Articles Tagged with automobilių nuomotojas

Automobilių nuomotojas pataria, kaip išsinuomoti automobilį

automobilių nuomotojasŠiandien automobilis nebėra prabangos prekė, naudojama tik ypatingomis progomis. Automobilių nuomotojas teigia, kad patogi transporto priemonė būtina kasdieniam darbui ir buičiai, nepriklausomai nuo to, ar gyvenate užmiestyje (tuomet automobilis reikalingas miesto, darbovietės, mokyklos ir kitų objektų pasiekimui), ar pačiame miesto centre (gyvenant didmiestyje be patogios transporto priemonės sunku susidoroti su kasdieniais darbais, pvz., laiku nuvežti vaikus į užklasinės veiklos užsiėmimus, įveikti nemenką atstumą grįžtant iš darbovietės, apsipirkti ir pan.).

Kada verta nuomoti automobilį?

Nors vis daugiau šeimų turi nuosavą automobilį, deja, technika yra technika, o tai reiškia, kad ji nėra apsaugota nuo gedimų. Siekiant sumažinti rūpesčių bagažą, tuo metu, kol automobilį tvarko meistrai, siūloma pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis ir išsinuomoti saugią bei patogią transporto priemonę kasdieniam naudojimui. Automobilių nuoma rekomenduojama ir tuo atveju, jei planuojate atostogas kelyje ar norite aplankyti kitą šalį, jei planuojate ekskursijas po Lietuvos kraštus ar išvyką su draugais, jei galvojate apie ilgesnės trukmės kelionę ar persikraustymą, todėl jums reikalingas talpus automobilis, į kurį tilptų daugiau bagažo ir t. t. Auganti automobilių nuomos pasiūla atitinka išrankiausiųjų poreikius, gerėjančios kainos ir platus paslaugų spektras tinka tiek laisvalaikiui, tiek kasdieniam naudojimui, prabangiam vakarėliui ar verslo svečių sutikimui.

Kaip išsirinkti automobilį ir kokius dokumentus pateikti?

Įvertinkite nuomos bendrovių pasiūlą. Jei nusprendėte išsinuomoti automobilį, pirmiausia turite išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkančią nuomos bendrovę. Turėkite omenyje, kad auto nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste gali stipriai skirtis tarpusavyje, t. y. atskiros nuomos bendrovės siūlys skirtingus automobilius, numatys skirtingas nuomos sąlygas ir mokesčius. Neskubėkite priimti sprendimo ir įvertinkite bent kelių bendrovių pasiūlymus.

Kokio automobilio norite? Pagalvokite, kokia transporto priemonė atitiks jūsų lūkesčius. Galime užtikrinti, kad turėsite galimybę rinktis, todėl neapsiribokite – ar ieškote mažo ir kompaktiško automobilio miesto kelionėms? O gal jums reikalingas talpus ir patogus mikroautobusas ekskursijoms po užsienio kraštus? Primename, kad priklausomai nuo jūsų vairavimo įpročių galite rinktis automobilius tiek su mechanine, tiek su automatine greičių dėže.

Pateikite reikalingus dokumentus. Jei galvojate išsinuomoti automobilį, nuomos bendrovei turėsite pateikti asmens tapatybės dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą. Primename, kad dažna auto nuomos bendrovė taiko papildomus mokesčius vairuotojams, neturintiems dviejų metų vairavimo patirties. Jei automobilį vairuos ne vienas žmogus, nuomos bendrovei reikės pateikti ir kitų asmenų, planuojančių vairuoti automobilį, vairuotojo pažymėjimus.