Articles Tagged with siuvinėjimas

siuvinėjimas

Paprastų ir unikalių dovanų idėjos: siuvinėjimas

siuvinėjimasAtvėsus orams daugelis mūsų pradėjome galvoti apie didžiąsias žiemos šventes, vaišes, dekoracijas ir dovanas. Kaip ir kasmet teks laužyti galvą, kaip vėl nustebinti savo draugus ir artimuosius. Metai iš metų tos pačios kalėdinės dovanos ima nusibosti, o ir pinigų nemažai pareikalauja. Šiemet siūlome nudžiuginti savo artimuosius rankomis darytomis dovanomis. Vienas paprasčiausių būdų, pagaminti kažką naudojantis mėgstamu hobiu ar gabumu. Vienas tokių gali būti siuvinėjimas.

Jei siuvimas, mezgimas ir siuvinėjimas Jums pažįstamas ne tik kišenėje atsiradus skylutei ar praplyšus vilnonei kojinei, tuomet siuvinėtomis dovanomis pasirūpinti šventiniam laikotarpiui Jums tikrai nebus sunku. Manote, kad siuvinėjimas – gana nuobodus reikalas ir niekaip čia juo nenustebinsi per Kalėdas? Štai Jums visas sąrašas unikalių ir šaunių dovanėlių, susijusių su siuvinėjimu. Jos tikrai nustebins ir pamalonins Jūsų artimuosius bei draugus.

  • Paveikslėliai. Mokate siuvinėti kryžiuku? Puiki proga šiuo talentu pasinaudoti. Tokia technika siuvinėjimas visuomet gali tapti šaunia dovana. Internete gausu įvairių eskizų, kaip siuvinėjant kryželiu galima gauti dailų paveikslėlį. Įrėminkite jį ir pamatysite, kaip tokia šilta kalėdinė dovana nustebins brangų žmogų.
  • Rankšluosčiai. Argi ne smagu turėti savo rankšluostį ir jį pasižymėti dailiu užrašu? Siuvinėjimas tam gali padėti. Kalėdoms padovanokite savo artimiesiems jų asmeninius rankšluosčius. Pakanka įsigyti kokybiškos medžiagos rankšluosčių ir ant jų išsiuvinėti   Brangus žmogus tikrai apsidžiaugs tokia šilta ir asmeniška dovana.
  • Prijuostės. Mamai, močiutei ar tetai tikrai patiks šventinė prijuostė, kurią siuvinėjimas gali papuošti. Išsirinkite kokybiškos medžiagos prijuostę ir ant jos išsiuvinėkite brangaus žmogaus vardą, inicialus, smagų užrašą ar dailų paveikslėlį. Mama ar kitas brangus žmogus džiaugsis, jei gamindama galės vilkėti štai tokią unikalią ir vienintelę prijuostę, kurią rado po Kalėdų  eglute.
  • Kojinės. Kasmet per Šv. Kalėdas visame pasaulyje tūkstančiai žmonių po eglute randa kojinių. Juk Kalėdos – tai šiltų, minkštų ir malonių dovanų metas. O kas gi gali būti geriau už šiltas ir žaismingas kojines. Tik šiemet Jūsų dovanojamos kojinės gali būti kitokios ir daug labiau nudžiuginti brangius žmonės. Išsiuvinėkite jas, papuoškite ornamentais ir paveikslėliais. Jūsų rankų prisilietimas suteiks kojinėms išskirtinumo ir įprasta dovana taps jaukia ir malonia staigmena.