Articles Tagged with laikrodžiai

Laikrodis – kasdienis palydovas

laikrodis

 

Lietuvius domina visokie laikrodžiai. Priešingai nei kai kuriose kitose šalyse, pas mus įprasta turėti visoms progoms vieną. Todėl stengiamasi išsirinkti tokį, kuris tiktų prie įvairaus stiliaus, būtų patogus ir kurį norėtųsi segėti kasdien. Šiems tikslams puikiai tinka parduotuvė Chronos.lt – čia patinkantį variantą turėtų rasti kiekvienas, ieškantis kokybiško ir dailaus produkto.

Kadangi laikrodis dažnai laikomas kasdieniu palydovu, vienas iš svarbių kriterijų – kad apyrankė būtų komfortiška. Praktiškiausiu pasirinkimu laikoma metalinė apyrankė (žinoma, tik tokia, kurioje nėra nikelio, galinčio alergizuoti rankos odą). Kodėl metalas yra praktiškesnis pasirinkimas už odą? Todėl, kad ilgaamžiškesnis. Be to, neįsigers prakaito kvapas. O nešiojant laikrodį nuolat šitai tikrai aktualu, ypač vasaros metu.

Vis dėlto apyrankių klausimas gali būti lengvai išsprendžiamas. Panorėjus pasikeisti tereikia apsilankyti pas laikrodininką. O kai kurie laikrodžiai, pavyzdžiui, tam tikri „Vostok Europe“ modeliai komplektuojami su dviem apyrankėmis ir specialiu atsuktuvu joms keisti. Šitaip galite pritaikyti apyrankę pagal norus ir pagal progą bei išvengti monotonijos.

Kas dar aktualu segint aksesuarą kiekvieną dieną? Renkantis neprošal atsižvelgti ir į dydį. Pavyzdžiui, jei dažnai būnate su kostiumu ir marškiniais, pernelyg storas korpusas gali „grumtis“ su marškinių rankove. Tačiau jei apranga kiek laisvesnė, korpuso storis veikiausiai nesuteiks kažkokio diskomforto.

Yra ir daug kitų aspektų, kuriuos verta aptarti. Štai atsparumas vandeniui. Užkritus lietaus lašui nieko neatsitiks, bet kai kurios profesijos ar pomėgiai tiesiog reikalauja turėti ištvermingesnį laikrodį, pasižyminti geru atsparumu vandeniui.

Ir neabejotinai didelė reikšmė tenka dizainui. Jei laikrodis nebus priimtinas savo estetiškumu, tai ar norėsite jį nešioti? Perkant derėtų apgalvoti, kad įsigytumėte, kas iš tiesų patinka, o ne tai, ką padiktavo impulsas. Kita vertus, kartais ir impulsas gali būti labai tikslingas…

Kokybiška ir dailu – tai visiškai realu. Rimuojasi, tiesa? Bet čia svarbiausia ne rimavimas. Svarbu, kad visapusiškai geri laikrodžiai yra prieinami internete, galima rinktis iš daugybės modelių bei stilių. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau Chronos.lt pasiūla – visokiausiam estetiniam skoniui.

 

laikrodžiai moterims

Laikrodžiai moterims: didysis kriterijų ketvertas ieškant to vienintelio

laikrodžiai moterimsIeškant internete moteriškų laikrodžių atrandamos kelios tendencijos. Dailiosios lyties atstovėms aktuali įsigijimo vieta, internetinis aksesuarų įsigijimas, laikrodžių gamintojų vardai ir kaina. Apie visa tai – tolimesnėse eilutėse.

Parduotuvės vieta

Kaunas, Vilnius ir kiti miestai – viena iš paieškos dalių. Daug kas gali sakyti, kiek čia tos Lietuvos teritorijos. Vis dėlto norėtųsi, kad laikrodžiai moterims būtų prieinami ne tik už kelių šimtų kilometrų, bet ir kuo arčiau namų. Nesvarbu, ar gyvenama mieste, ar užmiestyje, ar turimas automobilis, ar ne, bet kuriuo atveju būtų smagu parduotuvę pasiekti nesunkiai.

Įsigijimas internetu

Per pastaruosius metus žmonės vis daugiau daiktų nusiperka iš elektroninių parduotuvių. Ši tendencija tiesiogiai susijusi su prieš tai paminėtu parduotuvės vietos kriterijumi. Jūs galite gyventi Klaipėdoje ir neišeidami iš namų užsisakyti moterišką laikrodį, esantį Vilniaus sandėlyje. Kitu atveju kelionei paskirtumėte laiko ir pinigų, o štai perkant internetu situacija nuteikia optimistiškai.

Laikrodžiai moterims virtualioje erdvėje sulaukia nemažo dėmesio, o tai įrodo tokio pirkimo būdo privalumus. Jų nemažai: patogus įsigijimas, patrauklios kainos, gausus asortimentas, galimybė patyrinėti daugybės gaminių ypatybes.

Laikrodžių gamintojų vardai

Vienu atveju laikrodis pasitarnauja kaip stiliaus papildymas, kitu jis tiesiog atlieka laiko rodymo funkciją, tačiau neretai tai ir prestižo reikalas. Yra tokių laikrodžių, kurių kainos gana prieinamos, bet jie itin vertinami praktiškumo, dizaino ir kitais požiūriais. Taigi, net ir neišleidus tūkstančių eurų pavyksta gražiai atrodyti ir susikurti inteligentišką įvaizdį.

Tam tikra dalis pirkėjų žvalgosi tik į dizainą ir nekreipia dėmesio, kur produktas pagamintas ir ką reiškia etiketėje esantis pavadinimas. Šiame straipsnyje minimų aksesuarų rinkoje tokia situacija irgi pastebima. Kai kurios pirkėjos kreipia dėmesį į dizainą bei kainą, nesureikšmindamos pavadinimų. Kaip įsigytas daiktas įvertinamas, priklauso nuo įvairių faktorių. Skiriasi ne tik pačių papuošalų kokybė, bet ir tai, kaip pirkėjai juos naudoja ir kokius kriterijus susiformuoja jau naudojimo metu. Kitaip tariant, jei įsigytas laikrodis patenkina poreikius, jis laikui bėgant puikiai įvertinamas. Jei situacija atvirkštinė, ir atsiliepimai tuomet kitokie.

Kaina

Kainos klausimas aktualus visiems (šiuo atveju visoms). Laikrodžiai moterims įkainojami įvairiai. Ar kainos kriterijus susijęs su parduotuvėmis, apie kurias jau pakalbėjome? Taip. Ar skaičiai siejasi su laikrodžių gamintojų vardais? Atsakymas ir vėl teigiamas.

Studentė greičiausiai rinksis į vienokios kainos kategoriją patenkantį papuošalą, o patyrusi verslininkė, ko gero, nuspręs leisti sau įsigyti tokį laikrodį, kurio kaina siektų keletą vidutinių lietuviškų atlyginimų. Nors nebūtinai… Juk moterų prioritetai ir pinigų leidimo kryptys skiriasi.

Summa summarum…

Ką galima pasakyti iš aukščiau esančių eilučių? Yra ne vienas kriterijus, pagal kurį laikrodžiai moterims gali patikti arba sukelti neigiamą reakciją. Geriausia, kai laikrodžių parduotuvė savo veiklą vykdo netoliese. Nors visuomet išgelbėja elektroninės parduotuvės. Garsūs laikrodžių gamintojai vienoms pirkėjoms imponuoja, o kitos į tai numoja ranka. Prieiname prie kainų… Skaičiai suvokiami skirtingai, patys aksesuarai vertinami per nevienodas prizmes.

Chaosas? Nebūtinai. Tiesiog laikrodžių moterims rinka įdomi ir spalvinga. Toms, kurios mėgsta apsipirkinėti (tikriausiai 99 proc. dailiosios lyties atstovių), tai džiugi žinia – juk galima ilgai rinktis ieškant to vienintelio…