Articles Tagged with berėmė konstrukcija

plastikiniai langai

Trys inovatyvios technologijos sukėlusios revoliuciją langų gamybos industrijoje

plastikiniai langaiDėl nesandarių langų gyventojas gali patirti nuo 50 iki 70 proc. sąnaudų daugiau, negu turėdamas puikius langus. Tačiau energinis efektyvumas dar ne viskas. Langai – pagrindinis pastato fasado elementas. Todėl nuo seno buvo stengiamasi tobulinti jų gamybos technologijas.

Plastikiniai rėmai

Stikliniai langai puošė jau senovės Romos pirklių namus. Tik XX amžiaus pabaigoje plastikiniai langai tapo populiariausiu daugiabučių gyventojų ir individualių namų savininkų pasirinkimu. Jie masiškai keitė medinius langus į plastikinius rėmus dėl pastarųjų patvarumo, šilumos ir garso izoliacijos savybių.

Plastikinio rėmo atėjimas į langų gamybos industriją tapo monumentaliu gamybos technologijų pakeitimu. Praktiškai sukėlė revoliuciją ir pakeitė ne tik reikalavimus langams, bet ir vartotojų elgesį.

PVC

PVC plastikiniai langai į Lietuvą atėjo tik XXI – o amžiaus pirmą dešimtmetį. PVC plastikiniai langai išsiskiria ypač puikia šilumos izoliacija. Puikūs rezultatatai pasiekimi dėl rėmo, kuris gaminamas polivinilchlorido pagrindu. Tai reiškia, kad lango profilis pirmiausiai išliejamas, vėliau sulydomas ir atvėsinamas. Tokie plastikiniai langai paprastai gaminami su trim stiklo paketais ir U formos plieno armatūra staktoje. Kas užtikrina visišką stabilumą. Reikia paminėti, kad PVC langų profilis gaminamas be švino. Todėl tai itin saugus aplinkai pasirinkimas.

Be to PVC plastikiniai langai kainos yra labai konkurencingos. Paprastai plastikiniai langai skaiciuokle numato vos vieną papildomą eilutę – montavimą ir atvežimą. Tai reiškia, kad plastikiniai langai ispardavimas leidžia nemažai sutaupyti.

Berėmė konstrukcija

Berėmė konstrukcija pastarąjį dešimtmetį tapo pagrindiniu balkonų stiklinimo būdu. Paslaptis paprasta – atitvarai stumdomi į šalis, o ne varstomi, nėra rėmų, todėl erdvė atrodo tobula, t.y. elegantiška, patikima, erdvu. Grūdintas stiklas montuojamas į vieną bendrą aliuminio rėmą. Sistemos nereikia dažyti, ji nudažyta milteliniais dažais. Tokie plastikiniai langai kaune, plastikiniai langai vilniuje ir plastikiniai langai klaipeda yra patys populiariausi. Dažnai klausiama dėl kainos: Kokia naudoti plastikiniai langai kaina? Kokios plastikiniai langai panevezyje kainos? Ir atsakymas vienas – kainos nėra didesnės negu analogų. Vis dėlto, jos priklauso nuo lango dydžio, montavimo, atvežimo ir kitų individualių parametrų.