Articles Tagged with suknelės internetu

suknelės

Kaip įsigyti suknelę internetu?

suknelėsVirtualus pasaulis šiuo metu ypač užima svarbią vietą mūsų gyvenime. Nieko keisto, kad daugelis žmonių perka drabužius taip pat internetu, kadangi ten egzistuoja kur kas platesnė pasiūla priimtinomis kainomis. Suknelės – vienas populiariausių ir dažniausiai perkamų drabužių. Jeigu norite atrodyti moteriškai seksualiai – tokiu atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą drabužį. Suknelės internetu atvėrė plačias galimybes atrasti tai, ko Jums reikia. Juk suknelės privalo kabėti kiekvienos moters spintoje. Kadangi elektroninėse prekybos vietose pasiūla yra tokia plati – naudinga įvertinti kriterijus ir pagal tai ieškoti Jums labiausiai tinkamos suknelės.

  1. Tiek suknelės mergaitėms, tiek suknelės moterims prasideda nuo suvokimo, kokio dydžio drabužis yra reikalingas. Svarbiausia labai tiksliai išsimatuoti savo kūno matmenis, kad pasirinktumėte tai, kas Jums puikiai tinka. Pirkti atsižvelgus vien tik į raidinį žymėjimą yra prastas pasirinkimas.
  2. Suknelės žiemai ir vasarai pasirenkamos pagal medžiagą. Kol vienu metų laiku reikia storesnės, tuo tarpu kitu – plonesnės medžiagos. Atkreipkite dėmesį į tai, jog skiriantis medžiagai tuo pačiu varijuos ir drabužio ilgaamžiškumas, estetika ir panašiai.
  3. Suknelės internetu pigiau turi būti pasirenkamos ir pagal dizainą. Kol vienos moterys tiksliai žino, koks drabužis jai reikalingas, tuo tarpu kitos labai atviri žiūri į galimybes ir ilgainiui lygindamos pasirenka tai, kas labiausiai tenkina poreikius.
  4. Reikia nepamiršti ir to, kad kainos nusistatymas gali padėti greičiau atrasti tą drabužį, kuris Jums labiausiai tinka. Galbūt suknelės iškarpos padės tačiau kur kas pigiau pasisiūti drabužį, tačiau retu atveju jis bus toks pat gražus.
  5. Perkant internetu reikia būtinai susipažinti su prekybos vietos sąlygomis. Suknelės tau gali būti net grąžinamos tokiu atveju, jeigu gauta produkcija dėl kokių nors priežasčių Jūsų netenkino.
  6. Kokia suknelė Jums reikalinga? Suknelės šimtadieniui, vestuvėms ir t.t. Pasiūla labai plati, tad pasirinkimas tikrai bus įmanomas.

Suknelės Kaune padės kiekvienai atrasti tai, kas jai labiausiai tinka. Suknelės su drugeliais, gėlytėmis ar raštais – kiekvienai damai, kad ir kokia ji būtų. Suknelės apkūnioms taip pat laukia savo šeimininkių. Suknelės apkūnioms moterims – kiekvienai pagal poreikius.

suknelės ir rankinės

Reikia naujos suknelės ir rankinės: ar žinote, kaip išsirinkti?

suknelės ir rankinės„Spintos“ klausimas dailiosios lyties gyvenime užima labai reikšmingą vietą. Naujai įsigytos suknelės ir rankinės gali akimirksniu pataisyti nuotaiką, tačiau faktas, jog vis tiek nėra kuo pasipuošti (eilinį kartą), sugadina nemažai nervų ląstelių. Tai galima vertinti kaip vieną iš visuomenėje populiarių stereotipų, tačiau kone kiekviena moteris ne kartą yra praktiškai susidūrusi su identiška situacija, tad gali šį teiginį patvirtinti. Į ką reiketų atkreipti dėmesį formuojant savo garderobą, norint, jog spintoje būtų visada įmanoma rasti suknelių įvairioms progos bei prie jų derančių rankinių?

Eilinės moters biudžetas – ne guminis, tad reikia susitaikyti su mintimi, jog visos dėmesį patraukusios suknelės ir rankinės negali atsidurti spintoje (jei ir būtų tam palankios finansinės galimybės, visų daiktų šlavimas iš eilės anaiptol nesisieja su racionaliai mąstančio žmogaus elgesiu). Kiekvienas pirkinys privalo būti objektyviai įvertinamas, atsakant sau į klausimą, ar suknelės ir rankinės yra tinkamos konkrečiam asmeniui bei ar pastarieji akimirksniu nebus išstumti naujų mados „vėjų“.

Bene svarbiausia taisyklė ieškant suknelės – žinoti, koks modelis yra tinkamiausias individualiam figūros tipui. Toji „vienintelė” gali stebuklingai užmaskuoti figūros trūkumus bei subtiliai pabrėžti tai, kas gražiausia. Reikšmingos ir spalvos. Jos turėtų būtų pasirenkamos ne tik pagal principą „patinka-nepatinka”, bet ir atsižvelgiant į tinkamumą konkretiems bruožams, poreikiui vizualiai sumažinti bei padidinti. Vyrauja ir tam tikros metų laikų spalvinės tendencijos, bet madų aklai vaikytis nepatartina: gražiausia ir madingiausia tai, kas tinka konkrečiai moteriai.

Išsiversti su viena rankine tikriausiai nepavyks – vienos reikia į darbą, kitos – laisvalaikiui ar į spektaklį – tačiau ir galanterijos skyriuje negalima nukrypti nuo taisyklės, jog svarbiausia – kokybė. Rekomenduojama rinktis odines, tvarkingai pasiūtas, universalių spalvų (juodos, rudos, kreminės spalvos ir panašiai) rankines. Sakote, nuobodu? Tikrai ne. Kokybė ir solidumas visada vertinami teigiamai, o stilių paįvairinti galima žaismingu pakabuku ar margaspalve skarele.

Pakartojome visoms moterims žinomą taisyklę: svarbiausia, jog suknelės ir rankinės būtų priderinamos individualiai bei pasižymėtų kokybe. Vadovaujantis tuo, įsigytas pirkinys visada išliks madingas ir tinkamas įvairioms progoms.

suknelės

Maža BALTA suknelė

suknelėsKo gero, pats universaliausias, nepamainomas ir racionaliausias drabužis moters spintoje – maža juoda suknelė.

Mažos juodos suknelės triumfas prasidėjo dar 1926 metais, kai mados žurnalas “Vogue”  visuomenei pristatė tuo metu labai neįprastą ir novatorišką Coco Chanel kūrinį –  juodo šilko suknelę. Nors žymusis ispanų mados meistras, Polis Puare, kritikavo ir išvadino šį drabužį gedulingu, mados istorikai jo pasirodymą lygino su revoliucingu “Ford” markės automobilio išradimu.

Pagrindinis juodos suknelės privalumas yra tas, jog ji – visapusiška, lengvai derinama prie kitų aprangos komponentų bei tinkanti visoms progoms.

Nors juodos spalvos drabužiai vis dar išlieka populiariausi daugelio moterų garderobuose, dažnai jie sendina, atrodo blankiai ir pabodusiai. Pastaruoju metu pastebima tendencija, jog niūrias spalvas stengiamasi pakeisti šviesiomis, pastelinėmis spalvomis ar margais raštais, kurie suteikia žvalios, energingos bei jaunatviškos moters įvaizdį. Dėl šios priežasties šiltuoju sezonu siūloma visiškai atsisakyti tamsių spalvų, o juodos suknelės vietą užleisti šios vasaros hitui – mažai baltai suknelei.

Nors daugeliui moterų baltos suknelės pirmiausia asocijuojasi su vestuvėmis, tačiau tai – anaiptol netiesa – tokios madingos suknelės tinka ir kasdieniam nešiojimui, ir iškilmingesnėmis progomis, ypač šiltuoju metų sezonu.  Maža balta suknelė – lengva, gaivi ir nepakeičiama. Ji itin dera su “balerinomis” ar ilgaauliais batais, o vakarop apsiavusi aukštakulnius ir užsimetusi švarkelį žavingai atrodysite eidama į pasimatymą teatre ar restorane. Bendras Jūsų įvaizdis vilkint baltą stilingą suknelę priklauso nuo pasirinktų detalių ir aksesuarų. Drąsiai rinkitės ryškius papuošalus, šalį ar rankinę – tai bus puikus Jūsų stiliaus akcentas.

Tad, jei dar neturite mažos baltos suknelės – pats metas ją įsigyti. Stilingos suknelės internetu – puikus pasirinkimas skubančioms. Išsirinkite Jums labiausiai patinkančią, atsiskaitykite internetu ir jau kitą darbo dieną džiaukitės nauju pirkiniu. Nesirūpinkite, jei suknelė Jums netiko – per nustatytą laikotarpį galite ją grąžinti ir atgauti pinigus.