Articles Tagged with supirkimas

Svarbiausi dalykai, kuriuos verta žinoti apie automobilių supirkimą

automobilių supirkimasLietuvoje vis dar viena populiariausių verslo šakų yra automobilių supirkimas, kuris itin smarkiai augti pradėjo jau atgavus nepriklausomybę. Metai iš metų gudriausi šio verslo pionieriai taip išplėtė savo veiklą, kad šiandien retas lietuvis nėra bent kartą nepirkęs naudotos transporto priemonės.

Vienintelis skirtumas, kuriuo skiriasi automobilių supirkimas vakar ir šiandien, tai, kad auto supirkimas jau kuris laikas yra persikėlęs į internetą, kur daug patogiau pardavinėti savo transporto priemones arba patiems įsigyti nebrangų automobilį. Tereikia rasti skelbimą pavadinimu „Superkame automobilius“ arba „perku automobilį“. Tačiau ir tokiais skelbimais ne visada galima pasitikėti.

Tačiau būna ir įvairių nesusipratimų, kai nukenčia automobilių pirkėjai arba pardavėjai. Vienu atveju perkančiam parduodamas beveik metalo laužas, kitu – be sutarties parduodamas automobilis neišregistruojamas laiku ir senajam savininkui sukelia problemų eismo įvykio atveju.

Pirkti naudotą automobilį be jokių abejonių rekomenduojame internetu. Automobilių turgus – jau atgyvenęs reikalas, tad geriausia ir greičiausia tai padaryti interneto skelbimų puslapiuose. Taip pat šiandien itin patrauklus būdas –kreipimasis į bendroves, kurių veikla – automobilių supirkimas. Jos padeda susirasti geidžiamą transporto priemonę operatyviai ir atsakingai. Jeigu perkate automobilį iš privataus asmens, atlikite kruopščią ir nuodugnią automobilio apžiūrą auto servise – tai atsieis jums mažiau negu remontas, pastebėjus gerai užmaskuotus vidinius gedimus.
Parduodant savo seną automobilį galioja panašios taisyklės. Jeigu nežinote, už kiek parduoti savo automobilį, internete rasite galybę kitų to paties automobilio modelio skelbimų. Taip galėsite apytiksliai orientuotis, kokios kainos prašyti iš potencialių pirkėjų. Siūlome nepasitikėti privačiais supirkėjais, skelbiančiais „superkame automobilius“. Dažniausiai tai – nelegalūs automobilių ardytojai, su kuriais geriau nesivelti į jokius sandorius.

Jeigu į jūsų skelbimą internete ilgai nesikreipia jokie susidomėję pirkėjai, Patikėkite savo  automobilį į auto supirkimo bendrovių rankas. Supirkimas24 greitai ir gera kaina superka transporto priemones Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kituose miestuose.