Articles Tagged with Xiaomi telefonai

Xiaomi telefonai

Xiaomi Mi5 kaina: išmanieji telefonai, kuriais sutaupysite

Xiaomi telefonaiTaip, kaina tikrai svarbus kriterijus. Vidutiniškai vienu telefonu vartotojas naudojasi apie vienerius ar dvejus metus. Vėliau įrenginys arba pasensta, arba perkamas naujesnis pažangesnis produktas, sugebantis daugiau. Technologijoms vystantis milžinišku tempu, inovacijos įgija pagreitį, todėl vis dažniau išvystame neregėtų funkcijų, kurias sugeba suteikti įvairiausių gamintojų išmanieji telefonai. Tai, kas vakar neatrodė įmanoma, šiandien jau guli kas antro vartotojo kišenėje, todėl tokiu tempu besivystančias technologijas vytis yra financiškai sunku. Tačiau gerai pamąstykite ar tikrai verta tai daryti? Jei esate gerokai aukštesnės financinės padėties, nei dauguma mūsų tautiečių, gal būt ir galite leisti sau tokią prabangą, tačiau kam gi nuolatos permokėti, kai yra tokie produktai, kaip Xiaomi telefonai. Xiaomi Mi5 kaina – tai pinigų suma, įkandama daugumai mūsų, tačiau kokybė kurią gausite nesiskiria nuo dvigubai brangesnių produktų!

Xiaomi Mi5 kaina pagal specifikacijas

Taigi, kokius techninius parametrus suteikia šio modelio Xiaomi telefonai? Visų pirma reikėtų paminėti, jog šie išmanieji telefonai parduodami dviejų tipų. Jei esate linkę išleisti daugiau, galite rinktis brangesnį variantą su šiomis specifikacijomis: 128GB vidinė atmintis, 4GB RAM, du dviejų branduolių Kryo procesoriai su 2,15 GHz bei 1,6 GHz. Jei norėtumėte sutaupyti, galite rinktis ir šiek tiek silpnesnį, tačiau vis vien stulbinančiai galingą variantą, turintį  du dviejų branduolių Kryo procesorius su 1,8 GHz bei 1,36 GHz, pasirinktinai 32 GB arba 64 GB vidinės atminties, bei 3 GB operatyvinės RAM atminties. Vis dėlto, bet kuriuo atveju Xiaomi Mi 5 kaina skiriasi nesmarkiai, todėl visuomet galima pataupyti galingiausiam variantui.

Xiaomi Mi5 kaina ir bendri parametrai

Nors šie Xiaomi telefonai yra dviejų tipų, abi versijos turi ir gausybę bendrų parametrų. Abiem atvejais įrenginio dimensijos bus 144,6×69,2×7,3mm. Bet kuriuo atveju gausite dviejų SIM kortelių privilegiją, tačiau kad ir kaip bebūtų liūdna, neturėsite galimybės naudotis MicroSD kortele. Vis dėlto, vidinės atminties kiekio turėtų pakakti visiems asmeniniams poreikiams. Taip pat šie Xiaomi telefonai pasižymi 16 MP bei 4 MP kameromis. Baterija – 3000 mAh.

Xiaomi Mi 5 kaina tobulai dera su kokybe

Taigi apibendrindami šiuos produktus galėtume pavadinti „biudžetine prabanga“. Nors Xiaomi Mi5 kaina ir kiek aukštesnė nei biudžetinų įrenginių, skirtumas švelnus, o parametrai akivaizdžiai lenkia ne tik vidutinio galingumo įrenginius, bet ir gerokai brangesnius produktus. Trumpai tariant, šie Xiaomi telefonai turi viską, ko jums prireks, tačiau neturi nieko nereikalingo. Būtent šie išmanieji telefonai padės Jums sutaupyti, o galimybės bus išnaudojamos visu 100%. Apmąstykite patys kas geriau: itin brangus procesorius su 10 branduolių, kurių Jums niekada neprireiks, ar 4 funkcionalūs branduoliai, kuriuos tikrai išnaudosite? Renkatės Jūs.