Articles Tagged with klojiniai

klojinių nuoma

Klojinių nuoma – paslauga, itin aktuali statybos projektus vykdantiems asmenims

klojinių nuomaKieme pasodintas ąžuolas jau auga. Sūnus mokosi važinėti dviratuku. Tačiau jums, siekiančiam Tikro Vyro titulo, beliko nuveikti dar vieną darbą – pasirūpinti nuosavomis gyvenamosiomis patalpomis. Galite eiti lengvesniu keliu ir tiesiog padėti parašą ant pirkimo-pardavimo sutarties bei pervesti reikiamą pinigų sumą. Tačiau nemaža dalis pasiryžta ir rimtesniam iššūkiui – savarankiškoms statyboms, kai didelė darbų dalis atliekama savomis rankomis, o kiti – organizuojant tai nusimanančių darbininkų darbą. Jei moki įkalti vinį ar esi bent kartą betonavęs, dar nereiškia, jog apie statybas žinai viską. Patikrinsime jus! Ar galėtumėte paaiškinti, su kuo „valgomi” klojiniai ir kodėl klojinių nuoma – itin naudinga paslauga? Ne? Skaitykite toliau ir turtinkite savo, kaip  statybininko, teorinių žinių bagažą.

Tikriausiai, praeinant pro statybvietę, yra ne kartą tekę pastebėti, jog pamatai, sienos ar kitos pastato dalys yra apjuostos tam tikromis kontrukcijomis. Tai – vadinamieji klojiniai, skirti palegvinti įvairių pastato dalių betonavimo procesą. Pastato statyba nevyksta „iš akies” – reikia vadovautis tiksliais, projekte pateiktais išmatavimais bei formomis. Siūlomi šių rūšių klojiniai:

  • Pamatų klojiniai;
  • Sienų klojiniai;
  • Kolonų klojiniai;
  • Perdangų klojiniai;
  • Sudėtingesnių konstrukcijų, pavyzdžiui tiltų ar tunelių, klojiniai.

Senesnės kartos statybininkams klojiniai tikriausiai siejasi su iš medienos pagamintomis rankų darbo konstrukcijomis, tačiau tokie projektai pareikalauja nemažai įgūdžių, laiko bei nėra patvarūs ir ilgaamžiai. Tikra revoliucinė naujiena (skamba kaip iš reklamos) – iš tuščiavidurių aliuminių profilių pagaminti klojiniai, tinkami įvairiems betonavimo darbams. Pastarieji yra tvirti, nesunkiai sumontuojami, paviršius padengta specialia medžiaga, prie kurios betonas ne itin limpa, o likučiai nesunkiai pasišalina. Konstrukcijų svoris nedidelis, tad montavimo darbai gali būti atliekami rankomis, be specialių pagalbinių įrankių.

Klojiniai – trumpalaikė pagalbinė priemonė staybose, kurios rūšis bei reikiamas kiekis skiriasi priklausomai nuo konkretaus projekto. Statybų prekes siūlančios įmonės apie tai pagalvojo: klojinių nuoma – variantas tiems, kuriems klojiniai reikalingi vienkartinio projekto įgyvendinimui. Sutaupysite pinigų, išvengsite bereikalingų rakandų mėtymosi bei įsigysite modernius, kokybiškus ir visus saugumo reikalavius atitinkančius klojinius. Klojinių nuoma patraukli dar ir tuo, jog paslaugos teikėjas, atsižvelgdamas  kliento vykomų darbų ypatybes, parinks tinkamiausią produkto kiekį, pateiks jų surinkimo instrukcijas bei konsultuos kitais rūpimais klausimais, o jums teliks imtis pagrindinių statybos darbų.