Articles Tagged with vokai

Vokai – kokios jų rūšys egzistuoja?

Pirk daugiau – mokėk mažiau. Tai labai dažnai versluose pritaikoma frazė. Bet ji yra labai logiška, nes jei prekės kiekis yra užsakomas didesnis, tai pardavėjo pelnas auga su kiekvienos prekės pardavimu. Dėl to jis lyg ir pasidalina dalimi savo pelno, bet tuo pat metu pirkėjas jaučiasi laimėtoju, nes jam tenka mokėti mažesnę sumą. Ši taisyklė dažnai yra taikoma smulkesnėms prekėms. Viena tokių yra vokai. Jie yra priskiriami prie smulkiųjų pakavimo prekių.

Jeigu pagalvojote, kad puikiai žinote, kas jie vokai ir niekas Jūsų nebenustebins, tai skaitykite toliau. Daugelis puikiai žino ir prisimena, kaip seniau buvo aktyviai naudojami popieriniai vokai. Šiais laikais jų yra ne tik baltų, bet ir labai smagių pačių įvairiausių spalvų. Pagal būsimo voko turinį galite rinktis ir voko dydį. O kaip ir minėjome, kuo didesnį kiekį vokų el. parduotuvėje https://vokucentras.lt/ užsakysite, tuo geresnė kaina Jums priklausys.

Nei siuntos siuntėjas, nei jos gavėjas nenori, kad siunčiamas turinys būtų sugadintas dėl netinkamų oro sąlygų, nederamo įpakavimo ar nepakankamai saugaus transportavimo. Tad atsižvelgiant į siunčiamą siuntos turinį šiomis dienomis galite rinktis iš plataus vokų asortimento reikiamas prekes.

Vokai jau yra gaminami ne tik popieriniai. Jie dar būna labai tvirti bei patikimi kurjeriniai, kurie nepersišviečia, negali sudrėkti bei saugiai pasieks gavėją. Jų išorė yra balta, o vidus – juodas. Šiuose vokuose labai patogu siųsti tiek didesnio kiekio popierines siuntas, tiek ir įvairias medžiagines.

Yra gaminami ir vokai su putų polietilenu. Jie pasižymi ypatingu tvirtumu. Tad šiuose vokuose drąsiai galėsite siųsti net ir pačius jautriausius daiktus, nes juos apsaugos paminkštintas 2.5 mm putų polietileno sluoksnis. Vokai su putų poliestileno sluoksniu kainuoja mažiau nei kartoninė pakuotė, tad galėsite nemažai sutaupyti.

Galite rinktis ir kartoninius vokus. Jie pasižymi kaip esantys tvirti ir galintys apsaugoti siuntą nuo subraižymo, pažeidimų bei smūgių. Kartoniniuose vokuose dažnai yra siunčiami dokumentai, nuotraukos ar leidiniai.

Norint maksimalios apsaugos galite rinktis vokus su oro apsauga. Juose siunta bus apsaugota nuo pažeidimų bei smūgių.

Kilus klausimams, kurie vokai labiausiai tiktų Jūsų siunčiamoms siuntoms – kreipkitės į pardavėją, kad būtų atsakyti visi rūpimi klausimai.