Rekuperacinių sistemų pranašumai jūsų pramonėje

radiatoriaiVeiksmingo darbo palaikymas yra vienas iš svarbiausių sėkmingos gamyklos ar gamyklos eksploatavimo aspektų. Nors yra daugybė atskirų mašinų, kurios gali prisidėti prie jūsų proceso, taip pat turite įsitikinti, kad jie visi dirba maksimaliai efektyviai.

Vienas iš geriausių būdų įsitikinti, ar gamykla dirba maksimaliai, yra energijos atkūrimo sistemos įrengimas. Kaip rodo pavadinimas, šie prietaisai gali būti įmontuoti į aukštą temperatūrą skleidžiančius aparatus, kad būtų galima rinkti šilumą, kuri paprastai išleidžiama į atmosferą.

Energijos atstatymo sistemos gali ne tik sumažinti švaistomos šilumos kiekį, bet ir kompensuoti prarastą energiją keliais jūsų darbo etapais. Šiame straipsnyje aptarsime energijos atgavimo sistemų tipus, pakalbėsime apie jų naudą ir išryškinsime keletą įprastų neveiksmingumo šaltinių, kurie šiandien randami.

Bendri neveiksmingumo šaltiniai


Prieš gilindamiesi į regeneravimo sistemų tipus ir jų naudą, pažvelkime į kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius švaistomos energijos šaltinius.

Budėjimo būsenos reikalavimai


Nepaisant to, kad dauguma vadovų daugiausia dėmesio skiria savo mašinų našumui, jie taip pat turėtų įvertinti savo budėjimo režimo galios reikalavimus. Didelės mašinos paprastai nenaudoja tam tikros galios, todėl, ieškodami efektyviausios sąrankos, būtinai atsižvelkite į tai.

Oro nutekėjimai


Oro nutekėjimas yra dažnas reiškinys, galintis paveikti gyvenamuosius, komercinius ir net pramoninius pastatus. Ir, kaip taisyklė, didesni pastatai su skirtingais komponentais ir prieigos taškais turi didesnę oro prasiskverbimo tikimybę. Oro nutekėjimai iš suslėgto oro linijų taip pat padidina pačių energijos sunaudojimą ir sumažina pačių kompresorių eksploatavimo laiką.

Negabaritiniai varikliai


Nors nauji gamybos ir gamybos procesai sparčiai modernizuojami, yra daugybė įrengimų, kurie dešimtmečius naudoja tą pačią įrangą. Kadangi gamyba tampa liesesnė ir tikslesnė, šie per dideli varikliai yra perkrauti, todėl energija sunaudojama nereikalingai.

Atminkite, kad tiek EPA, tiek JAV energetikos departamentas paskelbė mokomąją medžiagą, siekdami padėti gamintojams laikytis jų taisyklių.

Energijos atstatymo sistemų tipai


Yra daugybė energijos atgavimo sistemų, kiekviena tinkama šiek tiek kitam tikslui. Jie naudoja energiją, kuri išleidžiama į atmosferą arba tiesiog eikvojama, ir yra trijų pagrindinių modelių:

Oras-oras


Šios regeneravimo sistemos yra idealios energijos kaupimui iš gamyklos išmetamųjų dujų kamino. Surinkta šiluma gali būti naudojama jūsų patalpų vidaus temperatūrai kontroliuoti arba padėti vienai ar daugiau proceso dalių.

Oras-skystis


Oro-skysčio regeneravimo sistemos taip pat yra suprojektuotos šilumai kaupti iš išmetimo kamino. Tačiau jie paskui naudoja energiją tiekdami glikolį, karštą terminį aliejų arba sušildydami vandenį, kuris vėliau naudojamas įrenginyje.

Šilumos katilas nuo oro iki atliekų


Jei jūsų objektas dėl kokių nors priežasčių naudoja garą, šilumos katilo energijos išgavimo sistema leidžia papildyti garų gamybos pajėgumus ir atsarginiu būdu naudoti tik pagrindinį generatorių.

Energijos atstatymo sistemų pranašumai jūsų gamyklai


Į savo objektą įtraukiant energijos atgavimo sistemą gali prireikti pradinių investicijų, tačiau tai ilgainiui padeda sumažinti eksploatavimo išlaidas. Tuo pat metu šios sistemos taip pat gali pagerinti jūsų veiklos sritis.

Kai kurie energijos naudojimo sistemos įrengimo pranašumai apima, bet tuo neapsiriboja:

Sumažinkite eksploatavimo sąnaudas
Apribokite nusidėvėjimą, kurį patiria jūsų technika
Naudokite atgautą energiją augalų operacijoms
Sumažinkite išmetamo anglies dioksido ir LOJ kiekį
Sumažintos šildymo / vėsinimo išlaidos
Įsigykite pritaikytą energijos panaudojimo sistemą savo įrangai jau šiandien
Norint, kad jūsų projektas būtų sėkmingas, būtina rasti patikimą gamintoją, kuris galėtų pagaminti pritaikytą energijos panaudojimo sistemą. „CMM Group“ mes specializuojamės efektyvių, pritaikytų energijos naudojimo sistemų, sukurtų ilgaamžiškose, projektavime.

No Comments

Post a Comment