Articles Tagged with kelionė į Latvija

mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas kelionei pas brolius latvius

mikroautobusų nuomaKas sakė, kad geros atostogos turi būti brangios? Tuo vis labiau įsitikina žmonės, kurie sausakimšą Palangą išmaino į Jūrmalos ar Liepojos paplūdimius. Švaru, ramu, kainos nesikandžioja, o jei dar ir linksma draugų kompanija keliauja kartu, geros ir turiningos atostogos išties garantuotos. Kaimyninę Latviją pasiekti galima vos per kelias valandas, tačiau jei keliaujate su didesne žmonių kompanija gali iškilti dilema, kaip tai padaryti. Vienas variantas – važiuoti keliais automobiliais, tačiau tokiu atveju bendros kelioninės dvasios tiesiog nebelieka. Kitas variantas – mikroautobusų nuoma.

Šiuo metu Lietuvoje mikroautobusų nuoma yra puikiai išvystyta, todėl rasti reikalingą transporto priemonę yra išties nesudėtinga. Sakote brangu? Na, paskaičiuokime. Nuo Vilniaus iki Liepojos yra 400 km, jei jūsų automobilis 100 km „suvalgo“ 6 l kuro, kelionei jums prireiks  apie 24 litrų kuro. Jei automobilis varomas dyzeliniu kuru, tai kelionė į vieną pusę kainuos apie 25 eurus, jei benzinu apie – 30 eurų. Tuo tarpu, mikroautobusų nuoma parai kainuoja nuo 40-50 eurų. Jei Liepojoje ketinate praleisti visą savaitgalį, mikroautobuso nuoma kainuos 150 eurų, tai reiškia, kad kiekvienam žmogui kelionė iki Liepojos ir atgal kainuos apie 19 eurų. Tai išties nėra labai dideli pinigai.

Žinoma, keliauti nuosava transporto priemone į Latvija yra šiek tiek pigiau, tačiau atminkite, kad mikroautobuse laisvai telpa 8 žmones ir visa jų manta. To paties negalima pasakyti apie kai kuriuos automobilius, todėl gale sėdintiems keleiviams gali tekti ant kelių laikyti dar kelis papildomus daiktus, o tokia kelionė išties neteikia daug malonumo ir komforto. Kalbant apie komfortą, vertėtų paminėti, kad mikroautobuse galima laisvai ištiesti kojas ir jas pailsinti, o štai automobilyje 4 val. teks išsėdėti ne itin patogiai. O jei dar automobilyje neveikia kondicionierius…

Taigi, mikroautobusų nuoma turi išties nemažai privalumų. Tai puikus pasirinkimas, jei norite keliausi saugiai ir linksmai su didesne draugų kompanija ne tik pas brolius Latvius, bet ir aplankyti Lenkiją, padaryti turą per tris Baltijos šalis.

Atminkite, kad mikroautobusą gali vairuoti visi žmonės, kurie turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.