Articles Tagged with įrankiai manikūrui

LED lempos nagams

LED lempos nagams – revoliucija grožio sektoriuje

LED lempos nagamsJei būtume matematiškai tikslūs, konstatuotume, jog nagai, žvelgiant į procentinę išraišką, užima labai menką dalį žmogaus kūne. Kita vertus, ar ne dažnai, bendraudami su moterimi, būtent į pastaruosius dėmesį atkreipiame pirmiausia? Ilgą laiką turėti tvarkingus ir išpuoselėtus nagus kainavo nemažai pastangų. Net ir anekdotinėse situacijose pajuokaujama, jog bejėgiškiausia moteris – sėdinti sudėjus rankas ant stalo ir visą amžinybę laukianti, kol nagų lakas išdžius. Ir koks nusivylimas bei pyktis užlieja, kai sekančią(!) dieną akis badyti pradeda atsilupęs lako sluoksnis! Šiandien daugeliui dailiosios lyties atstovių tai teliko nemaloniais prisiminimais – gelinis lakavimas, kurio dėka gražiai bei sveikai atrodančiais nagais galima džiaugtis itin ilgai, tapo viena iš daugelio įprastų grožio procedūrų. O LED lempos nagams, lyginant su UV lempomis, gelinio lakavimo procesą dar labiau sutrumpino – lakas sustingsta tiesiog akimirksniu – bei sumažino žalingo poveikio sveikatai galimybę.

Jei ilgalaikis manikiūras puošia jus ne tik ypatingų švenčių proga, bet ir kasdien, derėtų apsvarstyti mini grožio salono namuose įsirengimo galimybę. Gelinis lakavimas nėra sudėtingas procesas – norint pasiekti ne ką prastesnio rezultato nei pavyksta jūsų manikūrininkei, tereikia šiek tiek praktikos ir, žinoma, atitinkamų reikmenų. Tiek lempos, tiek ir kiti įrankiai manikūrui privalo būti kokybiški. Nesižavėkite šiandien itin populiariais kinietiškais ar kitais, neaiškios kokybės pigiais gaminiais – net ir geriausiam meistrui su nekokybiškais įrankiais nepavyks pasiekti gero rezultato: lakas sunkiai džius, pradės luptis gerokai anksčiau nei norėtumėte, galima nepataisoma žala natūraliam nagui. Nusprendus rūpintis nuosava gelinio lakavimo „amunicija“, reikia suvokti, jog iš pradžių tai pareikalaus nemažų investicijų, tačiau ilgainiui atsipirks su kaupu – puošti galima ne tik save ar drauges, bet ir pradėti mažą versliuką.

Svarstančioms, kokią lempą rinktis, rekomenduojama pasidomėti, kuo ypatingos LED lempos nagams. Šios diodų lempos ne tik vilioja itin greitu bei kokybiškesniu gelio sustingumu ir ilgu tarnavimu (UV lempas nuolat reikia keisti, tuo tarpu LED tarnauja net 50 tūkstančių valandų ir daugiau), tačiau, kaip teigia specialistai, yra kur kas palankesnės mūsų sveikatai. UV lempos skleidžiamas radiacijos kiekis nors ir nėra didelis, tačiau gali turėti neigiamos įtakos žmogaus savijautai (kalbama net ir apie onkologinių susirgimų pavojaus padidėjimą). LED lempos nagams yra puikus pasirinkimas, jei mums itin svarbus grožis, tačiau baiminamės ir dėl sveikatos.