Articles Tagged with vyrų lytinių organų daktaras

vyrų lytinių organų daktaras

Dažno jaunuolio gyvenimą apkartina skausmai žemiau juostos

vyrų lytinių organų daktarasJei jau vyrukas jaunas, jis būtinai bus įsivaizduojamas kaip sveikas, fiziškai stiprus ir lytiškai aktyvus. Būtent pastaroji savybė yra siejama su jaunais vyrais. Tačiau labai dažnai pamirštama, kad ne visada jaunystė reiškia dideles jėgas ir ištvermę. Kai kuriais atvejais nemalonios problemos žemiau juostos gali ne juokais apkartinti jaunuolių gyvenimą. Nors lytinės sistemos sutrikimai skaudžiai smogia stipriosios lyties atstovams, tai pajunta ir moterys. Sekso partnerės, mylimos moterys, žmonos, – visos jos jaučia įtampą, skindančią iš jų vyrų pusės, be to fiasko patiria ir kiekvienas lytinis aktas. To kaltininkas – lytinės sistemos sutrikimai, ligos, įvairūs bėrimai, erekcijos pablogėjimas ir pan. Tačiau nėra padėties be išeities – šiandien gauti profesionalią pagalbą galima dermatovenerologo, seksologo ar urologo kabinete. Kiekvienas vyrų lytinių organų daktaras turi pakankamai kompetencijos diagnozuoti problemą ir paskirti tinkamiausią gydymą. Viena iš dažniausiai pasitaikančių jaunų vyrų problemų – sėklidžių skausmas. Dėl ko skauda sėklides pasakyti dažnai būna sunku, tačiau vyrų daktaras vizito metu tiksliai nustato skausmo šaltinį ir paskiria tinkamiausią gydymo būdą, kad problemos būtų galima atsikratyti kaip įmanoma greičiau.

Nors kiekvieno vyro anatomija yra vienoda, visgi tam tikri faktoriai jų viduje skiriasi. Dėl įvairių sutrikimų, infekcijų ar traumų, jaunuoliui sėklides gali skaudėti abi (kartais skauda tik vieną). Taip pat pasitaiko atvejų, kai diskomfortas jaučiamas ne pačiame organe, bet aplink jį – kirkšnyje, instuose, pilve ar prostatoje. Taip, kaip skiriasi nemalonių pojūčių vieta, taip ir skausmo intensyvumas gali būti įvairus. Sėklidžių skausmą yra įprasta skirstyti į ūmų, pasirodantį staiga ir labai intensyvų arba lėtinį, tokį, kuris atsiranda nereguliariai, yra maudžiantis. Tiek vienu, tiek kitu atveju, tokių problemų jauniems vyrams (žinoma ir vyresniems galioja tas pats) negalima slėpti. Vyrų lytinių organų daktaras turėtų būti pirma mintis, atėjusi į galvą, kai stipriosios lyties atstovui suskausta sėklides.

Kodėl svarbu kreiptis į medikus? Kiaušinio formos nedidelėje lytinėje liaukoje – sėklidėje – gaminami vyriški hormonai. Svarbiausias iš jų – testosteronas. Čia taip pat gaminamos ir vyriškos ląstelės – spermatozoidai. Taigi, lytinėje vyro sistemoje sėklidės atlieka iš tiesų atsakingą vaidmenį. Sutrikus kurios nors ar abiejų funkcijoms, tokia problema paliečia ir kitus lytinius organus, o gali paveikti ir bendrą žmogaus savijautą. Taigi, pastebėjus kokius nors pasikeitimus, reikėtų, kad jus apžiūrėtų vyrų lytinių organų daktaras. Tik laiku nustačius bėdą galima užkirsti kelią infekcijos plitimui ir apsisaugoti nuo ypač rimtų sveikatos sutrikimų.