Articles Tagged with nekilnojamas turtas

http://www.nekilnojamas-turtas.net

Jei parduodami butai neatitinka lūkesčių

http://www.nekilnojamas-turtas.net

Ar tikrai parduodami butai visuomet atitinka pirkėjų lūkesčius? Ir ką daryti kai neatitinka, tai daugeliui aktualūs klausimai. Čia dar nekalbame apie tai, ką daryti kai lūkesčių neatitinka jau nusipirktas butas (net ir tokiu atveju dar ne viskas prarasta), tačiau kalbame daugiau apie tai, kaip elgtis renkantis tinkamiausia būstą.

Kiekvienas pirkėjas rinkdamasis nekilnojamąjį turtą būna itin atidus bei atsargus ir atsižvelgia iš karto į daugelį kriterijų, kas yra labai sveikintina ir puiku. Tačiau jei pirkėjas tiksliai žino ko nori (jei nežino, gal jis dar nėra pasirengęs tokiam pirkiniui), ne visuomet greit pavyks surasti atitinkamą butą.

Pavyzdžiui, jei užsibrėšite ieškoti buto tik naujos statybos pastate, kuris būtų pastatytas ne anksčiau nei prie 5 metus (anksčiau kokybė buvo dar prastesnė), konkrečiame rajone, ne pirmame ir ne paskutiniame aukštuose, su liftu, su pakankamu parkavimo vietų skaičiumi kieme bei kad tuo pačiu metu netoliese būtų bent mažas parkelis ir padorus vaizdas pro langą (bent jau ne kito buto langai) – tokio objekto paieška gali užtrukti, nes pasirinkimas pasiūloje nebus labai didelis. O pasirikimas bus dar mažesnis, jei pirkimą apribos iš anksto pasirinkta kaina, kuri be abejo, turi būti vienas svarbiausių kriterijų renkantis nekilnojamąjį turtą.

Daugeliu atveju, verčiau būti nuolaidesniam kitų kriterijų atžvilgiu, nei kad kainos atžvilgiu. Jei permokėsite už turtą, tai yra sumokėsite daugiau nei jis yra vertas – tai bus tiesioginis nuostolis Jums, mat jei sugalvosite tokį butą parduoti, vargu ar surasite kitą pirkėją, kuris bus linkęs mokėti už turtą daugiau nei jis yra vertas, o jei vis tik tokio tikėsitės sulaukti (nes pats tiek sumokėjote ir pigiau parduoti neprotinga), gal ir sulauksite, jei turite kantrybės laukti daugelį metų.

Tad ką gi daryti, jei butai pasiūloje neatitinka lūkesčių, ir nerandate sau tinkamo varianto. Štai patarimai, kuriuos siūlo Nekilnojamas-turtas.NET:

  • Neskubėti, tai pirmiausia ką gali padaryti. Jei ieškote ne standartinės dėžutės, o kažko įdomesnio, visai natūralu, kad paieškos gali užtrukti ilgiau nei vienerius metus, kol atrasite sau tinkamą būstą, kuriame būsite pasiruošęs įsikurti ilgam laikui.
  • Lūkesčius derinti prie rinkos galimybių – jei labai ilgą laiką nerandate nieko panašaus, gali būti, kad rinka tiesiog negali Jums to pasiūlyti. Koreguokite savo lūkesčius, jei apžiūrėjote tikrai daug objektų ir ieškote jau ilgą laiką.
  • Jei jūsų poreikiai ypatingi, ir pradėjote abejoti galimybėmis surasti tokį butą, kuris atitiktų visus poreikius, svarstykite kitą alternatyvą – gal būt tokiu atveju vertėtų statytis gyvenamąjį namą, kuris susiprojektuotumėte būtent taip, kaip norisi…

Daugiau ieškokite čia: http://www.nekilnojamas-turtas.net