Articles Tagged with starterio kaina

starteriu remontas

Naudinga pagalba užvedant automobilį

starteriu remontas

Automobilis – puiki transporto priemonė mėgstantiems patogumą. Tačiau nuosavas automobilis teikia ir nemažai iššūkių – veikiausiai ne vienam automobilio savininkui pažįstama situacija, kai, rodos, beviltiškai stovima prie automobilio, nesėkmingai bandant jį užvesti. Jei su tokia problema susiduriate vis dažniau, pagalvokite – veikiausiai jums aktualus kokybiškas starterių remontas.

Kas yra starteris ir kam jo reikia?

Starteris – tai viena svarbiausių automobilio dalių, užtikrinanti sėkmingą variklio užvedimą veikiant kitą reikalingą dalį – alkūninį veleną. Šiais laikais starteris dažniausiai būna automatizuotas. Jis susideda iš keleto elementų – įtraukiančios rėlės, bendikso ir kitų specifinių dalių, kurios susidėvi nuo trinties. Naujo starterio kaina priklauso nuo jo elementų kokybės. Tačiau ne visada būtina pirkti naują starterį – galimas ir starterio remontas.

Starterio taisymas ar keitimas nauju?

Ko gero, vairuotojams ne paslaptis, jog starterio veikimo laikas priklauso nuo jo eksploatacijos intensyvumo. Tam tikrais atvejais starteris tiesiog nebeveikia ir tuomet dauguma vairuotojų susiduria su problema – ką daryti dėl starterio, keisti jį nauju arba bandyti remontuoti senąjį? Starterio remontas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste privalo būti atliktas itin kruopščiai. Pirmiausia atliekama starterio diagnostika, remiantis jos rezultatais, sprendžiama, kurias nekokybiškas ir nebeveikiančias dalis išvalyti. Atliekamas kompleksinis starterio išvalymas. Tuomet ir vėl vykdoma kontrolinė diagnostika, kurios metu greitai patikrinami visi starterio veikimo parametrai. Kadangi starteris remonto metu yra visiškai išardomas, kad būtų galima patikrinti jį kuo nuodugniau, starterio taisymas laikomas itin daug dėmesio reikalaujančiu, kruopščiu užsiėmimu. Kvalifikuoti specialistai užtikrina, kad jų atliekamas starterių remontas Vilnius bus kokybiškas ir patikimas – tuo galėsite įsitikinti gavę paslaugos garantiją su kvalifikuotų specialistų pavardėmis. Tiesa, be remonto galima rinktis ir starterio keitimą nauju. Tačiau ne vienas vairuotojas ar mechanikas laikosi nuomonės, jog sugedus tik vienai starterio daliai, pirkti visiškai naujo nebūtina. Kaip tik todėl dažnai aktualūs klausimai, susiję su bendekso keitimas kaina ir pan. Tačiau svarbu prisiminti, jog bet kokia dalis nėra brangesnė už jūsų ir jūsų namiškių sveikatą bei gyvybę, todėl į šiuos du dalykus investuoti bene svarbiausia negailint pinigų. Kai didžiausia jūsų bėda – starterių remontas Vilnius, Kaunas ar Klaipėda bei šių miestų automobilių meistrai pasiruošę padėti.

Kokios pagrindinės starterių problemos?

Veikiausiai teigti, jog starterių gedimai yra itin dažnai pasitaikanti problema, nederėtų, tačiau atskirų jo dalių gedimai būdingi ne vienai automobilių markei. Nissan automobiliams dažniausiai susidėvi bendiksas, nestabili rėlė. Problemų dėl rėlės turi ir Toyota automobilių savininkai, o starterio šepetėlio susidėvėjimas – bendra daugelio markių automobilių savininkų problema, tad jį gali tekti keisti ne kartą. Jei norite, kad net labiausiai patyrę mechanikai nepadarytų klaidų remontuodami jūsų automobilio ar jo dalis, atidžiai stebėkite, kas ir kaip daroma. Starterių remontas Vilnius Remontuojant starterį, jis pirmiausia įjungiamas kelioms sekundėms, stebima, ar užsiveda variklis, o jei šis neužsiveda, palaukiama ir leidžiama jam atvėsti. Panaši diagnostika atliekama ir vėliau – vos pavykus užvesti variklį, starteris tuoj pat išjungiamas. Veikiausiai pastebėjote, jog starterio ar jo dalių remontas yra ypač didelė problema, nes tai – sudėtingas darbas. Net smulkiausiai detalei pakeisti reikalingos žinios ir patirtis, kitaip galite negrįžtamai pakenkti starteriui ir būsite priversti įsigyti visiškai naują starterį. Starterių remontas, patikėtas tikriems specialistams, leis džiuginti puikiu rezultatu ir pagerėjusia jūsų kelionių kokybę ištisus metus, todėl neatidėliokite ir kreipkitės į geriausius meistrus savo mieste.