Articles Tagged with fejerverkai

Fejerverkai akcija

Dangaus žibintai – viskas, ką reikia žinoti

Fejerverkai akcijaDangaus žibintai dažnai naudojami įvairių švenčių metu, kai norisi sukurti jaukią ir malonią atmosferą. Leisdami juos į dangų, galvojame apie savo svajones arba linkime sėkmės kitiems, tačiau tikrai nesusimąstome apie patį gaminį. Šventės metu į tai gilintis tikriausiai ir nereikėtų, tačiau prieš ar po jos, vertėtų susipažinti su tam tikrais faktais.

Visiems žinoma informacija, jog dangaus žibintas veikia kaip karšto oro balionas, skirtumas tik tas, jog jo niekas nepilotuoja. Dėl jų atsiradimo mūsų šalyje ir vėl turime būti dėkingi kinams – jie pasistengė, jog mūsų šventėse būtų ir fejerverkai, ir jų alternatyvos.

Šiek tiek seniau buvo pasirodžiusi informacija, jog šie gaminiai Lietuvoje yra draudžiami, tačiau jeigu vis dar tenka kur nors išgirsti tokius gandus – galite visus nuraminti ir pasiūlyti paieškoti kitų informacinių šaltinių. Tinkamai ir saugiai naudojami dangaus žibintai nekelia jokios grėsmės, priešingai – yra itin ekologiškas sprendimas. Baigę šviesti (tai dažniausiai trunka apie penkiolika minučių), šie gaminiai visiškai sudega, o dėl gamyboje naudojamų ekologiškų medžiagų, yra visiškai nekenksmingi aplinkai ir gamtai.

Norint, jog dangaus žibintai veiktų užtikrintai ir kokybiškai, reikia atkreipti dėmesį į oro sąlygas. Iš anksto nuspėti, koks oras bus renginio dieną, gali būti sunku net ir meteorologams, tačiau vertėtų nepamiršti, jog vėjuotą dieną dangaus žibintų leisti nerekomenduojama. Siekiant maksimalaus saugumo, geriausia žibintą leisti dviese – vienam teks gaminį palaikyti, kol kitas tuo metu rūpinsis liepsnos uždegimu.

Surasti šiuos gaminius prekyboje visiškai nesudėtinga – juos galite įsigyti ir specializuotose parduotuvėse, ir internete. Pastarasis būdas kur kas greitesnis ir patogesnis, todėl jeigu pastebėsite, jog parduodami fejerverkai internetu, tikėtina, jog toje pačioje elektroninėje parduotuvėje rasite ir dangaus žibintų asortimentą.

Patraukli kaina yra dar vienas šių gaminių privalumas ir pranašumas, lyginant su tradiciniais pirotechnikos gaminiais. Fejerverkai akcija – pastebėję tokį užrašą, galite tikėtis dar geresnių pasiūlymų, kurie leis sukurti įsimintiną ir jaukią šventę, nepatiriant didesnių išlaidų. Beliks tik sugalvoti šventinį scenarijų ir pasirūpinti kitais organizaciniais klausimais.

Fejerverkai

Fejerverkai – įsimintinai šventės kulminacijai

FejerverkaiKai išmušus dvyliktai valandai girdime sproginėjimo garsus, atsekę konkrečią vietą bėgame pro langą pasigrožėti įspūdingu reginiu. Iš karto galima pradėti spėlioti, kokia proga buvo iššauti fejerverkai – dažniausiai jie siejasi su įspūdingomis šventėmis ar didelio masto renginiais.

Vestuvės, gimtadienis, krikštynos ar kita didesnė proga neretai vainikuojama fejerverkų šou. Ką jau kalbėti apie Naujuosius metus, kai senuosius stengiamasi išlydėti kaip įmanoma triukšmingiau. Atrodo, jog be šio šventinio atributo bet kuri šventė prarastų savo žavesį. Kuo daugiau šviesų, spalvų ir skirtingų fejerverkų rūšių – tuo įspūdingesnis reginys danguje, kuris palieka neišdildomus atsiminimus net ir tuomet, kai šventė jau seniai praeityje.

Kaip teigia prekiautojų vedama statistika, šiais pirotechnikos stebuklais kur kas dažniau susižavi vyrai. Moterys į situaciją stengiasi pažiūrėti iš praktiškosios pusės ir savo vyrus bando atkalbėti nuo šio neva nereikalingo pirkinio.  Vis dėl to, gerai paieškojus, galima atrasti specialių pasiūlymų, kurie suteiks galimybę įsigyti fejerverkus gerokai mažesne kaina, todėl net ir neinvestuodami ypatingai daug pinigų galėsite džiaugtis įspūdingu reginiu. Fejerverkai akcija – štai ko norisi tiek vyrams, tiek moterims.

Šiais laikais įsigyti pirotechniką labai paprasta, kadangi ja prekiaujama ir šalia prekybos centrų, ir specializuotose parduotuvėse. Naujų pardavėjų visuomet galima pastebėti artėjant didžiosioms metų šventėms, tuo tarpu fejerverkai internetu parduodami nepriklausomai nuo sezono. Toks pirkimo būdas tampa vis populiaresnis tarp greitą gyvenimo tempą gyvenančių žmonių, kurie linkę planuoti savo laiką ir ieškoti ne tik pigesnių, bet ir kokybės nestokojančių fejerverkų.

Priklausomai nuo šventės dydžio ir planuojamų investicijų, galimi įvairūs skirtingi fejerverkų šou variantai – mažam ir jaukiam šeimos susibūrimui užteks ir paprastesnių variantų, tuo didelių renginių metu teks gerokai pasukti galvą, kaip geriausia nustebinti šventės dalyvius. Tai ypatingai svarbu įvairių masinių įvykių metu, kuomet žmonių srautas itin didelis ir sunku nuspėti kiekvieno pageidavimus. Galbūt ne taip patiks viena ar kita programos dalis, tačiau įsimintini fejerverkai užglaistys visus smulkius nesklandumus ir paskatins sutelkti visą dėmesį į danguje vykstantį šou.