Articles Tagged with Penstudio.eu

Penstudio.eu

Penstudio.eu – kanceliarinių prekių guru

Penstudio.euViena iš pagrindinių administratorių pareigų – laiku pasirūpinti kanceliarinėmis priemonės. Nors  biuruose darbas ir yra kompiuterizuotas, be elementarių popieriaus lapų ar rašiklių apsieiti tiesiog neįmanoma. Penstudio.eu – patikimas partneris ieškantiems kokybiškų rašymo priemonių!

Internetinė prekyba šiandien yra apjuosusi įvairias sritis, ne išimtis ir kanceliarija. Pirkti Penstudio.eu priemones paprasta ir patogu:

  • tušinukai ir rašikliai – tai ne rūbai ar avalynė, kurių įsigijimas realiai nepasimatavus yra rizikingas. Prie kiekvienos prekės pateikiamas išsamus aprašyms bei vaizdingos nuotraukos, tad paprasta įsigyti pirkinį, geriausiai atitinkantį poreikius.
  • nereikės sukti galvos, kaip parsigabenti didelį kiekį kanceliarinių priemonių – užsakymas atvežamas į pirkėjo nurodytą vietą. Labiausiai nekantraujantys prekes gali atsiimti tiesiai iš tiekėjo biuro – sutaupomas laikas, reikalingas prekių pristatymui per tarpininkus.
  • iš eu praktiškiausia įsigyti didesnį kiekį prekių – nereikia mokėti už užsakymo administravimo išlaidas.

Seno „kirpimo” administratores, pripratusias apsipirkinėti fizinėse kanceliarinių prekių parduotuvėse, internetinė prekyba neretai gali gąsdinti. Tačiau iš tiesų viskas labai paprasta, tereikia:

  • išsirinkti prekę.

Nors rašymo priemonių pasirinkimas platus, prekės pasirinkimas nėra sudėtingas. Visų pirma reikia žinoti, kokią sumą ketinama skirti tušinuko įsigijimui: standartiniam, kasdien naudojamam tušinukui gali pakakti keliolikos centų, tuo tarpu prabangių, stilingų rašiklių kainos siekia ir keliasdešimt eurų. Tai – visiškai normali kaina, kalbant apie dovanas svarbiems verslo partneriams arba aksesuarą atsakingas pareigas užimančio asmens rankose. Rašiklių kaina priklauso ir nuo to, ar užtenka masinėje prekyboje siūlomų, ar reikalinga individuali gamyba (populiari graviravimo paslauga, kai ant tušinuko atsiduria pageidaujamas užrašas ar logotipas).

  • padaryti pinigų pavedimą už išsirinktas prekes.

Užsakymas apmokamas bankiniu pavedimu.

  • išsirinkti pageidaujamą prekių pristatymo būdą.

Kanceliarines priemones galima atsiimti Penstudio.eu biure arba pasirinkti pristatymą į reikiamą vietą.

  • mėgautis pirkiniu!

Kiekvienas esame turėję tą vienintelį tušinuką – atrodo, ranka tarsi pati rašydavo! Gerai paieškojus, galima rasti ne tik patogiai rašantį, bet ir patraukliai atrodantį rašiklį. Juk svarbus ir rašiklių dizainas: ypač kalbant apie tušinuką vadovo rankoje ar dovaną svarbiam partneriui/klientui.