Articles Tagged with automobilių supirkimas

autolizingas

Automobilio pardavimo-supirkimo procesas

GPauto24Jeigu turite transporto priemonę, kuri Jums yra nebereikalinga – tokiu atveju rekomenduojame negaišti laiko laukiant, kol fiziniai asmenys pastebės Jūsų skelbimą ir pasidomės mašinos charakteristikomis. Kur kas paprasčiau užsukti į puslapį GPauto24 ir detaliai aprašius mašiną laukti, kol su Jumis susisieks supirkėjas galintis pasiūlyti padorią pinigų sumą už parduodamą mašiną.

Jeigu GPauto24 atradote supirkėją arba jis atrado Jus ir abiems tinka iškeliamos sąlygos – tokiu atveju nereikia nieko gaišti. Susitarkite dėl smulkmenų, susitvarkykite dokumentus ir gavęs pinigus atsisveikinkite su mašina. Parduoti mašiną supirkėjams yra paprasta kaip niekada.

  • Žinoma, pirmiausia reikia pasirinkti supirkėją, tad kai jis jau bus žinomas – pusė darbo padaryta.
  • Kai tarsitės dėl smulkmenų – supirkėjas pasiūlys pasirašyti pardavimo sutartį, kurioje viskas bus paaiškinama labai detaliai. Jokiu būtų nepasirašykite neperskaitęs, kadangi kiekviena iš sąlygų yra labai reikšminga. Jeigu nenorite skaityti smulkmenų susitikimo metu – rekomenduojama paprašyti, kad sutartis Jums būtų atsiųsta anksčiau arba jeigu įmonė turi internetinį puslapį – tokio tipo informacijos ieškokite ten.
  • Rekomenduojama iškart sutarti, kaip bus perduodami pinigai. Dažniausiai supirkėjai sutinka mokėti grynaisiais pinigais, tačiau jeigu Jums tai ypač aktualu – pasidomėkite.
  • Taip pat reikia susitarti dėl smulkmenų, kurių viena iš jų yra – kaip transporto priemonė bus paimama arba kas ją atvairuos. Šiuo atveju supirkėjai taip pat dažniausiai viskuo pasirūpina, tad pardavėjai gali pamiršti visas smulkmenas. Tačiau vėlgi, jeigu parduodate jau nebevažiuojančią mašiną – labai svarbu tiksliai išsiaiškinti, ar jie ją gebės patys pasiimti.
  • Galiausiai susitarkite per kiek laiko bus sutvarkomi visi dokumentai ir kas bus atsakingas už kiekvieno taško dėjimą ant i raidės. Dar kartą paminėsime, kad dažniausiai viską sutvarko supirkėjai, tačiau yra ir tokių įmonių, kurios pasiruošusios visus darbus palikti ant pardavėjo pečių.

GPauto24 – geriausias, paprasčiausias ir patogiausias būdas atsisveikinti su transporto priemone, kuri Jums jau yra nebereikalinga. Parduokite supirkėjams, kurie suderins visas smulkmenas ir Jums neteks dėl nieko rūpintis.