Articles Tagged with vestuvių planuotoja

vestuvės

Vestuvės 2016 metais: kokios jos turėtų būti?

vestuvėsLietuviai – prietaringi žmonės. Dažnai pasirengdami konkrečioms šventėms jie skaito horoskopus, stebi žvaigždes ir klausia astrologų, kaip reikia elgtis, kad šventė praeitų gražiai. Vestuvės – viena iš tokių švenčių, kuriai suteikiama ypač daug dėmesio. Daugelis merginu ypač atidžiai renkasi datą, kadangi mano, jog tai gali būti reikšmingas veiksnys tolimesniame gyvenime. 2016-ieji – ugningosios beždžionės metai. Jeigu tikite kad organizuojant šventę reikia atsižvelgti į šį faktorių – tokiu atveju pateikiame pagrindinę informaciją: kokios vestuvės turi būti ugningosios beždžionės metais.

Vestuvės 2016-aisiais metais turi sužavėti paprastumu, tačiau ne prastumu.

Kodėl pompastika yra nebe madoje?

Anksčiau buvo mada surengti kuo didesnes ir kuo prabangesnes vestuves. Šiuo metu daugelis žmonių suvokia, kad ne prabangoje esmė, tad ir 2016-aisiais metais siūlome atsižvelgti į kuklumo faktorių. Žinoma, norisi, kad vestuvės būtų kuo gražesnės, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jos turi tęstis kelias dienas. Taip pat nebūtinas orkestras, kai galima pasisamdyti vieną saksofonistą. Galiausiai, vestuvės gamtoje dažnai net kur kas gražesnis pasirinkimas, nei kad vestuvės rūmuose.

Kaip atrasti tobulumą?

Beždžionės metais svarbu kuo nors išsiskirti, tad drąsiai turėtumėte pasirinkti kiek neįprastą atributiką, kuri padėtų atskleisti individualumo aspektą. Rekomenduojame papuošimus, kurie būtų ryškūs. Pasirinkite muzikantus, kurie grotų ne tradicinę muziką, o kiek kitokią. Svarbiausia būti kitokiems, kadangi tai nurodo 2016-uosius metus lydinti beždžionė.

Platus suknelių pasirinkimas

Nors vestuvės yra dviejų žmonių šventė, visgi, jaunoji dažniausiai sulaukia kur kas daugiau dėmesio, tad renkantis suknelę taip pat reikėtų įvertinti išskirtinumo aspektą. Nebijokite būti kitokia. Baltos ilgos suknelės per vestuves jau seniai nebėra dažniausiai pasirenkamos, tad nieko keisto, jeigu savo ypatingą dieną jaunoji prie altoriaus žengs ryšėdama ryškiai raudoną kaspiną.

Raudona spalva – 2016-ųjų spalva. Nebijokite surengti ryškių vestuvių, kurios dar ilgai svečiams primins jūsų išskirtinumą.

2016-ųjų metų vestuvės, kaip ir visais kitais laikais, turi būti vedinos nuoširdumo, meilės ir tikėjimo, kad santuoka truks visą gyvenimą. Svarbiausia pasiryžimas kurti gyvenimą kartu, o visa kita tik fonas.