Articles Tagged with pažintys

Pažinčių portalai: pliusai ir minusai

pažintys

 

Beveik kiekvienas iš mūsų esame pabandę vieną ar kitą pažinčių portalą arba programėlę.Jomis mes galime naudotis, bet kur ir bet kada. Kad susipažinti internetu nereikia sėdėti prie kompiuterio, užtenka savo išmaniajame telefone turėti internetą ir jūs galite ieškoti naujų pažinčių. Šiame mažame straipsnyje norime trumpai aptarti pažinčių portalų pliusus ir minusus.

Pliusai:

Patogu – kaip ir minėjome straipsnio pradžioje internetu susipažinti yra labai patogu ir paprasta, šiais laikais internetas yra visagalis ir nežinia kada tai pasikeis. Beveik visi portalai turi ir mobilias versijas, bei aplikacijas, todėl susirasti širdies draugą galite bet kada, net ir važiuojant autobusu į darbą arba pietaujant restorane.

Saugumas – bendraujant internetu, jūs esate saugūs, niekas negali Jūsų nei pagrobti nei dar kažkaip nuskriausti, nes jūs nesate toje pačioje patalpoje ar vietoje su pašnekovu. Jei tik matote, kad žmogus su kuriuo bendraujate jums nepatinka, galite iš karto jį ignoruoti ir jis daugiau niekada jums nebeparašys ir nematys Jūsų anketos. Ši funkcija yra kuo puikiausiai išvystyta tinklapyje PazintysXXX.com arba https://www.pazinciupuslapiai.lt/ieskok-lt/.

Anonimiškumas – visada galite slėpti savo tapatybę, neprivalote rodyti savo veido ar sakyti savo tikrojo amžiaus ir gyvenamosios vietos. Galite saugiai bendrauti su kitais žmonėmis, kol patys būsite paruošę atsiskleisti. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių noro.

Galimybė susipažinti visame pasaulyje – keliaudami jūs taip pat galite ieškoti pažinčių arba kelionių romanų, kiekvienoje šalyje rasite puikių pažinčių tinklapių, kurie pasiruošę jums pasitarnauti atostogų metu.

Minusai:

Nusivylimas – kartais žmonės labai smarkiai pagrąžina informaciją apie save. Moterys retušuoja savo fotografijas, jose jos atrodo tarsi manekenės, o realiai susitikus, gal net norėsite pabėgti. Prieš susitikimą mes patariame pabendrauti internetiniuose vaizdo pokalbiuose.

Internetiniai sukčiai – jų buvo visais laikais, reikia būti protingiems ir nepasiduoti pagundoms. Visų svetainių administratoriai su jais kovoja ir stengiasi, kad jūs būtumėte saugūs, Jei turite įtarimų, kad bendraujate su internetiniu sukčiumi, praneškite portalo darbuotojams nedelsdami.

Tai yra esminiai pažinčių portalų internete pliusai ir minusai, svarbiausia elgtis protingai ir viskas bus gerai.