Articles Tagged with moteriški drabužiai

suknelės ir rankinės

Reikia naujos suknelės ir rankinės: ar žinote, kaip išsirinkti?

suknelės ir rankinės„Spintos“ klausimas dailiosios lyties gyvenime užima labai reikšmingą vietą. Naujai įsigytos suknelės ir rankinės gali akimirksniu pataisyti nuotaiką, tačiau faktas, jog vis tiek nėra kuo pasipuošti (eilinį kartą), sugadina nemažai nervų ląstelių. Tai galima vertinti kaip vieną iš visuomenėje populiarių stereotipų, tačiau kone kiekviena moteris ne kartą yra praktiškai susidūrusi su identiška situacija, tad gali šį teiginį patvirtinti. Į ką reiketų atkreipti dėmesį formuojant savo garderobą, norint, jog spintoje būtų visada įmanoma rasti suknelių įvairioms progos bei prie jų derančių rankinių?

Eilinės moters biudžetas – ne guminis, tad reikia susitaikyti su mintimi, jog visos dėmesį patraukusios suknelės ir rankinės negali atsidurti spintoje (jei ir būtų tam palankios finansinės galimybės, visų daiktų šlavimas iš eilės anaiptol nesisieja su racionaliai mąstančio žmogaus elgesiu). Kiekvienas pirkinys privalo būti objektyviai įvertinamas, atsakant sau į klausimą, ar suknelės ir rankinės yra tinkamos konkrečiam asmeniui bei ar pastarieji akimirksniu nebus išstumti naujų mados „vėjų“.

Bene svarbiausia taisyklė ieškant suknelės – žinoti, koks modelis yra tinkamiausias individualiam figūros tipui. Toji „vienintelė” gali stebuklingai užmaskuoti figūros trūkumus bei subtiliai pabrėžti tai, kas gražiausia. Reikšmingos ir spalvos. Jos turėtų būtų pasirenkamos ne tik pagal principą „patinka-nepatinka”, bet ir atsižvelgiant į tinkamumą konkretiems bruožams, poreikiui vizualiai sumažinti bei padidinti. Vyrauja ir tam tikros metų laikų spalvinės tendencijos, bet madų aklai vaikytis nepatartina: gražiausia ir madingiausia tai, kas tinka konkrečiai moteriai.

Išsiversti su viena rankine tikriausiai nepavyks – vienos reikia į darbą, kitos – laisvalaikiui ar į spektaklį – tačiau ir galanterijos skyriuje negalima nukrypti nuo taisyklės, jog svarbiausia – kokybė. Rekomenduojama rinktis odines, tvarkingai pasiūtas, universalių spalvų (juodos, rudos, kreminės spalvos ir panašiai) rankines. Sakote, nuobodu? Tikrai ne. Kokybė ir solidumas visada vertinami teigiamai, o stilių paįvairinti galima žaismingu pakabuku ar margaspalve skarele.

Pakartojome visoms moterims žinomą taisyklę: svarbiausia, jog suknelės ir rankinės būtų priderinamos individualiai bei pasižymėtų kokybe. Vadovaujantis tuo, įsigytas pirkinys visada išliks madingas ir tinkamas įvairioms progoms.