Articles Tagged with konteineriai

statybiniu konteineriu nuoma

Statybinių konteinerių nuoma

statybiniu konteineriu nuomaStatybų sezonas jau prasidėjo, tad pluša ne tik mūrininkai, betonuotojai ir apdailininkai, bet ir jų nuolatiniai partneriai – statybinių šiukšlių išvežėjai. Statybiniu atlieku konteineriu nuoma Vilniuje užsiima ne viena įmonė, bet joms visoms dabar pats darbymetis. Šalia namų galite pastebėti nuo 5 m3 iki 33 m3 talpos ASK ir GAK tipo konteinerius, kuriuos atveža ir palieka specialūs sunkvežimiai, o vėliau viską išsiveža. Tai statybiniu konteineriu nuoma užsiimančios įmonės transportas veža statybines šiukšles, kurių į bendrą šiukšlių dėžę mesti nevalia.

Paprastai didesnės šiukšlių išvežėjų įmonės dirba ir kituose miestuose. Siuksliu konteineriu nuoma Klaipedoje užssiima ne mažiau įmonių, nei Vilniuje, tačiau kai kurios įmonės dirba visoje Lietuvoje (pagrindiniuose miestuose). Konteineriu nuoma Klaipedoje kainuoja panašiai, kaip ir kituose miestuose. Jei įmonė ta pati, tai kodėl statybiniu konteineriu nuoma kaina skirtinga? Viskas, pasirodo, priklauso nuo kelių dalykų. Statybiniu konteineriu nuoma užsiimančios įmonės turi sutartis su savivaldybėmis ir nuo išvežamų šiukšlių kiekio priklauso paslaugos kainos. Taip pat labai svarbu, ar toli yra sąvartynas. Kalba eina būtent apie statybines atliekas, kurių negalima vežti rūšiuoti ir perdirbti. Statybinių šiukšlių aikštelės gali būti toliau arba arčiau. Nuo to keisis ir kaina.

Statybiniu konteineriu nuoma Siauliuose yra šiek tiek vangesnė, nes miestas kiek mažesnis, nei Vilnius ar Klaipėda. Panaši situacija ir su konteineriu nuoma Panevezyje. Čia statybų kur kas mažiau, be to ir žmonės stengiasi patys išsivežti šiukšles. Kai kurie tai daro nelegaliai, todėl reiktų visada pasidomėti, ar siuksliu konteineriu nuoma Panevezyje nebus patikimesnis ir saugesnis būdas atsikratyti statybinių atliekų. Aplinkosaugininkai už miškuose ir patvorėse išverstas skaldas, nuodaužas, gipso kartono, stiklo vatos gabalus ir kitą „šlamštą“, kuris ekologija net nekvepia, griežtai baudžia.

Statybiniu konteineriu nuoma Kaune vyksta analogiškai. Miestas didelis, aplink jį daug statybų, tad šiukšles reikia išvežti gana dažnai. Kalba eina apie individualias statybas. O laikinojoje sostinėje nuolatos vystomi ir didesni projektai – daugiabučiai, verslo centrai, nuolatos vykdoma senųjų pastatų restauracija, todėl darbo šiukšlių surinkėjams ir išvežėjams čia niekada netrūko ir nepritrūks.

Džiugina viena mintis – žmonės vis dažniau ir dažniau samdo profesionalus, o ne laidoja šiukšles patys ar dar blogiau – sukiša į maišus ir išmėto pakelėse.