalvą, bendrą vaizdą jau sukurtame visų namų interjere. Svarbiausia išsirinkti tai, kas labiausiai patinka Jūsų šeimai. Visi turi nuspręsti vieningai, nes tai labai svarbus sprendimas. Renkantis virtuvės baldus galite pasitarti su profesionalais, kurie savo ruožtu patars iš techninės pusės, o Jums beliks išsirinkti tai, kas arčiau Jūsų širdies.

 

virtuvės baldai

Virtuvės baldai

virtuvės baldaiVirtuvė dažnam žmogui yra vieta, kurioje gali atsipalaiduoti. Virtuvė yra gana funkcionalus kambarys, kadangi joje galima atlikti gana nemažai darbų. Juk virtuvė tai ne tik vieta, kurioje gaminamas maistas, tai vieta, kurioje dažnai ir valgome. Gana dažnai virtuvė tampa ir pašnekesių kampeliu, kur praleidžiama ne vieną valanda. Taigi, virtuvėje baldai turi užimti gana svarbią dalį. Virtuvės baldai turi būti patogūs ir ilgaamžiai, na ir žinoma patvarūs.

Pagrindinis akcentas virtuvėje – virtuvės baldai. Baldai dažniausiai turi suteikti jaukumo pojūtį ir, kad būtų joje linksma leisti laiką. Todėl rinktis baldus yra gana atsakingas darbas, kuris reikalauja dažnai gana nemažai pastangų. Kartais norint išsirinkti tinkamus baldus reikia aplankyti ne vieną baldų parduotuvę, o tai reikalauja gana nemažai laiko, jėgų ir panašiai.

Dažniausiai norima visus virtuvės baldai įsigyti iškart ir tuomet įrenginėti kambarį, tačiau ne visada turime pakankamai lėšų, kad galėtume tai padaryti, todėl galima pirkti virtuvės baldai dalimis. Ir nebijokite šio pasirinkimo, juk net jei ir pirksite virtuvės komplektą dalimis ir neberasite norimo baldo, tuomet galite užsisakyti virtuvės baldai pagal užsakymą. Dauguma teigia, kad baldai, kurie yra gaminami pagal užsakymą yra labai brangūs, tačiau tai nėra tiesa. Baldai yra tik šiek tiek brangesni, tačiau individualūs baldai yra vienetiniai, todėl turėdami baldus pagamintus pagal užsakymą galite neabejoti, kad kažkas turės identiškus baldus.

Renkantis baldus turite atkreipti dėmesį ir į kokybę. Labai dažnai pirmuoju pasirinkimo kriterijumi tampa estetinis vaizdas, o tik tada kokybė. Jei norite ilgaamžių baldų, tuomet turite visų pirma atkreipti dėmesį į kokybę. Kokybiški baldai labai retai būna pigūs virtuvės baldai. Virtuvės baldai akcija dažnai yra taikomos. Akcijų metu galima įsigyti kokybiškus baldus žemesnėmis kainomis. Ar žinojote, kad virtuvės baldai internetu jau galima įsigyti. Vis dar žmonės gana dažnai bijo, kad užsakant internetu prekes, jos bus nekokybiškos ir realybėje neatitiks spalvos ar kitų aspektų, tačiau nereiktų abejoti dėl šių dalykų jei perkate prekes iš patikimų internetinių parduotuvių. Perkant iš nepatikimų šaltinių visuomet yra rizika, kuri gali pasitvirtinti arba nepasitvirtinti. Virtuvės baldai kaina internetu daugelio prekių yra žemesnė,  taip pat dažnai pristatymas užsakant internetu dažnai nieko nekainuoja.