Articles Tagged with apdailos darbų kaina

Apdailos darbai

Apdailos darbai iš vienų rankų

Apdailos darbaiStatybos kompanijų dabar yra begalės. Taip pat ir pavienių profesionalų, kuriuos rekomenduoja jūsų draugai. Tik klausimas, ar turėsite pakankamai laiko su jais visais derinti savo namo ar buto statybos ar remonto darbus? Jei jau samdote specialistus, tai greičiausiai neturite pakankamai laiko. O ir architektas nebus labai patenkintas sužinojęs, kad viską atskirai teks aiškinti ir plytelių klojėjui ir santechnikui, ir dažytojų brigadai.

Apdailos darbai iš vienų rankų – pats optimaliausias sprendimas. Reiktų susirasti tokią statybos darbų įmonę, kuri atliktų viską, arba bent jau daugumą darbų. Kodėl?

  1. Apdailos darbų kaina tikrai mažesnė, nei kelių meistrų kartu sudėjus.
  2. Greičiau. Nieko nereikia laukti – vieni išeina, ateina kiti…
  3. Mažiau organizavimo ir nesusipratimų dėl komunikacijos problemų.

Apdailos darbai atliekami tam tikru eiliškumu, apie kurį neprofesionalas statytojas tikrai nežino, todėl samdyti patiems skirtingų visų darbų atlikėjų nerekomenduojama ir dėl šios priežasties. Sudarysite daug problemų, jei pirmiau dažysite sienas, o tik po to žiūrėsite, kaip išspręsti tam tikras santechnikos problemas… Tai padidins jūsų išlaidas ir apsunkins darbus kelių rūšių profesionalai. Tada jie burnoja vieni ant kitų, o susitikę vos ne į atlapus vienas kitam gali kibti. Dėl to vertėtų pasamdyti „viskas viename“ įmonę. Jos vadybininkas aiškiai surikiuos kokie darbai po ko eina ir išspręs galimas problemas, joms dar neprasidėjus.

Apdailos darbus atliekanti įmonė yra parankesnis partneris ir jūsų architektui ar interjero dizaineriui. Profesionalas su kitais profesionalais greičiau randa kalbą, išvengia nereikalingų smulkmenų aiškinimosi, kas itin dažnai pailgina derybų procesą, kai jis vyksta tiesiai su namų šeimininkais – jiems reikia paaiškinti, kodėl bus priimami tam tikri sprendimai.

Apdailos darbai apima daugybę sričių. Po jų paprastai lieka tik pradėti vežti baldus, nes viskas įrengiama nuo-iki. Pastatomos gipso kartono konstrukcijos (galima įrengti papildomus kambarius, nišas, arkas ir t.t.), klojamos plytelės vonioje, virtuvėje ir kitur. Tada sutvarkoma santechnika, išvedžiojama elektra, interneto kabeliai, sienos išlyginamos ir paruošiamos dažymui. Vėliau viskas nudažoma, po to klojamos grindys, dedama jų apdaila (plintusai), statomos vidaus durys. Rezultatas akivaizdus – galima atsivežti lovą ar čiužinį ir iš karto gyventi. Visa tai padaroma kur kas greičiau, nei samdant skirtingus specialistus. Apdailos darbai atliekami per 2-3 savaites. Ilgiausiai trunka sienų paruošimas dažymui ir pats dažymas, nes reikia laukti kol gruntas išdžius. Taip pat ilgai trunka plytelių klojimas, nes šis darbas reikalauja didelio kruopštumo ir negali būti daromas labai greitai, kaip, pavyzdžiui, gipso kartono darbai – patyrusių meistrų komanda kelias sienas padaro per dieną.