Šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus HEMP OIL – aukščiausios kokybės natūralumas ir 10 jo panaudojimo priežasčių sveikam gyvenimui

aliejus

Apie kanapių sėklų aliejų, tikriausiai, jau yra tekę girdėti, ypač, jeigu domitės natūraliais sveikatos gerinimo produktais. Tačiau ar žinote, kuo ypatingas šaltas spaudimas? Tai specifinis spaudimo būdas, kuris leidžia išsaugoti daugiausia natūralių produktų savybių. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, prieš spaudimą sėklos nėra kaitinamos, todėl išlieka visos jose esančios naudingos medžiagos ir vitaminai. Todėl toks gaminys yra aukščiausios kokybės, be to, aliejui gaminti nenaudojami jokie priedai, kas užtikrina jo natūralumą.

 

UAB “Gera karma” vadovas Andrejus Petruša sutiko pasidalinti savo žiniomis bei pateikia dešimt faktų, kodėl verta naudoti kanapių sėklų aliejų ir kaip jis gali pagerinti mūsų savijautą, o tuo pačiu ir sveikatą.

 

  1. Kanapių sėklų aliejus kovoja su uždegimais

 

Aliejuje gausu GLA (gama linoleno rūgšties), kuri geriau mums žinoma kaip omega-6 riebalai, jie skatina prostaglandinų gamybą, kurie yra hormoninės medžiagos kontroliuojančios uždegimą. Be to, jis gali padėti gydyti sklerozę, kurią gali sukelti uždegimas. O naujausi tyrimai rodo, jog kanapių aliejus gali sumažinti netgi artritinius simptomus.

 

  1. Užtikrina tinkamą širdies darbą

 

Kai kurie kanapių sėklų aliejuje esantys bioaktyvūs junginiai gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir taip apsaugoti širdį. Aliejus omega-6 ir omega-3 riebalų rūgštis yra optimaliu 3:1 santykiu. Nustatyta, kad šis santykis yra universalus ir naudingesnis širdžiai bei kraujotakos sistemai, lyginant su didesniais omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykiais.

 

  1. Kanapių aliejus prisideda prie diabeto gydymo

 

Nors tai nėra pagrindinis diabeto gydymo būdas, tačiau gali smarkiai prisidėti prie jo, kadangi cukrinis diabetas yra susijęs su būtinų riebalų rūgščių trūkumu, o aliejuje jų yra gausu, tad pastovus jo vartojimas gali pastebimai papildyti gydymą.

 

  1. Ne tik apsaugo nuo vėžio, bet ir padeda kovoti su juo

 

Kanapių sėklų aliejus yra svarbus stiprinant imunitetą, kas gali padėti išvengti vėžinių susirgimų, tačiau jis gali padėti ir jau susidūrusiems su šia baisia liga. Nustatyta, kad aliejus gali daryti įtaką daugiaformei glioblastomai, kuri yra sunki smegenų vėžio forma. Be to, šis produktas gali padėti gydyti plaučių ir krūties vėžį slopindami jo augimą ir proliferaciją.

 

  1. Gali padėti atsikratyti nepageidaujamo svorio

 

Nereikėtų tikėtis, jog vien aliejaus vartojimas leis numesti daugybę kilogramų, tačiau jis gali prie to prisidėti, kadangi nustatyta, jog svorio metimui įtakos turi gama linoleno rūgštis, kurios kanapių sėklų aliejuje gausu.

  1. Kanapių sėklų aliejus gali pagerinti virškinimą

 

Kadangi aliejuje gausu skaidulų, kurios svarbios virškinimo sistemai, tad jo naudojimas padeda išvengti vidurių užkietėjimo bei pilvo pūtimo ir kartu pagerina visos sistemos veiklą. Be to, kanapių aliejuje esantis baltymų kiekis yra praktiškai identiškas kraujyje esančių baltymų kiekiui, būtent dėl šios priežasties jis yra lengvai virškinamas ir naudingas žmonėms, kurie kenčia nuo virškinamojo trakto problemų. Taip pat yra nustatyta, jog omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių pagaminti hormoniniai preparatai (eikozanoidai), reguliuoja virškinimo sulčių ir hormonų sekreciją. Tai irgi padeda virškinimo procesui.

 

  1. Palengvina PMS simptomus

 

Nustatyta, kad kanapių aliejus padeda efektyviai kovoti su menstruacijų skausmu, tačiau dar be to jis gali palengvinti ir kitus PMS simptomus, pavyzdžiui, sumažinti krūtų jautrumą, dirglumo bei depresijos jausmą.

 

  1. Natūrali priemonė odos priežiūrai

 

Kanapių aliejus gali būti naudojamas kaip natūrali apsauginė priemonė nuo saulės, kadangi jis apsaugos nuo saulės faktoriaus indeksą (SPF) 6, o to turėtų pakakti, jeigu ilgai nebūnate kaitrioje saulės šviesoje. Be to, jis gali būti naudojamas atsiradus saulės nudegimams. Tačiau aliejus naudingas ir žiema, tuomet jis padeda apsaugoti odą nuo išdžiūvimo, tad ištepę kūną aliejumi jau po kelių dienų, tikėtina, pastebėsite malonų skirtumą. Be to, aliejus neužkemša jūsų porų. Jame yra 60% linolo rūgšties, kuri reguliuoja riebalų gamybą. Šios rūgšties trūkumas mityboje gali sukelti riebalų perteklių, kas lemia mūsų porų užsikimšimą, o tai sukelia inkštirus bei įvairių spuogų atsiradimą.

 

 

  1. Padeda įveikti odos ligas

 

Kanapių sėklų aliejus gali būti naudojamas egzemos gydymui. Pagrindinės riebalų rūgštys aliejuje veikia kaip vidinis drėkiklis, kuris padeda sumažinti egzemos simptomus. Rekomenduojama jį naudoti kelis kartus per dieną, ypač, paveiktose odos vietose. Taip pat nustatyta, kad kasdieninis aliejaus vartojimas jau po mėnesio laiko sumažina dermatito simptomus. Be to, leidžia sėkmingai gydyti ir įvairius išbėrimus, tačiau jie gali būti skirtingų tipų, todėl rekomenduojama dar prieš gydymą pasikonsultuoti su gydytoju.

 

  1. Gali paspartinti plaukų augimą

 

Kanapių sėklų aliejuje gausu lipidų, kurie suteikia plaukams drėgmę ir blizgesį. Jie stiprina plaukus, o tai lemia, kad jie bus storesni. Jis taip pat gali paskatinti ir naują plaukų augimą. Galvos trynimas aliejumi gali padėti išvengti ir kitų nemalonumų, pavyzdžiui, išsausėjusios odos, niežulio ar net pleiskanų.

 

Kaip matome, kanapių sėklų aliejus yra tikrai naudingas mūsų organizmui, tačiau kad jis pilnai atliktų savo funkcijas, pirmiausia, turi būti kokybiškas. Į tai labiausiai atkreipti dėmesį ir pataria UAB “Gera karma” vadovas, būtent todėl jie visus savo gaminius žymi oficialiu/registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™. Tai užtikrina, kad įsigysite tikrai kokybišką produktą.

 

No Comments

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.