Articles Tagged with nuoma

Autonuoma: kaip ieškoti?

autonuoma 

Autonuoma – vis sparčiau populiarėjanti paslauga, kuri reikalinga praktiškam miesto žmogui, turistui, verslininkui ar tiems, kurie nori išbandyti skirtingas transporto priemones. Suradus patikimą įmonę galite būti tikri, kad išnuomotas automobilis ne tik atrodys puikiai, bet ir veiks sklandžiai, o sąlygos jus tenkins 100 procentų. Visgi tikru galvos skausmu gali tapti norimos transporto priemonės paieška. Rinkoje veikia labai daug skirtingų įmonių, o laiko apžiūrėti jas visas – nedaug. Autonuoma: kaip paslaugos ieškoti internete?

Turbūt pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, jei jus domina autonuoma, išsigryninti, kokio tipo transporto priemonės jums reikia. Aptarkime pagrindinius būdus.

Trumpalaikė nuoma. Trumpalaikė autonuoma dažniausiai aktuali turistams, kitame mieste besisvečiuojantiems žmonėms arba ieškantiems išskirtinės transporto priemonės šventei. Transporto priemonės yra nuomojamos keletui dienų, įprastomis sąlygomis. Jei ieškote trumpalaikės nuomos, geriau rinkitės didesnes įmones, kurios turi daugiau skirtingų transporto priemonių, antraip turėsite apsieiti su jums pasiūlytu modeliu, kuris ne visuomet pateisins lūkesčius.

Ilgalaikė automobilių nuoma. Tokia autonuoma labai reikalinga ilgesniam laikui grįžusiems emigrantams, įmonėms arba asmenims, kurie laikinai neturi jokio automobilio. Renkantis šį paslaugos tipą visuomet galite pasiderėti ir prašyti patrauklesnių sąlygų ar nuolaidos. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į draudimo tipą. Geriausia, jei nuo nelaimingų atsitikimų transporto priemonę apdrausite pilnai, antraip jums sukėlus avariją, negausite draudimo išmokų.

Black autonuoma. Juoda – bene populiariausia automobilių spalva, todėl rinkoje veikia bendrovės, kurios siūlo tik juodos spalvos transporto priemones. Tai ypač svarbu, kai nuomai reikalingas automobilis, kuriuo bus gabenami svarbūs asmenys arba transporto priemonės nuomojamos įvairiems renginiams.

Automobilių nuoma iš žmonių. Pasitaiko atvejų, kuomet automobilius nuomoja žmonės. Visgi vertėtų nepasitikėti kiekvienu automobilių nuoma „Skelbiu“ portale atsirandančiu skelbimu – čia gali būti nemažai sukčių ir aferistų.

Automobilių nuoma pagal lokaciją. Kai kuriems pagrindinis kriterijus autonuomai yra vieta. Tuomet internete galite suvesti jus dominančias raktines frazes, tokias kaip „automobilių nuoma Šiauliai“, „automobilių nuoma Panevėžyje“ ar „automobilių nuoma į užsienį“, o Google paieškos sistemos atrinks visas įmones, kurios teikia šias paslaugas.

3 priežastys, kodėl jus turėtų sudominti įrankių nuoma

irankiu nuoma
Kad ir kokios būtų emancipuotos šiuolaikinės moterų, mūsų visuomenėje vis dar gajus darbų pasiskirstymas pagal lytis: jei moteris karaliauja virtuvėje, tai vyras mosuoja plaktuku ar atlieka rimtesnius remonto darbus. Tiesa, vis paklausesnė irankiu nuoma vilniuje (sostinė bei kiti miestai vartojami tik kaip pavyzdys, analogišką paslaugą galima pasinaudoti ir daugelyje kitų Lietuvos vietų) leidžia daryti išvadą, jog vyrai ryžtasi ir kur kas sudėtingesniems darbams. Ir ne tik tie, kuriems meistravimas yra pagrindinė darbinė veikla: kai kuriems irankiu nuoma kaune aleksote leidžia išbandyti tam tikro darbo atlikimą pirmą kartą.

Kodėl raktinės užklausos„ irankiu nuoma vilnius“, „irankiu nuoma siauliai“ ar „irankiu nuoma panevezys“ sulaukia didelio susidomėjimo? Galima išskirti net kelias priežastis, paskatinusias šios verslo krypties atsiradimą bei plėtrą (siūlo irankiu nuoma senukai bei kitos specializuotos parduotuvės).

Įrankių nuoma neretai yra pigesnė nei šių įsigijimas. Kai vienas ar kitas prietaisas naudojamas nuolat, suprantama, jog šį verta nusipirkti: ir pigiau, ir ekonomiškai priimtiniau. Tačiau epizodinių darbų atlikimui neretai prireikia įrankio, kurio pavadinimą galbūt girdite pirmą kartą gyvenime. Logiška, jog tokiu atveju irankiu nuoma kaune raudondvario pl, įvertinus planuojamą konkretaus prietaiso naudojimo dažnumą, apsimokės labiau nei pirkimas. Dėl šios priežasties sodo irankiu nuoma susidomi ir pradedantieji sodininkai: neaišku, kaip ilgai domins ši veikla, tad geriau neišlaidauti perkant visą būtiną arsenalą.

Galima išsinuomoti kokybiškesnius įrankius. Kokybiški profesionalūs įrankiai kainuoja daug, tad neretai daugelis yra priversti ieškoti pigesnių analogų, kurie atlieka identišką funkciją, tačiau nėra tokie galingi, patogūs ar turi kitų trūkumų. Irankiu nuoma vilnius suteikia galimybę išsinuomoti kokybiškus prietaisus už priimtiną kainą. Tokį variantą turėtų apsvarstyti profesionalūs meistrai, susiduriantys su epizodinių darbų atlikimo poreikiu.

Galima negalvoti apie įrankių transportavimą ar eksploatavimą. Pasinaudoję raktinėmis užklausomis „irankiu nuoma klaipeda“ ar „irankiu nuoma kaunas“, pamatysite, jog šios paslaugos teikėjai siūlo ne tik nedidelius, bet ir pakankamai masyvius įrankius. Tokius nusipirkus, iškils problema ne tik kaip juos transportuoti į reikiamą vietą, bet ir kur saugiau sandėliuoti. Irankiu nuoma vilnius apie tokią problemą leis negalvoti: dalis firmų didelius prietaisus atveža ir pasiima patys.

 

 

Automobilių nuoma ir verslas Lietuvoje

auto nuoma KauneŽiema užsitęsė. Senesnių dyzelinių automobilių vairuotojams tai reiškia ne ką kita, o kaip dar kelias savaites šalčių ir sunkumų užvedant automobilius. Ne vienas yra užšalęs taip, kad padėti gali tik autoservise. O ten dabar eilės – kilometrinės. Ką daryti, kai važiuoti reikia? Automobilių nuoma – vienas iš pagrindinių išeičių. Rekomenduojame Autorent24.lt – nebrangų, bet kokybiškai dirbantį nuomos biurą.

Automobilių nuoma – smulkus verslas

Automobilių nuomos verslas yra gana nežinomas reiškinys. Priežastis paprasta – užsienio bendrovės ir jų atstovybės dalinasi didžiąją rinkos dalį, o likusią dalį dalinasi daug nedidelių lietuviškų įmonių. Taigi, lietuviškos automobilių nuomos bendrovės yra dažniausiai gana smulkios. Jų automobilių parkas yra palyginus nedidelis – 20-50 automobilių.

Kai kurios automobilių nuomos bendrovės turi siaurą specializaciją, pavyzdžiui, nuomoja tik senovinius automobilius, arba tik prabangius. Išlaikyti visų tipų automobilių parką dažnai yra gana rimtas iššūkis, todėl daugelis bendrovių dirba tradiciškai.

Klientai – verslo įmonės

Dauguma klientų yra verslo įmonės. Jos dažnai nuomoja automobilius savo darbuotojams, arba verslo svečiams iš užsienio. Su įmonėmis dirbti gana paprasta – pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, vadybininkas dirba tiesiogiai su klientu, viskas oficialu ir aišku. Įmonės automobilių negadina specialiai, juos tausoja, todėl tai geri klientai. Maža to, jie dažniausiai vairuoja darbo metu, neišgėrę, todėl eismo įvykių pasitaiko mažai.

Įnoringiausia klientai – lietuviai, grįžę iš užsienio

Mūsų emigrantai, pasirodo, tampa įnoringiausiais klientais. Užsidirbę užsienyje pinigų jie grįžta į Lietuvą ir iš karto nuomojasi automobilį (neapsimoka laikyti nuosavo automobilio Lietuvoje, kai gyvenama užsienyje visą laiką). Jų reikalavimai kartais būna neadekvatūs, tačiau automobilių nuomotojai supranta, kad kai kurie automobiliai yra skirti asmenybės bruožams paryškinti, o ne tik „juodam darbui“ – vežioti keleivius ir krovinius. Dėl šios priežasties vis dažniau sulaukiama pageidavimų išsinuomoti BMW automobilius, kurie yra pakankamai brangūs (tiek automobiliai, tiek priežiūra).

Konkurentai  privatūs nuomotojai

Taip, su autonuomos verslu konkuruoja privatūs nuomotojai. Jiems pakanka verslo liudijimo, kad susimokėtų visus mokesčius ir tą darytų legaliai. Nors didžioji dauguma dirba nelegaliai, nes nuomoja tik kitiems privatiems asmenis, atsiskaito grynais. Tokių žmonių yra gana nemažai. Tai dažnai keliaujantys žmonės, kurie Lietuvoj būna kelis kartus per metus. Jų automobiliais pasirūpina kaimynai ar giminaičiai.

Kainų atžvilgiu tai tikrai pigiau, tačiau automobiliams nesuteikiamos jokios garantijos. Juk nesinorėtų išsinuomojus automobilį iš kokio Jono su juo nuvažiuoti tik keliolika kilometrų ir sugesti. Taip kelionė sugadinta…

Automobilių nuoma – gana dažnas verslas Lietuvoje, todėl reiktų pasidomėti, kas teikia kokybiškiausias paslaugas.

 

 

 

Automobilis su vairuotoju

Kokius patogumus suteikia automobilis su vairuotoju galima kalbėti tris paras, arba nepradėti visai. Kadangi jau pradėjau, pasvarstykime, kodėl net patyrę ir vairavimą hobiu laikantys vairuotojai pripažįsta, kad ateina diena, kada norisi, tiesiog atsisėsti į keleivio vietą ir nesukti galvos dėl nieko, įskaitant, spūstis gatvėse.

automobilis su vairuotoju

Kraupi, tačiau vieną grupę argumentų iliustruojanti statistika yra paskelbta prieš metus. Apie 50 proc. vairuotojų, kurie prarado vairuotojo pažymėjimą dėl alkoholio vartojimo, toliau vairuoja transporto priemones be reikalaujamų dokumentų. Jie rizikuoja ne tik kosminio dydžio baudomis, tačiau ir sėsdami prie vairo, prieš tai spėję susipilti taurę vyno, alaus ar kito tauraus ir nelabai tauriuoju vadinamo gėrimėlio, rizikuoja savo ir kitų eismo dalyvių sveikata, bei gyvybe. Ar Jums ateitų į galvą rizikuoti savo arba kito žmogaus gyvybe, turtu, gyvenimu, jeigu kieme Jūsų lauktų prabangus automobilis su paslaugiu vairuotoju?

Kita argumentų stovykla agituoja – patogumas. Tikrai, automobilis su vairuotoju išlaisvina nuo aibės keblių situacijų ir galvos skausmo. Važiuojate į sodybą prie ežero, toli už miesto? Taksi miške nei su žiburiu nesugausime, o jei ir išsikviesime – teks pakloti nemenką sumelę. Tad puikia išeitimi tampa automobilis su vairuotoju. Pamodėliuokime kitą situaciją – reikia pasitikti gimines ar verslo partnerius, draugus iš oro uosto, uosto, tačiau darbe karštas laikas? Automobilis su vairuotoju – tampa puikia alternatyva skubėjimui, stresui spūstyse, „kabėjimui” prie telefono ir bandymui persiplėšti mažiausiai į dvi dalis. Vairuotojas maloniai pasitiks keleivius ir nuveš į Jūsų nustatytą susitikimo vietą arba viešbutį.

automobilis-su-vairuotoju

Ar yra oponentų? Yra žmonių grupė, kurie rodo pirštu į planetos galinguosius ir juos atvežusius vairuotojus. Grūmoja jie tuo galingu pirštu, sakydami, kad automobilis su vairuotoju – prabanga ir ne kiekvieno kišenei. Tačiau ar tikrai? Jeigu planuojate išvyką arba giminių antplūdį ir transporto priemonę išsirenkate bei užsisakote iš anksto, arba iš karto rezervuojate automobilį kelioms dienoms, įprastai, taikomos milžiniškos nuolaidos ir lanksti atsiskaitymo sistema. Realybė sugriauna stereotipus ir maloniai nustebina klientus.

 

 

biuro baldu nuoma

Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje

Paprasta situacija bet kurioje paslaugas teikiančioje įmonėje – gavote didelį projektą, kurio trukmė 5-8 mėnesiai. Tam tikslui nusamdysite laikinus darbuotojus, kuriais rūpinasi žmogiškųjų išteklių skyrius ar atsakingi asmenys. IT skyrius parūpins kompiuterius, spausdintuvus ir visą kitą įrangą, o gal jų nereikės, jei laikinai priimtiems darbuotojams bus leista naudotis savais kompiuteriais. Jums lieka tik rasti, kur juos pasodinti. Išsinuomoti patalpas galima greitai, tačiau jas paruošti darbui užtruks. Jei jums reikia 30-50 darbo vietų, ką darysite? Iš kur gausite stalų, kėdžių, stalčių, spintų? Užsakinėsite iš savo partnerių gaminančių baldus? Tai bus didelė investicija, be to gali užtrukti mėnuo, kol baldai atkeliaus ir bus surinkti. O jei pradėti dirbti reikia jau nuo pirmadienio? Daug galvos skausmo su darbo vietų įrengimu, tiesa?

biuro baldu nuoma

Yra būdas, kaip visa tai spręsti. Biuro baldų nuoma – nauja paslauga Lietuvoje, kurią teikia Reikejovakar.lt baldū gamintojai.

Kodėl verta rinktis nuomą?

  1. Tai pigiau, nei pirkti naujus ar dėvėtus baldus. Taupykite savo įmonės pinigus rinkdamiesi nuomą, o ne įsigijimą.
  2. Baldai atvežami iš karto, greičiausiai jau kitą dieną po užsakymo ir surenkami. Jums nereikia rūpintis jų sustatymu. Tiesiog pasakysite meistrams, kur juos pastatyti ir viskas.
  3. Baldus galite pakeisti kitais, jei atsiranda papildomų poreikių. Pavyzdžiui, bet kada galima išsinuomoti papildomų spintų ar stalčių komplektų, jei laikinajam darbuotojui jų reikia.
  4. Nuomojami ofiso baldai gali būti pritaikomi prie esamo stiliaus ir spalvų gamos. Taip baldai neišsiskirs iš konteksto ir nesudarkys biure vyraujančios atmosferos.
  5. Pasibaigus nuomos laikotarpiui baldai yra išvežami. Aišku, galima tartis su tiekėjais dėl panaudoto baldo pardavimo, jei matote, kad dalis laikinųjų darbuotojų lieka dirbti toliau.

Biuro baldų nuoma yra skirta įmonėms, kurios efektyviai valdo savo ūkį ir supranta, kad nusipirkti baldus galima tik tada, kai esate 110 procentų tikri, jog tai atsipirks. Dirbant su laikinais projektais tokių garantijų nėra, todėl nuoma – logiškesnis variantas.

Be to sutaupote ne tik pinigų baldams tiesiogiai, bet pagalvokite apie jų būsimą sandėliavimą. Plius dar įmonės turto apskaitą vedantiems buhalteriams bus papildomai darbo, už kurį net neabejokite – susimokėsite su kaupu. Ofiso baldai turi būti perkami tik gerai apgalvojus, ar tai apsimoka.

statybiniu konteineriu nuoma

Statybinių konteinerių nuoma

statybiniu konteineriu nuomaStatybų sezonas jau prasidėjo, tad pluša ne tik mūrininkai, betonuotojai ir apdailininkai, bet ir jų nuolatiniai partneriai – statybinių šiukšlių išvežėjai. Statybiniu atlieku konteineriu nuoma Vilniuje užsiima ne viena įmonė, bet joms visoms dabar pats darbymetis. Šalia namų galite pastebėti nuo 5 m3 iki 33 m3 talpos ASK ir GAK tipo konteinerius, kuriuos atveža ir palieka specialūs sunkvežimiai, o vėliau viską išsiveža. Tai statybiniu konteineriu nuoma užsiimančios įmonės transportas veža statybines šiukšles, kurių į bendrą šiukšlių dėžę mesti nevalia.

Paprastai didesnės šiukšlių išvežėjų įmonės dirba ir kituose miestuose. Siuksliu konteineriu nuoma Klaipedoje užssiima ne mažiau įmonių, nei Vilniuje, tačiau kai kurios įmonės dirba visoje Lietuvoje (pagrindiniuose miestuose). Konteineriu nuoma Klaipedoje kainuoja panašiai, kaip ir kituose miestuose. Jei įmonė ta pati, tai kodėl statybiniu konteineriu nuoma kaina skirtinga? Viskas, pasirodo, priklauso nuo kelių dalykų. Statybiniu konteineriu nuoma užsiimančios įmonės turi sutartis su savivaldybėmis ir nuo išvežamų šiukšlių kiekio priklauso paslaugos kainos. Taip pat labai svarbu, ar toli yra sąvartynas. Kalba eina būtent apie statybines atliekas, kurių negalima vežti rūšiuoti ir perdirbti. Statybinių šiukšlių aikštelės gali būti toliau arba arčiau. Nuo to keisis ir kaina.

Statybiniu konteineriu nuoma Siauliuose yra šiek tiek vangesnė, nes miestas kiek mažesnis, nei Vilnius ar Klaipėda. Panaši situacija ir su konteineriu nuoma Panevezyje. Čia statybų kur kas mažiau, be to ir žmonės stengiasi patys išsivežti šiukšles. Kai kurie tai daro nelegaliai, todėl reiktų visada pasidomėti, ar siuksliu konteineriu nuoma Panevezyje nebus patikimesnis ir saugesnis būdas atsikratyti statybinių atliekų. Aplinkosaugininkai už miškuose ir patvorėse išverstas skaldas, nuodaužas, gipso kartono, stiklo vatos gabalus ir kitą „šlamštą“, kuris ekologija net nekvepia, griežtai baudžia.

Statybiniu konteineriu nuoma Kaune vyksta analogiškai. Miestas didelis, aplink jį daug statybų, tad šiukšles reikia išvežti gana dažnai. Kalba eina apie individualias statybas. O laikinojoje sostinėje nuolatos vystomi ir didesni projektai – daugiabučiai, verslo centrai, nuolatos vykdoma senųjų pastatų restauracija, todėl darbo šiukšlių surinkėjams ir išvežėjams čia niekada netrūko ir nepritrūks.

Džiugina viena mintis – žmonės vis dažniau ir dažniau samdo profesionalus, o ne laidoja šiukšles patys ar dar blogiau – sukiša į maišus ir išmėto pakelėse.