Articles Tagged with keliones į egzotines šalis

keliones į egzotines šalis

Studento gidas į egzotines šalis

 keliones į egzotines šalisNet ir studentams atsibosta tos pačios atostogų kelionės į Lietuvos pajūrį ar aplinkines Europos šalis. Nors dažniausiai studentai vasaras ir kitas atostogas praleidžia uždarbiaudami Lietuvoje bei kitose šalyse, yra ir tokių jaunuolių, kurie dirba besimokydami, todėl vasarai susitaupo nemažą sumą pinigų, skirtų kelionėms ir kitoms pramogoms. Tačiau tai nekeičia studento statuso – kiekvienas jaunuolis nori sutaupyti, todėl ieško būdų kuo pigiau pamatyti kuo įspūdingesnę šalį. Štai patarimai apie keliones į egzotines šalis studentams:

  • Jeigu norite apsilankyti ir kuo pigiau praleisti laiką tokiose šalyse kaip Ispanija, Egiptas, Malta, Kipras ar net tolimuosiuose Rytuose, pirmiausiai galite pasinaudoti studento privilegija šiose šalyse pauždarbiauti. Vieni į šį pasiūlymą numos ranka, tačiau juk dirbti nereikės nuolatos – lygiai kaip ir dirbant Lietuvoje, šiose šalyse jūs ne tik nemažai užsidirbsite, bet ir galėsite neblogai „paūžti“ vietiniuose klubuose, paplūdimiuose ir renginiuose.
  • Jeigu esate drąsus ir keliauti norite ne vienas, o su draugu ar drauge, bene taupiausias pasirinkimas – keliauti autostopu. Tai reikalauja pasiruošimo, drąsos ir ištvermės, tačiau sutaupyta pinigų suma džiaugsitės kaip niekad. Autostopu keliaudavo tiek mūsų tėvai, tiek dabar keliauja jauni ir patrakę žmonės, tad šis keliavimo būdas nėra naujiena.
  • Jeigu norite pigios kelionės į egzotines šalis, tačiau bijote keliauti autostopu, galite sutaupyti kitoje srityje. Kiekvienos tolimesnės kelionės išlaidų dydis dažniausiai eina tokia mažėjančia tvarka: kelionės bilietai > nakvynės ir pragyvenimas > pramogos > maistas. Tad jeigu nenorite taupyti kelionės bilietams, tuomet verta sutaupyti nakvynei. O tai visai paprasta.
  • Internete atsiradę dešimtys svetainių, kuriose užsiregistravę nariai labai pigiai pernuomoja savo kambarius turistams, kurie nori pernakvoti pigiai. Tai yra daug kam žinomas puslapis „Airbnb“. O štai kitoje svetainėje – „Couchsurfing“ kitataučiai priima keliautojus į savo namus „ant sofutės“ nemokamai!

Kaip sakoma, “lenk medį, kol jaunas” – taip pat ir kelionėse: kol neapleido jėgos ir esate pilnas nuotykių troškulio, galite šiais pigiais kelionės būdais išnaršyti visą pasaulį!