Articles Tagged with advokatų kontora

Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos – brangios, tačiau vertos mokamos kainos

Teisinės paslaugosTeisinės paslaugos yra teikiamos privačiai dirbančių teisininkų arba teisininkų, dirbančių advokatų kontorose. Teisininkai – profesionalai, dirbantys teisinėje srityje, išmanantys įstatymus, konsultuojantys įvairiais klausimais ir ginantys žmonių interesus.

Kodėl yra teikiamos teisinės paslaugos?

Teisinės paslaugos yra teikiamos dar nuo senų laikų, tačiau bėgant metams, įstatymai keitėsi, keitėsi ir žmonių požiūris į gyvenimą. XXI – ajame amžiuje, teisinės paslaugos yra teikiamos visose civilizuotose šalyse, kur yra teisinė sistema. Viską žmonės bando spręsti demokratiniu būdu. Kiekvienoje šalyje vyrauja vis kitas teisinė sistema, skiriasi įstatymai, tačiau, dažniausiai, pagrindiniai įstatymai yra tie patys.

Tikriausiai ne vienas žmogus pagalvojęs apie teisinę sistemą iš karto šį žodžių junginį sujungia kartu su nusikalstamumu. Netiesa, teismuose yra ginami ne tik nusikaltėliai ar ne tik žmonės, kurie turi kažką bendro su nusikaltimais. Teisinės paslaugos yra teikiamos ir tiems žmonėms, kurie yra nuskriausti arba nori, pavyzdžiui, įsteigti įmonę, kurios atidarymui reikia sutvarkyti tam tikrus teisinius dokumentus.

Svarbiausias žingsnis – tinkamas teisininko pasirinkimas. Teisines paslaugas teikiantys teisininkai turi pasižymėti:

  • profesionalumu;
  • išmanyti žmonių psichologiją;
  • etiškumu;
  • estetiška išvaizda;
  • turi „degti“ noru tobulėti teisinėje sistemoje;
  • privalo būti mandagūs.

Labai svarbu pasitikėti savo teisininku, kadangi šiam žmogui į rankas yra atiduodamas labai svarbus ar svarbūs klausimai, kurie gali nulemti kažkieno ateitį. Žinoma, už teisininko paslaugas gali tekti „pakloti“ nemažai pinigų, tačiau šie žmonės iš ties verti nustatytos kainos. Teisininkai dirba sunkų, daug žinių ir rizikos reikalaujantį darbą, todėl ir kainuoja brangiai.

 

 

 

Teisininkas

Teisininkas – teikia teisines paslaugas

TeisininkasTeisininkas – žmogus, teikiantis teisines paslaugas, konsultuojantis žmones įvairiais klausimais, susijusiais su įstatymais, taip pat gina piliečių interesus teismuose ar kitose institucijose.

Kiekvienas teisininkas, dažniausiai, išmano puikiai vieną teisės sritį, arba kelias, tačiau tikrai ne visas. Visų teisės sričių profesionalai dirba advokatų kontorose.

Teisės sritys, kurias išmano teisininkai:

  • Darbo teisė (teisininkas sprendžia įvairius individualių darbuotojų arba visos firmos klausimus. Konsultuoja darbdavius ir darbuotojus algų mokėjimo klausimu. Taip pat padeda parengti darbo sutartis, rengia kitus įvairius dokumentus. Teisininkas gina abiejų šalių interesus teismuose, individualiose darbo teisės ginčuose);
  • Šeimos ir paveldėjimo teisė (teisininkas konsultuoja išsiskirti norintį klientą, padeda jam susitvarkyti būtinus dokumentus. Taip pat teisininkas pataria visais klausimais, susijusiais su šeima arba paveldėjimu. Jis padeda pasidalinti turtą, padeda nuspręsti kur po skyrybų gyvens vaikai, reikalui esant padeda priskirti globą tik vienam iš tėvų. Taip pat teisininkai teikia konsultacijas turto paveldėjimo klausimais, padeda pasidalinti turtą, gina klientų interesus turto dalybose);
  • Baudžiamoji teisė (teisininkas gina kaltų ir nekaltų žmonių interesus teismuose, taip pat atstovauja nukentėjusiems žmonėms. Teisininkas susitaria dėl žalos atlyginimo, rengia civilinius ieškinius ir kitus reikalingus dokumentus);
  • Nekilnojamojo turto teisė (teisininkas konsultuoja ir padeda parengti dokumentus perkant arba parduodant nuosavybę);
  • Įmonių teisė (teisininkas rengia įvairius įmonės viduje reikalingus dokumentus, taip pat padeda išspręsti iškilusias problemas, surasti racionaliausią sprendimą);
  • Ir kita.

Žmonės, norintys išsirinkti tinkamą teisininką, gali tai padaryti interneto pagalba. Kiekviena kontora turi savo internetinę svetainę, o joje aprašo savo darbuotojus, jų pasiekimus ir darbo patirtį. Jeigu, vis dėlto tų aprašymų neužtenka, galite paklausinėti gerai pažįstamų žmonių, kokius specialistus renkasi jie, spręsdami tam tikrus gyvenimo klausimus, kuriems išmanyti reikalingi teisininkai.

 

 

 

 

teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos jaunimui

teisinės paslaugosTeisinių paslaugų teikėjai dažniausiai orientuojasi į vyresnius žmones, tačiau dažniausiai išeina taip, kad jas užsisako jaunimas – žmonės nuo 18 iki 30 metų. Kokios tai teisinės paslaugos Vilniuje bei kituose miestuose? Kaip teisininkai ir advokatai padeda jaunimui?

Baudžiamoji teisė

Ne paslaptis, kad būtent jauni vairuotojai gąsdina Lietuvos gyventojus savo neatsakingu vairavimu. Visai neseni įvykiai parodė, kad jaunas karštas charakteris ir galingas variklis – nesuderinami dalykai. Teisininkai nuolatos bendrauja su jaunais vairuotojais, kurie neįvertino savo sugebėjimų ir nenumatė galimų neatsakingo vairavimo pasekmių.

Jauni žmonės dažnai padaro ir kitų kriminalinių nusikaltimų, įsivelia į įvairias istorijas, tad profesionali teisinė pagalba šiais klausimais jiems dažnai reikalinga.

Verslo teisė ir mokesčiai

Jaunimui dabar sudarytos puikios sąlygos steigti verslą. Nuo pat pirmos dienos teisininkai gauna nemažai darbo, nes jauni verslūs žmonės labai aktyviai naudojasi jų paslaugomis. Kam sutartyse kapstytis pačiam tris dienas, kai profesionalus teisininkas tai padarys per pora valandų? Jis iš karto atkreips dėmesį, kad paslaugų teikimo sutartis ar pirkimo-pardavimo sutartis yra nepalanki keliuose punktuose ir kaip viską reiktų sudėlioti, kad abi pusės būtų patenkintos ir jaustų atitinkamą atsakomybę. Visa tai gali padaryti profesionalus teisininkas.

Kita sritis – mokesčių teisė. Teisininkas padeda atstovauti įmones ir jaunus jų vadovus pokalbiuose su VMI, o kartais net ir teisiniuose ginčuose.

Bankroto bylos

Jaunimas dažnai steigia verslą. Dažnai tas verslas ir bankrutuoja. Tai nėra pasaulio pabaiga – tiesiog tam tikru metu buvo priimti neteisingi sprendimai. Dažniausiai – iš neapsižiūrėjimo, nežinojimo. Tokias klaidas gyvenime ištaisyti padeda teisinės paslaugos. Jaunieji verslininkai nebebijo bankrutuoti, nes kiekvienas nuopolis gali būti didelio pakilimo pradžia.

Skyrybų bylos

Deja, čia nelinksmoji teisininkų darbo dalis. Jauni žmonės skiriasi dažniau, nei pagyvenę, nes jų požiūriai į gyvenimą skiriasi kur kas drastiškiau. Apmaudu tai, kad nukenčia mažamečiai vaikai, kuriems šis procesas ir toliau einantys veiksmai – tikriausia tragedija. Ypač, kai vienas iš tėvų panaudoja vaiko globą kaip priemonę didesniems alimentams gauti ar keršyti savo buvusiam partneriui. Tai labai nešvarūs žaidimai, kuriuose teisininkai turi apsaugoti savo klientų interesus. Dėl to skyrybų advokatai turi būti pačios aukščiausios kvalifikacijos. Čia susiduriama ne tik su teisiniais, bet ir su moraliniais momentais, kaip ir baudžiamojoje teisėje.

Konsultacijos

Jaunimas labai mėgsta konsultuotis, lyginant su pensijinio amžiaus žmonėmis. Tai gera savybė, ir teisininkai mielai teikia tokias konsultacijas. Juk jam visas gyvenimas prieš akis ir teisinės paslaugos jam gali būti dar ne kartą reikalingos.

advokatų kontora

Turto padalijimas skyrybų atveju: pataria advokatų kontora

advokatų kontoraSantuokos nutraukimas suvokiamas kaip bendros nuosavybės pabaiga, todėl oficialių skyrybų metu yra padalijamas sutuoktinių turtas. Advokatų kontora primena, kad priimant racionalų sprendimą dėl turto padalijimo, teismas vertina nepilnamečių vaikų interesus, sutuoktinių sveikatą, jų turtinę padėtį ir kitas teisines aplinkybes.

Įstatymiškai santuokos nutraukimas gali būti vykdomas dviem būdais: santuoka gali būti nutraukiama tarpusavio susitarimu ir ginčo tvarka. Advokatų kontora teigia, kad tiek vienu, tiek kitu atveju rekomenduojama kreiptis į teisininką, kuris užtikrins proceso sklandumą. Jei santuoka nutraukiama sutuoktinių susitarimu, teismui turi būti pateikiamas oficialus prašymas dėl santuokos nutraukimo, sutartis, apibrėžianti santuokos nutraukimo pasekmes, ir kiti lydintys dokumentai. Jei santuoka nutraukiama ginčo tvarka, teismui pateikiamas ieškinys prieš kitą sutuoktinį, t. y. atsakovą.

Visais atvejais santuokos nutraukimas susitarus yra kur kas greitesnis ir lengvesnis kelias link numatyto tikslo. Paprastai teismo sprendimas, realizuojantis santuokos nutraukimą, yra priimamas per vieną mėnesį, o pats teismo posėdis, jei visi dokumentai yra tvarkingi ir tinkamai paruošti, tetrunka kelias minutes. Dar vienas privalumas – nereikia mokėti gana didelių mokesčių valstybei. Tiesa, advokatų kontora teigia, kad net ir šiuo atveju reikalinga profesionalaus teisininko pagalba – advokatas padės tiksliai ir aiškiai apibrėžti sąlygas, kuriomis bus numatytas sutuoktinių elgesys po skyrybų, ypač, jei tai susiję su nepilnamečių vaikų priežiūra ar kreditiniais įsipareigojimais.

Sprendžiant skyrybų klausimus, būtina aptarti turto dalybos niuansus. Bendrąja jungtine susituokusių asmenų nuosavybe laikomas turtas, kuris buvo įgytas po santuokos (tiek vieno sutuoktinio, tiek abiejų jų vardu); visos pajamos, gautos iš asmeninio sutuoktinio nuosavybe laikomo turto; pajamos, kurios buvo gautos iš bendros ar vieno iš sutuoktinių veiklos; pajamos gautos iš verslo, kuris buvo pradėtas po santuokos sudarymo. Beje, jei iki santuokos įmonė ar bendrovė nuosavybės teise priklausė vienam iš sutuoktinių, tai bendroji nuosavybė po santuokos yra iš verslo gautos pajamos. Asmenine sutuoktinių nuosavybe laikomas atskirai abiejų sutuoktinių įgytas turtas iki santuokos; sutuoktiniui dovanotas turtas; sutuoktinio asmeninės paskirties daiktai, pvz., drabužiai; pramoninės ir intelektinės nuosavybės teisės, išskyrus už intelektinę veiklą gaunamas pajamas; lėšos ir priemonės, skirtos asmeniniam sutuoktinio verslui; už asmenines lėšas sutuoktinio įgytas turtas.

Advokatai pažymi, kad turto dalybos yra gana subtilus, teisinės patirties ir profesinių žinių reikalaujantis procesas. Jei norite, kad skyrybų procesas būtų įvykdytas greitai, lengvai ir sklandžiai, jums bus reikalinga profesionalų pagalba, suteikianti teisines konsultacijas ir kompetentingą pagalbą santuokos nutraukimo metu.