Articles Tagged with treniruokliai

treniruoklis irklavimui

Graži figūra ir tvirtas kūnas – prabanga?

treniruoklis irklavimuiAr turėti sveiką kūną ir dailią bei tvirtą figūrą studentui – prabanga? Šiltuoju metu matome bėgiojant ir miesto parkuose sportuojant daug įvairių žmonių – tiek studentų, tiek sportininkų, vyresnio amžiaus žmonių. Tačiau žiemos metu sportas tampa ne taip lengvai prieinamas – daugiau pajamų uždirbantys žmonės turi įsirengę sporto sales savo namuose, vidutinių pajamų gyventojai renkasi pirkti abonementus sporto salėje, o kas lieka galą su galu vos tesuduriantiems studentams?

Pirmas pasirinkimas – Lietuvos universitetų suteikiamos nemokamos arba daug pigesnės negu įprasta sporto salės. Žinoma, jose nereikia tikėtis nei per didelės treniruoklių kokybės, nei bendrai itin jaukios atmosferos. Kiekviena nemokamas paslaugas suteikianti vieta dažnai negali pasigirti moderniu ir šiuolaikišku įrengimu. Tačiau neturintiems iš ko rinktis studentams universitetų sporto salės kartais tampa tikru išsigelbėjimu.

Kitas variantas – patiems nusipirkti treniruoklį. Tai tikrai neturėtų skambėti neįtikėtinai: 12 mėnesių abonementas Vilniaus sporto klubuose siekia apie 60-80 eurų, o galima rasti pirkti tokių treniruoklių, kurie tekainuoja apie porą šimtų eurų ir tarnauja ne vienerius ir ne dvejus metus, taigi  akivaizdu, kad tokia investicija būtų vertinga.

Retas studentas neišnaudoja vasaros atostogų suteikiamos galimybės užsidirbti. Vieni lieka Lietuvoje, kiti keliauja į Skandinavijos šalis, iš kur parsiveža ženkliai didesnes algas. O susikaupus tam tikrą sumą ir kantriai paieškojus galima rasti tiek naudotų, tiek naujų treniruoklių puikiomis kainomis.

Štai pats paprasčiausias naujas treniruoklis irklavimui kainuoja tik 100 eurų, kuo kokybiškesnis – tuo kaina didesnė, galima neblogos kokybės naują irklavimo treniruoklį įsigyti už 500 eurų. O naudotas aukštos kokybės treniruoklis irklavimui gali tekainuoti 300 eurų.

Vieni pigesnių naujų elipsinių treniruoklių kainuoja 200 eurų, o paprasčiausias naujas dviratis treniruoklis atsieis tik apie 200-300 eurų. Šios sumos yra juokas parsivežus kelių mėnesių algą iš Anglijos ar Norvegijos.

 

Klausimas, ar graži figūra yra brangus ir sunkiai prieinamas dalykas. Galbūt tingūs žmonės mėgsta teisintis, jog sportas – prabanga, nors iš tiesų jiems tereikia trupučio valios. Priklausomai nuo kiekvieno poreikių ir galimybių visada galima rasti būdą visus metus puoselėti tvirtą ir dailų kūną.