Articles Tagged with happy socks

Vyriškos kojinės

Laimingos vyriškos kojinės

Vyriškos kojinėsHappy Socks – tai originalios dizainerių kurtos vyriškos kojinės iš Švedijos. Šio ženklo istorija prasidėjo skandinaviškai niūrų 2008 metų pavasarį, kai savo jėgas nusprendė sujungti du draugai, svajoję pasaulį padaryti laimingesniu ir į pačius kasdieniškiausius ir įprasčiausius daiktus pažvelgti kitaip bei suteikti jiems ryškių meniškų akcentų. Tuo pačiu jie pasiūlė nepriekaištingą kokybę ir meistrišką gamybą.

Happy Socks ženklo įkūrėjai iš tiesų talentingos ir meniškos asmenybės. Vienas jų, prieš susiedamas savo likimą su šiomis gražiomis ir žaismingomis kojinėmis, anksčiau dirbo grafikos dizaineriu ir iliustratoriumi. Kurdamas kojinių kolekcijas, jis taiko dramatišką Šekspyro kūrybos principą: viskas arba nieko, tai reiškia jokių pustonių ir nutylėjimų, tik pati plačiausia spalvų ir jausmų gama. Todėl jo kūrybos rezultatas – neįprastos, ryškios, jausmingo dizaino vyriškos kojinės, tikrai išsiskiriančios iš kitų. Šio kojinių kūrėjo devizas: tik malonumai ir jokios rutinos, jis akivaizdžiai demonstruoja, kaip įprastą kasdieninį daiktą galima paversti ryškiu ir madingu aksesuaru. Happy Socks generalinis direktorius 10 metų dirbo reklamos srityje, todėl jis puikiausiai išmano šiuolaikinį dizainą bei rinkodarą. O pagrindinė skatinančioji Happy Socks kūrėjų mintis buvo – atnešti laimės ir kokybiškai pagamintų produktų į kiekvieną žemės kampelį.

Toks jų požiūris ir leido jiems sukurti naują ir visame pasaulyje populiarų Happy Socks ženklą. Gamintojų kūrybingumas, naujas žvilgsnis į įprastus daiktus, apgalvotas skandinaviškas dizainas, drąsi strategija – visa tai sudaro Happy Socks sėkmės paslaptį. Šiandien šio ženklo kojinės parduodamos daugiau kaip 70 pasaulio šalių, jas renkasi daugybė šiuolaikinių vyrų. Visi jie labai skirtingi ir trumpai, vienu žodžiu jų neapibūdinsi. Šias žaismingas kojines avi ir solidūs verslininkai, ir nerimstantys vakarėlių mėgėjai, nes Happy Socks tinka bet kurio amžiaus vyrui. Happy socks kojines mėgsta skirtingų tautybių ir šalių gyventojai, linksmi ir draugiški žmonės, jaunimas ir tie, kurių širdys jaunos. Tiesiog šios kojinės sukurtos tiems žmonėms, kurie myli spalvas, vertina ryškumą ir išskirtinumą. Happy Socks kojines avi tie, kas svajoja apie spalvingą ir įdomų gyvenimą.