Articles Tagged with termo apranga

termo apranga

Termo apranga vaikams: kaip išsirinkti?

termo aprangaVaikai mėgsta aktyvų laisvalaikį ir jiems visiškai nesvarbu, ar kalbame apie vasaros, ar žiemos sezoną. Mūsų – tėvų – pareiga pasirūpinti gera mažųjų savijauta ir skirti dėmesio jų aprangai. Orams vis labiau vėstant, privalome pagalvoti apie šiltus drabužius, su kuriais mažieji bus apsaugoti nuo drėgmės ir vėjo. Kokybiška termo apranga padės išvengti peršalimo problemų ir leis mėgautis žiemos malonumais.

Medikai tvirtina – laiko leidimas lauke yra naudingas užsiėmimas, lavinantis mažųjų vaizduotę ir stiprinantis imunitetą. Žaisdami vaikai kvėpuoja grynu oru ir fiziškai stiprėja. Tiesa, daugelis tėvų tvirtina, kad mažieji greitai peršąla ir suserga, todėl tokios pramogos atneša daugiau žalos, negu naudos. Ekspertai primena – paprastai peršalimas yra tiesiogiai susijęs su netinkamai parinkta apranga, todėl, jei norite išvengti problemų, pasirūpinkite kokybiškais termo drabužiais.

Ilgą laiką buvo manoma, kad vienintelis sprendimas – tai šiltas megztinis, vilnonės kojinės ir storos pėdkelnės. Nors minėtieji drabužiai iš tiesų apsaugo nuo vėjo ir šalčio, vis dėlto jie varžo vaikų judesius, be to, su tokiais drabužiais vaikas labai greitai suprakaituoja. Tuo tarpu termo apranga užtikrina judesių laisvę, apsaugo nuo prakaitavimo rūpesčių ir tuo pačiu suteikia patikimą apsaugą nuo šalčio. Iš tiesų, vienas svarbiausių termo rūbų privalumų yra tai, kad jie sulaiko drėgmę, kuri ir traukia šaltį – su šiais drabužiais pašalinamas prakaitas, todėl kūnas išlieka sausas. Kitaip sakant, termo drabužiai neleidžia sušalti ir padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą.

Jei ieškote patikimos aprangos vaikams, rinkitės tik žinomo gamintojo drabužius, kurie išsiskiria aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Termo apranga puikiai tiks ramiems pasivaikščiojimas lauke ir aktyviems žaidimams. Gana plati termo drabužių pasiūla padės išsirinkti visus jūsų ir jūsų vaiko lūkesčius atitinkančius drabužius, su kuriais mažylis jausis ne tik patogiai, bet ir gražiai atrodys. Ekspertai primena – jei norite, kad termo rūbai užtikrintų maksimalų komforto jausmą, rinkitės tik vaiko dydį atitinkančius drabužius. Viena dažniausių problemų – rūbų pirkimas „išaugimui“. Nepamirškite – optimalią kūno temperatūrą padės palaikyti tik idealiai tinkantys – nei per dideli, nei per laisvi – drabužiai.

Ieškodami kokybiškų rūbų, pasidomėkite, iš ko šie drabužiai pagaminti. Vienas moderniausių sprendimų – gamtai draugiškų dažų naudojimas. Toks audinys tinka jautriai odai ir nesukelia alergijos. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasikonsultuokite su pardavėju ar konsultantu, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti aukščiausios kokybės aprangą.