automobilių supirkimas

Automobilių nuoma renkasi ne visus automobilius

automobilių nuomaPabandykite išsinuomoti Lexus, Audi Q7 visureigį, naujesnių metų Opel Zafira vienatūrį. Susidursite su sunkumais šių ir kitų markių bei modelių automobilių nuoma nėra labai populiari.

Peržiūrėjome ne vieną automobilių nuoma užsiimančių įmonių tinklalapį ir pamatėme įdomią tendenciją. Kai kurių modelių automobilių – deficitas.

Pradėkime nuo Opel. Jei Opel Corsa dar įmanoma rasti, tai Opel Insignia yra šiek tiek retesnis paukštis, nors jo tiesioginis konkurentas Volkswagen Passat tiesiog klesti. Opel Vectra taip pat sutinkama tose įmonėse, kur nuomojami senesni automobiliai. Populiariausia nuomotis Opel Astra automobilius. Tuo tarpu su naujesnių metų Opel Zafira vienatūriu – visiškai prastai. Galima rasti daugiau nei 10 metų senumo, tačiau tokių metų vargu, ar tolimoms kelionėms naudojamos Zafyros gali kažką sudominti kad ir labai žema kaina. Opel Meriva? Pamirškite! Priešinga situacija yra mikroautobusų nuomos rinkoje, kur Opel Vivaro yra vienas iš trijų populiariausių keleivinių mikroautobusų (šalia Renault Traffic ir Volkswagen Multivan).

Opel yra žinomas kaip gana asketiškas automobilis, kuriame nėra daug komfortą gerinančių funkcijų. Aišku, jį paprasta valdyti, tačiau kai kam tas paprastumas labai nepatinka. Vairuotojai dažnai turi savo prioritetus, todėl nuomojasi tik tam tikrus automobilius.

Pabandykite rasti Land Rover visureigį. Jis įspūdingas ir pabrėžia vairuotojo statusą, tačiau gana retas. Panaši situacija su Audi Q7 visureigiu. Tuo tarpu BMW X5 visureigiai ar Nissan Qashqai yra gana populiarūs.

Keista, bet miesto automobilių klasė labai kontraversiška. Mini Cooper ir Fiat 500 automobilių nuomojama tikrai nemažai. Taip pat ir Smart. Ford Focus taip pat populiaru, nors Ford Fiesta – jau sutinkama rečiau. O juk tai puikus miesto automobilis. Volkswagen Golf ir Polo – taip pat dažni svečiai iš automobilių nuomos rinkos.

Toyota Corolla, Auris, Avensis ir Yaris – labai populiari mašina, tačiau Toyota Prius hibridinio automobilio teks gerokai paieškoti. Jų yra, tačiau labai nedaug. Kodėl? Gal todėl, kad jie gana brangūs įsigyti, nors ir pigūs eksploatuoti. Visureigio RAV4 galite ir nerasti…

Amerikietiškų automobilių nuoma Lietuvoje taip pat gana sunkiai skinasi kelią, nors tikrai atsiranda kartais Chrystler ir kitų mašinų. Ima daug kuro? Jei pritaikyti Europos rinkai tai ne daugiau nei bet kuris kitas „mažų kilovatų“ automobilis. Keista situacija, tačiau ją diktuoja rinkos sąlygos.

No Comments

Post a Comment