Articles Tagged with Gran Kanarija

kelionės į Gran Kanariją

Saulėtas Ispanijos brangakmenis – Gran Kanarija

kelionės į Gran Kanariją Į Lietuvą po truputį jau beldžiasi šalčiai ir darganotas rudens oras. Daugeliui taip ir norisi bėgti kuo toliau nuo niūrios nuotaikos kur nors, kur šilta. Paskutiniu metu lietuvių akį patraukia trečia pagal dydį Kanarų sala, priklausanti Ispanija. Tai – Gran Kanarija. Vieta, kurioje nuostabi gamta gniaužia kvapą, o po trejų dienų kelionės jau nenorite grįžti atgal į Lietuvą.

Pirmiausiai atsidūrus šioje saloje, jus pasitiks didingos palmės. Šis augalas, taip kaip ir pačioje Ispanijoje, yra plačiai paplitęs ir labai populiarus. Šiltas Viduržemio jūros klimatas puikiai tinka augti palmės, dėl to, jų čia gausu. Mums, lietuviams, tai – neįprastas vaizdas ir maloniai nuteikiantis tikroms egzotiškoms atostogoms.

Gran Kanarijoje puikūs paplūdimiai. Čia išplėtotas automobilių nuomos verslas, tad vos sugalvojus, galima išsinuomoti automobilį ir aplėkti pusę salos, nuvykti iki paplūdimio. Nedidelė, tačiau labai jauki ir puiki gamtos turtų sala – Gran Kanarija – puikus pasirinkimas tiek norintiems pasiilsėti su draugais, vieniems ar net su šeima.

Jeigu nuspręsite kelionės į Gran Kanariją metu apsistoti viešbutyje, veikiausiai džiaugsitės puikia prabanga. Tačiau, jei svajojate apie paprastesnes atostogas, patariame viešnagės prašytis pas vietinius. Savotiški, pietų architektūrai būdingi pastatai ir pastelinės, tačiau sodrios jų sienų spalvos nuteikia ypač nuotaikingai. Dažnas reiškinys Gran Kanarijos vietinėje statyboje – jaukūs balkonai ar terasos ant stogo. Salos gyventojai labai draugiški, linkę paplepėti, tad, jei kelionės metu apsistosite pas juos, greičiausiai kad jie ne tik, kad pasikvies kartu išgerti vaisių kokteilio ant stogo įrengtoje terasoje, bet ir leis jums ja naudotis kada tik panorėsite.

Atskirą romaną galima būti parašyti apie Gran Kanarijos gamtą. Čia gausu visko: pradedant nuo smulkaus, skaisčiai geltono smėlio paplūdimių ir baigiant įspūdingais kriokliais, smėlio dykumose, tropinių miškų ar grėsmingų tarpeklių. Į salą reikėtų išsiruošti ne mažiau kaip keturioms dienoms, nes apžiūrėti pagrindinių dalykų toli gražu nepakanka vos poros dienų viešnagės. Gamtos turtais ir unikalia Ispaniška kultūra galinti pasigirti sala ir kelionės į Gran Kanariją organizuojamos jau ne vienus metus. Pasinaudokite puikiais pasiūlymais ir vykite atostogauti čia jau dabar.