Articles Tagged with akumuliatoriniai įrankiai

akumuliatoriniai įrankiai

Įrankių dėžių valymas: senienas sparčiai keičia akumuliatoriniai įrankiai

akumuliatoriniai įrankiaiAuksinės vyro rankos ir pomėgis jas realizuoti kažką statant ar taisant savo namuose – veikla, dėl kurios prieštarauti nepuola net pati priekabiausia žmona. Savarankiškai atliekami darbai padeda sutaupyti ne tik pinigus, bet ir nervus: meistrai iš šalies neretai linkę viską atlikti atmestinai, nesilaikyti sutartų terminų ar netgi improvizuoti be užsakovo žinios (aišku, nekalbama apie tuos kraštutinius atvejus, kai namų vyras daugiau kalba negu daro). Dirbant su mintimi, jog sukurtu gėriu pats ir naudosiesi, svarbiausiu prioritetu tampa kokybė. Tiesa, namo statybai ar remontui vien nagingų rankų nepakaks – akumuliatoriniai įrankiai pravers norint visus darbus atlikti greičiau ir paprasčiau. Tai – investicija, laiko perspektyvoje atsiperkanti su kaupu.

Sausakimša senelio ar tėvo meistravimo laikus menanti įrankių dėžė – visomis prasmėmis vertingas palikimas. Tai – puikus startas pradedantiems meistrams. Tačiau pajutus, jog grąžtą bei plaktuką norisi nuolat laikyti savo rankose, pravartu įsigyti ir visomis prasmėmis pranašesnių šiuolaikinių prietaisų. Specializuotos įprastos ir elektroninės parduotuvės, kurios prekiauja įrankiais, savo gausiu asortimentu gali nustebinti ir patyrį, senokai savo amunicijos neatnaujinusį meistrą.

Beveik visi mechaniniai ar nuo rozetėje įjungto elektros kištuko energija „mitę” įrankiai šiandien turi gerokai pranašesnį atitikmenį. Akumuliatoriniai įrankiai pravers atliekant darbus didesniame aukštyje ar, priešingai, giliau po žeme. Buvo įgyvendinta nemažai techninių sprendimų, kol šie įrankiai tapo tokie, kokie yra dabar: patogūs, galingi ir funkcionalūs.

  • integruojami ličio jonų akumuliatoriai užtikrina optimalų įrankių svorį.
  • pakankama akumuliatoriaus talpa garantuoja galimybę baigti pradėtus darbus, nesibaiminant, jog įrankis „užluš”. Kai kuriuose įrankiuose įmontuotas energijos matuoklis, leidžiantis dar patogiau susiplanuoti darbus.
  • priklausomai nuo atliekamų darbų specifikos, galima pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį įrankį, pavyzdžiui ankštoje erdvėje nepamainomas nedidelio ilgio gręžtuvas.
  • net pats mažiausias akumuliatorinis įrankis gali nustebinti jėga ir patvarumu!

Įmonių, kurios prekiauja įrankiais, atstovai, vienbalsiai ragina klientus atidžiai rinktis savo pirkinius į įrankių dėžę. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į gamintoją ir jo taikomą garantiją įrankiui bei pastarojo techninę charakteristiką. Taip padidinsite tikimybę, jog įsigytas įrankis atitiks poreikius,  bus patvarus ir ilgaamžis.