Articles Tagged with pigūs skrydžiai į Liverpulį

Pigūs skrydžiai į Liverpulį

Kuriuos barus verta aplankyti Liverpulyje

Pigūs skrydžiai į LiverpulįLiverpulis žymus daug kuo – bitlais, futbolu, muziejais ir dar daugiau. Tačiau galima drąsiai teigti, kad prie miesto naktinio gyvenimo daugiausiai prisidėjo būtent čia kilusi grupė The Beatles. Vietiniai barų ir pub’ų savininkai ar restoranų verslo atstovai ilgai nesvarstė, kaip prisivilioti klientų į jiems priklausančias naktinių linksmybių ar pavalgymo vietas . Vos atsivėrė sienos Europoje, turistai iš visų šalių pradėjo plaukti į Liverpulį – miestą, kuriame gimė ir pradėjo savo muziką kurti garsiausia pasaulio grupė – the Beatles. Tad Liverpulyje rasite ne vien barų ar kavinių bitlų tematika, bet ir apskritai nemažai roko muzikai ar hipių kultūrai pagerbti skirtų vietų. Tačiau geriausia yra tai, jog dabar skrydžiai į Liverpulį yra vykdomi bene kiekvieną dieną.

Everyman Bistro – tai iš naujo duris pravėrusi kavinė Everyman Theatre salėje, kurioje savo karjeras pradėjo Bill Nighy, Julie Walters, Antony Sher ir kiti.

Motel – tai baras, kuriame gaminami puikūs kokteiliai, dirba jaunatviškas ir linksmas kolektyvas ,o muzikos dėžė pilna garsiausių pasaulio hitų. Čia pajusite industrinę, tačiau žavią atmosferą, dėl kurios norėsis čia praleisti visą vakarą.

24 Kitchen Street – tai tiek elektroninei muzikai, tiek įvairiems meno renginiams skirta erdvė. Vieta įsikūrusi sandėlio tipo pastate, todėl yra erdvi ir sukurianti ypatingą atmosferą.

Some place – tai mažas, nesireklamuojantis ir nekomercinis baras, kuriame vietiniai tiesiog užbėga vienas su kitu pabendrauti prie bokalo alaus ar kokteilio. Ši vieta itin garsėja absento kokteiliais.

Peter Kavanagh’s – tai vienas seniausių Liverpulio pub’ų, iki šiandienos viliojantis išskirtiniu dizainu, ir dekoracijomis. Čia rasite didžiausią įvairovę alaus rūšių.

Ye Cracke – tai vienas mylimiausių barų Liverpulyje ne tik pačių vietinių nuomone, bet ir John Lennon. Jis čia visados mėgdavo užsukti ir pagurkšnoti.

Manote jog jau atėjo laikas pamatyti šį nuostabų ir paslaptingą miestą? Pigūs skrydžiai į Liverpulį  yra galimi įsigyti jums patogiu metu.