Articles Tagged with marškinėliai vyrams

marškinėliai

Marškinėliai – ir į klubą, ir į darbą

marškinėliaiKokia yra rūbų paskirtis, aišku visiems: jie žmogų puošia ir šildo. Tačiau marškinėliai aprangos paskirtį gerokai praplečia. Pastarieji gali atspindėti mūsų pasaulėžiūrą, pristatyti politinę orientaciją ar išduoti šeimyninę padėtį. Priklausomai nuo marškinėlių derinimo su atitinkama apatine dalimi (klasikinio stiliaus kelnės, džinsai ar sijonas) bei jų stiliaus, kaskart galima sukurti skirtingą įspūdį. Nieko keista, jog marškinėlių paklausa, nepriklausomai nuo metų laiko, išlieka didelė. Tai kartu yra ir puiki dovana artimam žmogui ar net efektyvus marketingo įrankis, viešinant vieną ar kitą idėją.

Tiesiog rūbas

Kiekvieno iš mūsų spintoje tikrai rasime marškinėlius – vienspalvius, ryškius, su paveikslėliu ir užrašu ar be jo, ilgomis ar trumpomis rankovėmis. Marškinėliai gali būti pritaikomi prie bet kokio aprangos stiliaus – tiek sijono, tiek ir klasikinių kelnių. Tai – rūbas, su kuriuo galima sužibėti tiek klube, tiek ir lieti prakaitą sporto salėje. Svarbu pasirinkti reikiamą rūbo dydį ir tinkamiausią modelį (tiesaus kirpimo arba prigludusį). Perkant drabužį paprastoje parduotuvėje, viskas atrodo labai paprasta – pasimatuoji ir matai, tinka ar ne. Šiandien nesibaiminama ir internetinės prekybos: tereikia atsižvelgti į dydžių lentelėje pateiktus gabaritus ir pasirinkti tinkamiausią. Renkantis marškinėlius kasdieniam dėvėjimui, būtina atkreipti į jų kokybę. Pagrindinis tai atspindintis kriterijus – medžiagos sudėtis. Pastaroji nulemia ne tik tai, ar rūbas maloniai guls ant kūno, bet ir medžiagos patvarumą, spalvos ilgaamžiškumą.

Šmaikšti aprangos detalė

Marškinėliai – viena populiariausių dovanų, kai norima pasveikinti originaliai arba pradžiuginti žmogų, kuris, atrodo, turi viską. Marškinėlius galima užsakyti su norima iliustracija (abstraktus paveikslėlis, populiarus animacinis veikėjas, asmeninė nuotrauka ir panašiai) ar pageidaujamu užrašu (neretai pastarasis būna toks kandus, jog nedažnas išdrįstų pastarąjį pademonstruoti viešumoje). Tai – nepamainoma simbolinė dovana įvairių švenčių proga.

Reklamos priemonė

Firmos logotipas, politinės partijos šūkis ar panašaus pobūdžio iliustracija dažnai atsiduria ant marškinėlių. Pastarieji neretai dalijam nemokamai arba jais apsirengiama vieno ar kito renginio metu. Puiki reklamos priemonė, ar ne?