Articles Tagged with saugus seksas

vyrų lytinių organų daktaras

Dažno jaunuolio gyvenimą apkartina skausmai žemiau juostos

vyrų lytinių organų daktarasJei jau vyrukas jaunas, jis būtinai bus įsivaizduojamas kaip sveikas, fiziškai stiprus ir lytiškai aktyvus. Būtent pastaroji savybė yra siejama su jaunais vyrais. Tačiau labai dažnai pamirštama, kad ne visada jaunystė reiškia dideles jėgas ir ištvermę. Kai kuriais atvejais nemalonios problemos žemiau juostos gali ne juokais apkartinti jaunuolių gyvenimą. Nors lytinės sistemos sutrikimai skaudžiai smogia stipriosios lyties atstovams, tai pajunta ir moterys. Sekso partnerės, mylimos moterys, žmonos, – visos jos jaučia įtampą, skindančią iš jų vyrų pusės, be to fiasko patiria ir kiekvienas lytinis aktas. To kaltininkas – lytinės sistemos sutrikimai, ligos, įvairūs bėrimai, erekcijos pablogėjimas ir pan. Tačiau nėra padėties be išeities – šiandien gauti profesionalią pagalbą galima dermatovenerologo, seksologo ar urologo kabinete. Kiekvienas vyrų lytinių organų daktaras turi pakankamai kompetencijos diagnozuoti problemą ir paskirti tinkamiausią gydymą. Viena iš dažniausiai pasitaikančių jaunų vyrų problemų – sėklidžių skausmas. Dėl ko skauda sėklides pasakyti dažnai būna sunku, tačiau vyrų daktaras vizito metu tiksliai nustato skausmo šaltinį ir paskiria tinkamiausią gydymo būdą, kad problemos būtų galima atsikratyti kaip įmanoma greičiau.

Nors kiekvieno vyro anatomija yra vienoda, visgi tam tikri faktoriai jų viduje skiriasi. Dėl įvairių sutrikimų, infekcijų ar traumų, jaunuoliui sėklides gali skaudėti abi (kartais skauda tik vieną). Taip pat pasitaiko atvejų, kai diskomfortas jaučiamas ne pačiame organe, bet aplink jį – kirkšnyje, instuose, pilve ar prostatoje. Taip, kaip skiriasi nemalonių pojūčių vieta, taip ir skausmo intensyvumas gali būti įvairus. Sėklidžių skausmą yra įprasta skirstyti į ūmų, pasirodantį staiga ir labai intensyvų arba lėtinį, tokį, kuris atsiranda nereguliariai, yra maudžiantis. Tiek vienu, tiek kitu atveju, tokių problemų jauniems vyrams (žinoma ir vyresniems galioja tas pats) negalima slėpti. Vyrų lytinių organų daktaras turėtų būti pirma mintis, atėjusi į galvą, kai stipriosios lyties atstovui suskausta sėklides.

Kodėl svarbu kreiptis į medikus? Kiaušinio formos nedidelėje lytinėje liaukoje – sėklidėje – gaminami vyriški hormonai. Svarbiausias iš jų – testosteronas. Čia taip pat gaminamos ir vyriškos ląstelės – spermatozoidai. Taigi, lytinėje vyro sistemoje sėklidės atlieka iš tiesų atsakingą vaidmenį. Sutrikus kurios nors ar abiejų funkcijoms, tokia problema paliečia ir kitus lytinius organus, o gali paveikti ir bendrą žmogaus savijautą. Taigi, pastebėjus kokius nors pasikeitimus, reikėtų, kad jus apžiūrėtų vyrų lytinių organų daktaras. Tik laiku nustačius bėdą galima užkirsti kelią infekcijos plitimui ir apsisaugoti nuo ypač rimtų sveikatos sutrikimų.

 

prezervatyvai

Lytiškai plintančios ligos – kaip jų išvengti?

 prezervatyvaiLytiškai plintančios ligos (LPL) šiandienai ypač jauniems žmonėms yra gan dažna priežastis, kodėl tenka kreiptis į gydytojus. Tačiau, nepaslaptis, kad kreiptis į gydytojus jau pats kaip procesas nėra malonus, o dar dėl lytiškai plintačių ligų kreipimasis gali būti neretai tikras košmaras. Aišku, delsti kreiptis pas sepcialistus – gydytojus tikrai nereikėtų, nes ir maža problemėlė kalbant apie LPL gali virsti didelė problema.

Šiandien dažniausiai pasitaiko kelios lytiškai plintančios ligos, kurias labai svarbu laiku pastebėti ir kreiptis į medikus.

Pirmiausia, tai Genitalijų Herpesas. Ši liga pasireiškia ant lytinių organų atsirandančiomis pūslelėmis, kurios sukelia niežulį. Simptomai gali pasireikšti praėjus 2-20 dienų po užsikrėtimo, ir kartais ypač pradinėje stadijoje jie būna tikrai nežymūs. Herpesu galima užsikrėsti tuo atveju, jei vienas iš partnerių yra infekuotas herpeso nešiotojas. Dažnai užsikrėčiama oralinio sekso metu, santykiaujant be apsaugos priemonių! Geriausia prevencijos priemonė – oralinio sekso metu naudojami prezervatyvai.

Kita, labai pavojinga ir mums gerai žinoma liga – Sifilis. Tai pavojinga lytiškai plintanti liga, kuri  tinkamai negydoma gali pereiti į sudėtingesnes ligos stadijas. Paprastai  pirmieji simptomai gali būti pastebimi gan vėlokai, tik praėjus 4-5 savaitėms, ir  simptomų, kuriais pasireiškia ši liga, yra tikrai nemažai: tai gali būti gerklės skausmas, karščiavimu, bėrimu rausvomis dėmėmis, limfmazgių  padidėjimu ar sukietėjimu, raumenų skausmu. Kiekvienai šios ligos stadijai būdingi vis kitokie simptomai, kurių tikrai nederėtų ignoruoti. Jei liga nėra gydoma, ji pereina į antrąją, vėliau – į trečiąją stadiją, ir pasekmės gali būti iš tiesų liūdnos. Negydomas sifilis pažeidžia organus ir visą organizmo sistemą.

Chlamidiozė – tai dar viena lytiškai plintanti liga, kurios simptomai pasireiškia pakitusiomis išskyromis, jaučiamas skausmas šlapinantis. Taip pat liga gali pasireikšti akių paraudimu, dažnu šlapinimusi, lytinių organų perštėjimu, kraujavimu tarp menstruacijų. Liga gali būti pavojinga ir vyrams, ir moterims: negydant vyrams gali suprastėti potencija, o moterys ligą gali perduoti būsimiems vaikams. Išvengti chlamidiozės padės barjerinės kontraceptinės priemonės (prezervatyvai), nesinaudojimas svetimais intymios higienos daiktais, ir, žinoma, pastovaus partnerio turėjimas, kadangi užsikrėsti liga galima tuomet, jei yra didelė lytinių partnerių kaita.

Trichaminozė pasireiškia deginančiu skausmu šlapinantis, sudirgimu lytinių organų srityje, išskyromis, tekančiomis iš šlaplės. Jei liga nėra gydoma, tai gali baigtis prostatos, kiaušidžių uždegimu, o taip pat tai gali tapti nevaisingumo priežastimi. Nors šia liga dažniau serga moterys, tačiau taip pat statistika rodo, kad ja serga ir vyrai.

Norint išvengti šių ir kitų lytiškai plintančių ligų, svarbu žinoti, kad prezervatyvai yra vienintelė kontracepcijos priemonė, galinti padėti išvengti lytiškai plintančių ligų. Taip pat tikimybė užsikrėsti bus kur kas mažesnė, jei turėsite pastovų lytinį partnerį: jų kaita didina riziką užsikrėsti lytinėmis ligomis. Taigi, kad taip nenutiktų, labai svarbu pasirūpinti prevencinėmis priemonėmis.

Kontracepcijos priemonių šiais laikais yra labia įvairių. Tačiau atminkite, kad vyriški latekso prezervatyvai patikimumu yra viena pirmaujančių apsisaugojimo priemonių.

Pasak atliktų daug tyrimų ir testų, pagal taisykles naudojamų prezervatyvų patikimumas siekia 98%. Išvada viena – prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas tausojantiems savo sveikatą ar norintiems apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų.

 

 

 

Skyn prezervatyvai

Ar prezervatyvai internetu nebus „brokuoti“?

Skyn prezervatyvaiPirkimas internetu tapo daugelio kasdienybės dalis. Tai labai patogus ir tuo pačiu efektyvus būdas gauti tai, ko jums reikia, kad kasdienybė būtų mielesnė. Nenuostabu, kad sekso prekės tolygiai kaip ir kitos priemonės perkamos virtualiose prekybos vietose vis dažniau. Skyn prezervatyvai vos tik pasirodė rinkoje, labai greitai tapo vienu iš populiariausiu pasirinkimu. Populiarumą lemia tokie veiksniai, kaip labai geras kainos ir kokybės santykis. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių naudojasi prezervatyvais. Įdomu, kas lemia pirkti būtent konkrečios firmos produkciją? Tuo pačiu įdomu tai, kad kai kurie žmonės vis dar neišbandė pirkimo internetu tik todėl, kad mano, jog gauta produkcija gali būti brokuota. Ar prekės internetu visada turi kokią nors „klišę“, kuri trukdo naudotis paslauga? Sužinokite skaitydami straipsnį toliau.

Pirmiausia verta pradėti nuo to, kad brokas dažniausiai turi būti siejamas su kompanija, kuri gamina produkciją. Jeigu jau didelis skaičius žmonių akcentavo, kad dažniausiai prezervatyvai nėra labai kokybiški ir tenka jais nusivilti, tokiu atveju ir mes jums nerekomenduotume naudotis šio pobūdžio produktu. Štai Skyn prezervatyvai giriami daugelio žmonių ir tai galėtų būti pats geriausias įrodymas, kad sargiai yra kokybiški. Tuo pačiu verta atkreipti dėmesį ir į tai, kiek laiko internetinė parduotuvė gyvuoja. Tai vienas iš veiksnių, kuris lemia, ar gaunami prezervatyvai yra geri. Paprasčiausiai esant blogai produkcijai žmonės jos tiesiog nepirktų. To įtakoje prekybos vieta paprasčiausiai bankrutuotų. Taigi, jei matote teigiamus atsiliepimus apie prekybos vietą ir tuo pačiu matote, kad prekyba vyksta kompetentingai – verta pasinaudoti paslaugomis. Dažniausiai tokio tipo parduotuvės akcentuoja, kad produkcija jus pasieks saugiai. Vienas iš veiksnių, kad produktą atveža kurjeris. Dažniausiai jis žino tik tiek, kad dėžėje esantis produktas reikalauja atidaus nuvežimo, tad būtent į tai jis orientuojasi ir labai saugiai sargius pristato iki reikiamos vietos.

Nepirkite iš abejotinų vietų, kurios gali atrodyti netinkamai ir kelti keistą įtarimą. Dažniausiai abejonės pasitvirtina. Deja, rezultatas  labai neigiamas ir žmonės paprasčiausiai nebeturi kaip visko sutvarkyti. Pirkite tik iš tokių vietų, kurios garantuoja pačią geriausią kokybę.