nuolaidos ir akcijos

Akcija žaislams – galimybė palepinti vaiką

nuolaidos ir akcijosTėvai nori, kad jų vaikams viskas būtų gerai. Nepriklausomai nuo to, ar auginate mergaitę, ar berniuką (o gal ir mergaitę, ir berniuką), nepriklausomai nuo jų amžiaus, stengiatės užtikrinti geras sąlygas. Tinkama vaiko raida susijusi ir su žaislais. Todėl akcija žaislams yra atidaus domėjimosi objektas.

Kaip ir daugeliu atvejų, norėdami pigiau nupirkti lėlę ar mašinėlę, imame naršyti internete. Paieškos rezultatai atskleidžia vieną dalyką. Naršyklės laukelyje įvedus „akcija žaislams“, greitos žiniatinklio „smegenys“ siūlo prie frazės pridėti kelių prekybos centrų pavadinimus. Tai leidžia suprasti, jog nemažai tėvų norėtų žaislais pasirūpinti, pavyzdžiui, kassavaitinio apsipirkimo metu. Kodėl? Todėl, kad taip atrodo patogu. Nereikia „makaluoti“ po miestą, į pirkinių krepšį įsidėję duonos ir kitų prekių galite pasižvalgyti po žaislų lentyną.

Ne visada prekių kainos tenkina. O jei prispiria kokie nors rūpesčiai (kad ir skalbiamosios mašinos gedimas), trokštamiems daiktams lieka mažiau santaupų. Ką daryti, jeigu norisi nupirkti vaikui tą radijo bangomis valdomą mašinėlę, apie kurią mažasis taip seniai svajoja? Nesiūlome imti kredito. Yra kita galimybė – akcija. Nes akcijos metu dominančios prekės kaina gali būti gerokai patrauklesnė nei įprastai. Jauniems tėvams tai itin aktualu.

Vis dėlto kaina turėtų būti ne pirmame plane. Pirmiausia – kokybė. Žaislas turi būti saugus ir pagamintas pagal aukščiausius reikalavimus. Jis turi būti ne tik įdomus, bet ir netrikdantis vaiko gerovės. Tik tada akcija žaislams bus ko nors verta. Visi rūpestingi tėvai sutiks, kad nuolaidos vilioja, bet pagrindinis vaidmuo tenka produkto kokybei.

Žaislai, nesvarbu, ar tai būtų pliušinis meškiukas, ar lėlių namas, siūlomi pačiomis įvairiausiomis kainomis. Pastebėtina, jog skaičių žaidime dažnai laimi internete prekes siūlančios parduotuvės. Būtent elektroninėje erdvėje žaislų galima rasti priimtinomis kainomis. Na, o akcijos padeda pritraukti pirkėjų, kas elektroninėms parduotuvėms tikrai aktualu.

Kokia akcija žaislams verta dėmesio, o kokia sulaukia paniekos? Itin svarbu, ar pardavėjai sąžiningi. Jei prekė kainavo 29 eurus, o po savaitės skelbiama nuolaida ir prie prekės puikuojasi užrašas Akcija! 35 Eur Tik 29 Eur!, pardavėjų sąžiningumu imama abejoti. Visgi rimtos parduotuvės supranta, kad tėvai nėra abejingi ir kad jiems rūpi, kas dedasi žaislų rinkoje. Tad norint išlaikyti gerą parduotuvės vardą nesiimama šarlataniškų veiksmų.

Ką dar reikėtų pasakyti apie žaislus? Patrauklios kainos, kurios paprastai būna akcijų metu, suteikia galimybę geriau sustyguoti finansus. Tačiau jų valdymas neapsiriboja tik nuolaidų „medžiokle“. Besaikis pirkimas nėra toks sprendimas, kurį būtų galima pavadinti apgalvotu. Bet žaislų vaikui reikia. Tai reiškia, jog svarbi harmonija.

Džiugu tai, kad šiuolaikinėje rinkoje apstu tokių žaislų, kurie išties įdomūs. Na, o nuolaida – galimybė palepinti atžalą.

No Comments

Post a Comment