Articles Tagged with akcijos įvairiems gėrimams

akcijos įvairiems gėrimams

Akcijos įvairiems gėrimams padės organizuojant smagią šventę

akcijos įvairiems gėrimamsPlanuojate vestuves, krikštynas, jubiliejų ar kitokį pobūvį? Šiais laikais galimybės pačios įvairiausios – tradiciniai pietūs su artimiausiais žmonėmis namuose, iškilminga vakaro šventė prabangioje salėje, smagus savaitgalis su nakvyne kaimo turizmo sodyboje ir pan. Tačiau visais atvejais vienas pagrindinių dalykų – suplanuoti pobūvio vaišes. Tam paprastai reikia žinoti tikslų svečių skaičių, o tada apskaičiuoti, kiek reikės karšto patiekalo porcijų ir šaltų užkandžių. Tačiau tradiciškai šventėse neišsiverčiame ir be gėrimų – vandens, vaisvandenių, giros, alaus ir, žinoma, alkoholio. Todėl dar vienas aktualus klausimas – kiek bei kokių rūšių gėrimų prireiks planuojamai šventei – kad nepritruktų, bet ir nebūtų per daug.

Tradicinis šventės baras dažniausiai sudaromas iš balto sauso arba pusiau saldaus vyno, raudono sauso arba pusiau saldaus vyno, šampano, šviesaus bei tamsaus alaus, degtinės, brendžio, likerio, viskio ir kt. Žinoma, visai nebūtina, kad kiekvienoje šventėje būtų tiekiami visi šie išvardinti gėrimai, tačiau balto ir raudono vyno, šampano, brendžio bei šviesaus alaus prireikia dažniausiai. Alkoholinių gėrimų porcijos paprastai skaičiuojamos taip: 1 butelis vyno ar šampano sudaro maždaug 9 porcijas, 1 butelis stipraus gėrimo – 14 porcijų, o 1 bokalas alaus – 1 porcija. Vieno vakaro alkoholinių gėrimų proporcijos skirstomos taip: 20 % turėtų sudaryti stiprieji gėrimai, 15 % alus, o 65 % vynas. Tačiau viskas dar labai priklauso ir nuo dalyvausiančių svečių: jeigu dauguma svečių jaunimas, tada paprastai prireikia daugiau alaus. Kai šventėje dalyvauja daugiau brandaus amžiaus asmenų – dažniausiai daugiau tenka rinktis stipresniųjų alkoholinių gėrimų.

Tačiau, rinkdamiesi gėrimus savo šventei, visuomet atminkite, kad neverta bandyti įtikti visiems svečiams ir juo labiau puikuotis prieš juos. Spręskite pagal savo finansines galimybes – niekada nepirkite tokio gėrimo, kurio butelis kainuoja 50 eurų, jeigu jūsų pajamos to neleidžia, geriau pirkite gerokai pigesnį, bet išbandytą ir jums skanų gėrimą. O dar geriau, organizuojant šventę, viską planuoti iš anksto ir gėrimus nusipirkti tada, kai jiems taikomos specialios akcijos. Juk įvairios nuolaidos taikomos tikrai geros kokybės gėrimams, tiesiog tokios akcijos reikalingos tam, kad prekybos tinklai pritrauktų pirkėjų arba galėtų skubiai išparduoti prekes, kad atlaisvintų prekybos arba sandėliavimo vietą. Tad akcijos įvairiems gėrimams – puikus būdas įsigyti norimų prekių prieinama kaina, o tai ypač praverčia organizuojant kokią nors šventę.