Articles Tagged with baidarių nuoma. baidarės

baidarių nuoma

Jei sudomino baidarių nuoma

baidarių nuomaPastaraisiais metais Lietuvoje baidarių nuoma itin populiari. Kaip grybai po lietaus dygsta įvairūs nuomos punktai skirtinguose Lietuvos miestuose. Vieni siūlo plaukti per upes, kiti per ežerus, vieni vieną dieną, kiti dvi ar net kelias. Todėl, organizuojant pirmą kartą išvyką su baidarių plaukimu, užgriūna gausu klausimų, kurie tikrai aktualūs.

  1. Kur nuomoti baidares? Jau minėjome, jog baidarių nuoma Lietuvoje tokia populiari, jog jų, ko gero, galima rasti kiekviename mieste. Tačiau baidares reikia rinktis ne ten, kur gyvenate ar Jums atrodo gražesnė reklama, o iš to punkto, kuris yra arčiausi Jūsų norimo maršruto. Nes nuo to priklausys ir baidarių atvežimo kaina. Be to, nuomininkui bus paprasčiau jus pasiekti, jei nutiktų neplanuota situacija.
  1. Kokį maršrutą rinktis? Labai sudėtingas klausimas yra susijęs su maršruto pasirinkimu. Nors dažnai sakoma, kad Lietuva yra miškų kraštas, čia gausu ežerų ir upių. Visos ir visi jie skirtingi ir savotiškai įdomūs. Todėl maršrutų gali būti pačių įvairiausių. Geriausiai rinktis maršrutą pasidomėjus būsimų plaukikų parengtimi. Reikia, kad kelionė ir plaukimas nebūtų per lengvas, tačiau būtų įkandamas. Pasidomėkite, kokiais maršrutais ir kiek kartų yra jau plaukę Jūsų būsimi kompanionai ir kartu nuspręskite, koks maršrutas Jums tinkamiausias. Patarimų sulauksite bet kuriame baidarių nuomos punkte. Iš karto nuspręskite, ar plauksite upe, ar ežeru ir kiek laiko truks Jūsų kelionė.
  1. Kur nakvoti? Dažniausiai kelionių metu, kai organizuojamas plaukimas su baidarėmis, plaukikai, pabaigę maršrutą dar pasilieka pasimėgauti gamtos malonumais. Kur gyventi? Tik Jūs žinote atsakymą į šį klausimą. Daugelyje vietų, kur galima plaukti su baidarėmis, yra įrengtos stovyklavietės. Čia galima pasilikti nakvoti su palapinėmis. Jei toks variantas Jums nepriimtinas ir miegojimas miegmaišyje neatrodo patrauklus, pasidomėkite, ar aplinkui nuomojama kokia sodyba ar pirtis. Greičiausiai, nenusivilsite.
  1. Ką daryti su automobiliu? Kartais žmonės nesupranta, kur reikės dėti automobilį, kol vyksta plaukimas. Tačiau dėl to rūpintis nereikėtų, baidarių nuoma užsiimantys žmonės apie viską pagalvojo. Jie suras vietą Jūsų automobiliui, jį pasaugos, o Jūs, grįžę po plaukimo, rasite savo daiktus ir galėsite įsikurti Jums patogioje vietoje.