Articles Tagged with išmanieji telefonai

Mobiliųjų remontui – tik kokybiškos telefonų dalys bei profesionalūs meistrai

telefonu dalys

Telefonas – daiktas, daugelio iš mūsų rankose laikomas bene dažniausiai. Tai seniai nebėra vien įrankis skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes: šiuolaikiniai išmanieji telefonai nedaug nusileidžia ir kompiuteriui. Tiesa, kokie išmanūs telefonai bebūtų, pastarieji kol kas neturi funkcijos sugedę patys susitaisyti. Sutrikus vienai ar kitai telefono funkcijai ar atsiradus mechaniniam šio pažeidimui, neretai kyla klausimas, ar pastarąjį remontuoti, ar geriau dairytis kito išmaniojo įrenginio. Galutinę kainą, mokamą už remonto paslaugą, sudaro telefonų dalys bei darbas. Kai kuriais atvejais remonto išlaidos nuotaiką sugadina ilgam…

Gyventi ramia širdimi galima tol, kol telefonui galioja garantija. Dalis vartotojų, norėdami užsitikrinti ramybę, šią, negailėdami didesnių investicijų, prasitęsia ilgesniam laikui. Nors skeptikai teigia, kad šiuolaikiniai prietaisai, siekiant pelno, tikslingai gaminami mažiau patvarūs, tačiau praktika rodo, jog šie, trumpiau ar ilgiau, tarnauja ir po garantijos. Tiesa, tuomet bet koks gedimas tiesiogiai susijęs su finansiniais nuostoliais. Ir, deja, nuo pastarųjų nėra apsaugotas net pats atsargiausias telefono vartotojas. Reikia paminėti, jog, pavyzdžiui, telefono ekranas bei šio skilimas į standartinę garantiją įtraukiamas nėra. Tai – gana dažnai pasitaikantis bei finansiškai „skausmingas“ gedimas, tad specialistai rekomenduoja įsigyti specializuotą mobiliųjų telefonų ekranų draudimą, nelaimės atveju tampantį tikru išsigelbėjimu. Aišku, toks atsargumas reikalauja papildomų finansinių investicijų.

Jei telefonų dalys bei paslaugos už meistro atliktą darbą viršys pusę telefono vertės, derėtų gerai pasvarstyti, ar pastarąjį remontuoti apskritai reikia. O jei dar kalbama apie gerokai pagyvenusį (ir ne tik morališkai) modelį, kurio kitos dalys sugesti gali ir praėjus nedaug laiko po vizito pas meistrus. Galbūt tai – ženklas, jog jums jau laikas su senuoju „draugu“ atsisveikinti bei investuoti į naują, galingesnį įrenginį. Tiesa, naudoti jums nebetinkamą išmanųjį telefoną galima parduoti (gauta suma padengs dalį naujo pirkinio įsigijimo išlaidų) ar atiduoti dalims. Tai – indėlis į gamtos apsaugą arba tiesiog geras darbas. Tik nebandykite taupyti remonto išlaidų atžvilgiu. Jei jau nusprendėte „reanimuoti“ savo seną mobilųjį, turi būti įsigyjamos kokybiškos telefonų dalys bei pasirenkamas patikimas, profesionalus meistras.