Articles Tagged with butai Klaipėdoje

nauji butai Klaipėdoje

Nauji butai Klaipėdoje: konsultuoja NT brokeriai

nauji butai KlaipėdojeIeškodami nekilnojamojo turto, turite priimti tik racionaliai pagrįstus sprendimus. Ilgametę patirtį turintys NT brokeriai teigia, kad viena dažniausių pirkėjų klaidų – neapgalvoti veiksmai, t. y. perkami pirmi po ranka pasitaikę butai, realiai neapsvarsčius finansinių galimybių ir neįvertinus ateities poreikių. Nors nauji butai Klaipėdoje stebina savo pasirinkimo galimybėmis, nepriekaištinga estetika ir funkcionaliomis gyvenimo sąlygomis, neskubėkite priimti sprendimo – visų pirma įvertinkite kelias gyvenamąsias vietas, aplinką ir susisiekimo galimybes. Nepamirškite pagalvoti apie savo ar savo šeimos ateities poreikius, pvz., ar jums bus patogu gyventi tolėliau nuo miesto centro, kai gims vaikas? O gal žavitės judriomis miesto gatvėmis?

Vertindami būstą negalite pamiršti ir investicinės nekilnojamojo turto naudos, pvz., senos statybos butai žavi savo patraukliomis kainomis, tačiau, kokią vertę šie butai turės prabėgus dešimčiai metų? Gal geriau investuoti į naujos statybos namus, kurių kokybė laikui bėgant nesikeis, t. y. nusprendę kraustytis ir parduodami butą, gausite itin didelę investicinę grąžą. Nekilnojamojo turto brokeriai tvirtina, kad pirkėjui pavyks sutaupyti, jei jis racionaliai įvertins savo poreikius ir galimybes ateityje, domėsis nekilnojamojo turto rinka ir jos subtilybėmis. Kitaip sakant, nors nauji butai Klaipėdoje žavi savo estetiniais niuansais, o seni daugiabučiai – palankiomis kainomis, priimdami galutinį sprendimą racionaliai įvertinkite kainos ir kokybės santykį.

Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad prieš pradėdami būsto paiešką, visų pirma turite sau atsakyti į kelis esminius klausimus. Kitaip sakant – būsto ieškojimas, neturint aiškių atrankos kriterijų, gali tapti itin brangiai kainuojančios klaidos priežastimi. Siekdami priimti geriausią sprendimą, pasiimkite popieriaus lapą ir drauge su kitais šeimos nariais pabandykite atsakyti į klausimus – kokio būsto jums reikia ir kodėl būtent tokio? Į kokią nekilnojamojo turto kainą orientuojatės? Kaip vertinate savo ir savo šeimos finansines galimybes ateityje? Ar planuojate šeimos pagausėjimą? Pagalvokite, kaip ketinate sumokėti už butą – ar turite sukaupę reikiamą pinigų sumą, ar planuojate imti paskolą butui? Jei jums bus reikalinga paskola, nepamirškite, kad nauji butai Klaipėdoje vertinami kur kas palankiau už senos statybos daugiabučius. Tiesa, paprastai naujų būstų kaina yra kiek didesnė.

Ieškodami svajonių būsto, netingėkite pasidomėti konkrečiais rajonais, kuriuose ketinate gyventi – ar jie triukšmingi? O gal šalia daugiabučio yra dailus parkas? Ar jums bus reikalinga išplėtota viešojo susisiekimo sistema? Kelių kambarių buto jums reikės? Ar norėsite jį įsirengti savarankiškai ar ieškote jau įrengto būsto? Čia svarbų vaidmenį atlieka draugų patarimai ir artimųjų nuomonė. Nepamirškite pasikonsultuoti ir su NT ekspertais, kurie įvertinę jūsų lūkesčius ir finansines galimybes, padės priimti racionaliausią sprendimą.