Articles Tagged with pigūs skrydžiai į Oslą

pigūs skrydžiai į Oslą

Kuo ypatingas norvegų charakteris?

pigūs skrydžiai į OsląApie norvegus ir jų būdą išmanyti reiktų kiekvienam lietuviui – juk čia ne vienas mūsų pažįstamas išvyko dirbti ir emigravo, ar gi netikėtina, jog taip gali nutikti ir kiekvienam mūsų? Na, o jei ir neemigruosime, tai gyvenime bent kartą tikrai išnaudosime pigių skrydžių į Oslą, Norvegiją pasiūlymus ir praleisime šiame krašte atostogas.

Kai kurie žmonės mano, jog Norvegai yra santūrūs ir kuklūs žmonės. Tačiau kuklumu jie nepasižymi. Norvegai žino, kad jų šalis yra puiki ir tuo didžiuojasi. O drovūs jie taip pat nėra, tuo galima įsitikinti pabendravus su jaunais norvegais ar norvegėmis.

Tamsiuoju metų laiku norvegai būna niūroki. Tas pats sakoma ir apie Danus. Tad Skandinavijos gyventojų žiemos mėnesiais geriau neerzinti. O štai vasarą jie pasimato visu savo šviesumu ir linksmumu.

Sakoma, kad norvegams viskas greit atsibosta. Jeigu dar tik pirmi mėnesiai kai čia gyvenate ir bandote susirasti draugų, turbūt pastebėjote, kaip jiems sunku po kurio laiko išlaikyti dėmesį pokalbio metu.

Grįžtant prie santūrumo – norvegai garsėja laisvu požiūriu į seksualumą ir nuogumą. Nenustebkite pirtyse, baseinuose ar kitose poilsio vietose pamate nuogą poilsiautoją – tai jiems mažiausiai rūpi.

Bendrai sakoma, kad norvegai yra lyg „ledas ir ugnis“. Tai reiškia, kad iš pirmo požiūrio jie pasirodys atitolę, nesusidomėję, vėl gi – net santūrūs. O tik susipažinus artimiau ir įgijus jų pasitikėjimą pamatysite, jog šie žmonės yra ne tik laisvos sielos , bet ir mėgstantys bei mokantys pasilinksminti! Juk ne veltui norvegai – vikingų palikuonys. Už rūsčių kaktų visada slepiasi aistra gyvenimui ir aplinkiniams.

Tad atostogų metu susipažinę su norvegais neleiskite laimėti išankstiniams nusistatymams ir pabandykite užmegzti draugystę. Nenustebkite, jei namo grįšite su nauju draugu kitoje šalyje.

Lėktuvų bilietai į Norvegiją dar neguli ant jūsų svetainės stalelio? Nelaukite ilgiau, jeigu norite pažinti Norvegiją ir jos žmones dar šį pavasarį.