Articles Tagged with automobiliai vestuvėms

Automobilis su vairuotoju

Kokius patogumus suteikia automobilis su vairuotoju galima kalbėti tris paras, arba nepradėti visai. Kadangi jau pradėjau, pasvarstykime, kodėl net patyrę ir vairavimą hobiu laikantys vairuotojai pripažįsta, kad ateina diena, kada norisi, tiesiog atsisėsti į keleivio vietą ir nesukti galvos dėl nieko, įskaitant, spūstis gatvėse.

automobilis su vairuotoju

Kraupi, tačiau vieną grupę argumentų iliustruojanti statistika yra paskelbta prieš metus. Apie 50 proc. vairuotojų, kurie prarado vairuotojo pažymėjimą dėl alkoholio vartojimo, toliau vairuoja transporto priemones be reikalaujamų dokumentų. Jie rizikuoja ne tik kosminio dydžio baudomis, tačiau ir sėsdami prie vairo, prieš tai spėję susipilti taurę vyno, alaus ar kito tauraus ir nelabai tauriuoju vadinamo gėrimėlio, rizikuoja savo ir kitų eismo dalyvių sveikata, bei gyvybe. Ar Jums ateitų į galvą rizikuoti savo arba kito žmogaus gyvybe, turtu, gyvenimu, jeigu kieme Jūsų lauktų prabangus automobilis su paslaugiu vairuotoju?

Kita argumentų stovykla agituoja – patogumas. Tikrai, automobilis su vairuotoju išlaisvina nuo aibės keblių situacijų ir galvos skausmo. Važiuojate į sodybą prie ežero, toli už miesto? Taksi miške nei su žiburiu nesugausime, o jei ir išsikviesime – teks pakloti nemenką sumelę. Tad puikia išeitimi tampa automobilis su vairuotoju. Pamodėliuokime kitą situaciją – reikia pasitikti gimines ar verslo partnerius, draugus iš oro uosto, uosto, tačiau darbe karštas laikas? Automobilis su vairuotoju – tampa puikia alternatyva skubėjimui, stresui spūstyse, „kabėjimui” prie telefono ir bandymui persiplėšti mažiausiai į dvi dalis. Vairuotojas maloniai pasitiks keleivius ir nuveš į Jūsų nustatytą susitikimo vietą arba viešbutį.

automobilis-su-vairuotoju

Ar yra oponentų? Yra žmonių grupė, kurie rodo pirštu į planetos galinguosius ir juos atvežusius vairuotojus. Grūmoja jie tuo galingu pirštu, sakydami, kad automobilis su vairuotoju – prabanga ir ne kiekvieno kišenei. Tačiau ar tikrai? Jeigu planuojate išvyką arba giminių antplūdį ir transporto priemonę išsirenkate bei užsisakote iš anksto, arba iš karto rezervuojate automobilį kelioms dienoms, įprastai, taikomos milžiniškos nuolaidos ir lanksti atsiskaitymo sistema. Realybė sugriauna stereotipus ir maloniai nustebina klientus.

 

 

nuoma vestuvems

Automobilių nuoma vestuvėms – kas jus veš į naujo gyvenimo pradžią?

nuoma vestuvemsVestuvės – bene nuostabiausia ir įsimintiniausia diena gyvenime, kai du mylintys žmonės teisiškai bei dvasiškai įsipareigoja vienas kitam. Susirinkusieji braukia džiaugsmo ašaras ir aikčioja, kaip viskas nuostabu ir tobula. Suvokti, kiek laiko ir pastangų teko įdėti, jog būtų surengta šventė jauniesiems bei svečiams, gali tik tie, kuriems patiems asmeniškai yra tekę susidurti su vestuvių organizavimo „virtuve”. Norint, jog diena, fiksuojanti naujo gyvenimo pradžią, praeitų be priekaištų tarsi pasakoje, būtina apgalvoti net menkiausias smulkmenas. Svarbu ne tik tai, kurioje bažnyčioje jaunavedžiai prisieks meilę prieš Dievą bei kur vyks vakarinė dalis, bet ir tai, kokiu būdu šios vietos bus pasiekiamos. Tad automobilių nuoma vestuvėms – vienas iš svarbių punktų sąraše „viskas vestuvėms”.

Kiek ir kokių auto vestuvėms prireiks, priklauso nuo šventės idėjos, jaunavedžių norų  bei, savaime suprantama, biudžeto. Galbūt šventiškai išpuoštu automobiliu į bažnyčią, kurioje jau lauks jaunikis, atvyks tik nuotaka, o gal aktuali kelių vestuvinių automobilių nuoma, kuriais naudosis jaunieji ir artimiausi svečiai. Būtina paminėti, jog transportas vestuvėms gali būti labai įvairus – dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama. Vieni svajoja apie žaismingai papuoštą mikroautubusą, kiti – šiuo metu itin populiarius retro stiliaus automobilius. Visgi nemažai daliai jaunųjų imponuoja prabangių automobilių nuoma vestuvėms. Juk ne kiekvienas iš mūsų galime sau leisti atsisėsti į, pavyzdžiui, prabangų mercedes s 600 modelį. Tai – elegantiškas ir stilingas automobilis, įnešiantis dar daugiau „šarmo” į bet kurią šventę. Automobilis vestuvėms gali tarnauti ne tik kaip susisiekimo priemonė, bet ir tapti svarbiu fotosesijos elementu.

Automobilio nuoma su vairuotoju – dar viena paslauga, itin aktuali vestuvininkams. Šventiškai pasipuošęs bei galantiškas vairuotojas – šventiška ir praktiška. Jaunieji ir svečiai gali netrukdomai bendrauti ir kilnoti šampano taures, nesukdami galvos dėl kliūčių kelyje ar nepalankių eismo sąlygų.

Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje bei kituose miestuose – populiari paslauga, tad, atrodytų, suderinti šį klausimą užtektų vos keleto telefono skambučių. Tačiau šios paslaugos užsakymo raginame nepalikti paskutinei akimirkai.  Įsivaizduokite, kaip nemalonu išgirsti, jog ta diena, kurią planavote iškelti savo vestuves, jau užimta. Nepamirškite, jog automobiliai vestuvėms – taip pat senkantis „resursas”. Gali būti, jog nesuspėjus rezervuotis patinkančio automobilio, teks rinktis iš to, kas liko. Pirmieji visada laimi ir kainos, ir kokybės atžvilgiu. Ypač tai aktualu šiltuoju metų laiku, kai vestuvės vyksta tarsi „konvejeriu”.