Articles Tagged with mediniai langai

plastikiniai langai Vilniuje

Kokios naujausios langų mados?

plastikiniai langai VilniujeKokios naujausios langų mados?

Taip, plastikinių langų rinkoje taip pat egzistuoja mados. Dažniausiai, tai tam tikrų naujų profilių pasirodymas. Jeigu naujasis produktas yra itin kokybiškas ir jo kaina priimtina Lietuvos vartotojams, tokie langų profiliai tampa mados preke. Tenka susidurti, kuomet klientai prašo būtent tokių produktų. Plastikiniai langai Vilniuje ir mados tendencijos neaplenkia sostinės. Čia vyrauja, jau gan seniai kokybiškų langų profilių rūšys. KBE, Kommerling, VEKA, Aluplast, Rehau ar kiti plastikiniai langai, vienas populiariausių pasirinkimų. Kokybiški langai, tai ne tik mados reikalas, tai ir žymiai geresni produktai. Ar Vilniečiai vaikosi madų? Tikrai negalima išskirti vieno ar kito Lietuvos miesto. Tiesiog egzistuoja klientai, kurie labiau mėgsta brand’ų produktus.

Kas yra kokybė?

Greičiausiai, tai vienas svarbiausių kriterijų, pagal kurį reikėtų rinktis bet kokį produktą. Kokybiškos prekės tarnauja ilgesnį laiką ir atlieką jiems priskirtą funkciją. Kokie langai yra kokybiški? Į šį klausimą geriausiai galėtų atsakyti plastikinius langus montuojantys specialistai. Jie, tikrąją ta žodžio prasme susiduria su nekokybiškų produktų pasekmėmis. Montuojant plastikinius langus iškarto matosi, kurie profiliai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Gamintojai, kurie orientuojasi į kokybę, visuomet, kad ir pačių pigiausių plastikinių langų profilį padaro tvirtą, kad jį būtų galima tinkamai montuoti. Tokie gamintojai supranta, kad negalima mažinti kainos, mažinant plastikinių langų kokybę. Juk klientai langus perka vieną ar du kartus per gyvenimą. Dažniausiai tai darome įsigijus pirmąjį bustą ir sekantis keitimas, tuomet kada jau esame sulaukia „antrosios“ jaunystės amžiaus.

Mediniai ar plastikiniai langai?

Ko gero išskirti vienus ar kitus langus būtų klaidinga. Tiek mediniai, tiek plastikiniai langai turi savo pliusų ir minusų, kurie priklausomai nuo kliento poreikių gali virsti ir pliusais. Mediniai langai, visų pirmą yra ekologiški. Medžiagos, kurios yra draugiškos gamtai. Taip pat tokie langai atrodo jaukiau. Namuose sukuriama šilumos atmosfera. Toks pojūtis atsiranda naudojant visas gamtai artimas medžiagas. Tuo tarpu plastikiniai langai turi pagrindinį privalumą, tai naudojimo paprastumas. Plastikiniai langai yra lengviau prižiūrimi, pigiau kainuoja jų remontas ir žinoma jų spalvų įvairovė yra kur kas didesnė. Lietuvos klientai labiau linkę rinktis plastikinius langus. Mediniai langai, dažniausiai keliauja į Skandinavijos šalis arba į Lietuvos kaimo turizmo sodybas.

mediniai langai

Mediniai langai ir plieniniai su jais susiję rūpesčiai

mediniai langaiŽiniasklaida skelbia paprastą žinią: mediniai langai – prabangos prekė. Nusipirkai ir visam gyvenimui. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau vien tik nusipirkti kokybiškus medinius langus nepakanka. Perkantieji medinius langus susiduria su labai „kietais“ rūpesčiais, kurie lyg nuotakos šleifas eina paskui kiekvieną langą.

Norite pirkit medinius langus? Štai, ko jums DAR reiktų tikėtis.

Projektavimo bėdos

Mediniai langai dažnai yra daromi pagal užsakymą. Tai reiškia, kad jie suprojektuojami būtent jūsų būstui. Nėra kažkokio populiaraus standarto, kurio privalu laikytis. Ne paslaptis, kad šiaurinėje pastato pusėje statomi mažesni langai, o pietinėje – didesni, o gal ir net didžiuliai terasiniai langai. Visa tai reikia įvertinti. Beje, nepamirškite dar ir stoglangių…

Tokie langai turi būti projektuojami itin kruopščiai. O tai užtrunka, be to papildomos išlaidos projektuotojui. Kuriam tenka itin rimta užduotis – sukurti ne tik formas, bet ir parinkti tinkamiausias medžiagas, medžio tekstūras, furnitūrą ir t.t.

Langų transportavimas

Paprastai mediniai langai vežami specialiais automobiliais. Jie pritaikyti langams vežti ir turi specialią konstrukciją, kur langai tvirtinami su itin patikimais įtvarais. Tikrai jų negalima vežti paprastoje lengvojo automobilio priekaboje ar net ant automobilio stogo pritvirtinus dviem diržais. Langų atvežimu pasirūpina montuotojai.

Langų sumontavimas

Mediniai langai montuojami itin kruopščiai ir atidžiai. Jei norite, kad jie tarnautų ilgus metus be jokių problemų, reikia tam skirti ypatingą dėmesį. Kas sumontuos jūsų medinius langus? Tikrai ne kaimynas, ar pažįstamas visų galų meistras. Medinius langus montuoja atestuoti gamintojo meistrai. Kodėl? Todėl, kad yra daugybė reikalavimų, kurių būtina laikytis, kad langai atitiktų garantiniame rašte keliamas sąlygas ir tarnautų numatytą laiką. Jei mediniai langai bus sumontuoti nekokybiškai, jie praleis ir drėgmę ir šilumą, todėl naudos iš jų bus tiek, kiek iš pačių pigiausių plastikinių. Galų gale egzistuoja įvairios montavimo technologijos, kurios yra naudojamos tvirtinant pačio lango rėmus į sieną. Vėliau jų nesimato, tačiau jos labai reikšmingos. Tik patyrę meistrai gali tinkamai pasirūpinti šia dalimi. Atminkite, kad kokybiškos medžiagos kainuoja, tad montavimas gali būti gana brangus.

Mediniai langai – prabangos prekė, tad teks dar turėti nemažai išlaidų, kol jie pradės atlikinėti tai, dėl ko pastatyti ir ką žada gamintojai.