Articles Tagged with ąžuolinės grindys

Ąžuolinės grindys

Ąžuolinės grindys – ne tik gražios, bet ir ilgaamžės

Ąžuolinės grindysĄžuolas – tai medžių karalius, jėga, ištvermė. Šis gamtos turtas naudojamas ir kuriant būsto interjerą. Ąžuolinės grindys puikiai vertinamos tiek specialistų, tiek jas įsigijusių žmonių. Jos ne tik gražios, bet ir ilgaamžės.

Gamta interjere

Nesvarbu, kur dairytumėtės ąžuolinių grindų (internetinėse ar fizinėse parduotuvėse), pastebėtumėte vieną tendenciją – akcentuojamas natūralumas. Medžio raštai dvelkia gamta ir sukuria nepaprastą atmosferą. Tai natūralus dizainas, traukiantis dėmesį ir nepaliekantis abejingų.

Ąžuolinės grindys gali būti vertinamos kaip patrauklus pasirinkimas, nes tokia danga – subtilumo ir išraiškingumo derinys. Puiki formuluotė – aukso vidurys. Jei nusprendžiama remontuoti būstą ar vieną kambarį, kyla daug klausimų. Įvairiausių. Tuomet ieškoma atsakymų, susijusių su grindimis, sienomis, lubomis ir t. t. Būsto atnaujinimas pasitarnauja ir kaip įkvėpimo šaltinis. Jei, pavyzdžiui, esate laisvai samdomas (-a) darbuotojas (-a) ir pastaruoju metu dirbate vangiai, nuolat einate šaldytuvo link ar padrybsoti ant sofos, galbūt tai dėl darbo kambario interjero? Grindys iš ąžuolo tokiu atveju yra puikus pasirinkimas – tai gaivališka energija.

Geras apdirbimas – ilgaamžis produktas

Nesunku sutikti su teiginiu, jog gerai apdirbtas produktas = ilgaamžis produktas. Vieno gamintojo ąžuolinės grindys brangesnės nei kito, bet tai nebūtinai reiškia, kad jos skirtos tik „išrinktiesiems“. Tikėtina, kad didesnė kaina yra nuoroda geresnį apdirbimą. Kaip grindys atrodys ir kaip atliks praktinę funkciją, priklauso nuo šlifavimo ir padengimo alyva. Kiekvienas procesas padidina produkto savikainą, bet pirkėjai tai įvertina.

Ar visada brangiausia danga yra labiausiai ilgaamžė? Norint tai pagrįsti reikėtų atlikti ilgalaikius tyrimus, tačiau įvairiose srityse pati pigiausia prekė paprastai būna kompromisinė, o brangiausi variantai – jau prabangos reikalas.

Darna

Kiekviena grindų danga pasižymi tam tikromis ypatybėmis. Štai ant plytelių nėra malonu būti basomis kojomis, o kiliminė danga – priešingas variantas. Parketlentės, linoleumas ir kt. – kiekvienas pavadinimas reiškia šį tą savito. Ąžuolinės grindys vertos darnos vardo. Suderinama tai, kas sukuria visapusiškai naudingą komplektą.

Nemėgstate monotonijos? Tai dar viena priežastis, kodėl ąžuolas – dėmesio vertas grindų variantas. Kiekvienam kambariui galima rinktis vis kitokias spalvas. O pasirinkimo procesas malonus.