butai Vilniuje

Butai Vilniuje ir mikrorajonai: ką renkasi jaunos šeimos ir vyresnioji karta?

butai VilniujeKiekviena šeima svajoja apie saugius ir dailius namus. Ekspertai teigia, kad tinkama (t. y. atitinkanti pirkėjų lūkesčius) gyvenamoji aplinka užtikrina aukštesnę gyvenimo kokybę. Tiesa, butai Vilniuje stebina savo pasirinkimo galimybėmis, todėl priimti optimaliausią sprendimą nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia reikalingos nekilnojamojo turto ekspertų konsultacijos ir patarimai.

Viena svarbiausių pirkėjų užduočių – nuspręsti, kuriame rajone jie nori gyventi. Žinoma, daugelis šeimų teigia, kad mielu noru kraustytųsi į senamiestį, tačiau itin didelės nekilnojamojo turto kainos šią galimybę suteikia ne kiekvienam. Vertinant finansinę pusę, Naujininkų mikrorajonas žavi gana žemomis būstų kainomis, tačiau ekspertai primena, kad tai viena pavojingiausių gyvenamųjų aplinkų.

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad konkretus pirkėjų pasirinkimas priklauso nuo daugybės atskirų faktorių, kurių svarbiausieji – finansinė šeimos padėtis ir pirkėjų amžius. Jaunesnioji karta vertina draugišką kaimynystę ir nori gyventi arčiau miesto centro, kuriame visuomet verda gyvenimas – čia didžiausio pirkėjų palankumo sulaukia mažesnės kvadratūros butai Vilniuje, esantys struktūriškai patogioje aplinkoje. Senamiestis ar Naujamiestis yra labiausiai geidžiami rajonai, užtikrinantys aktyvų laisvalaikį ir nuolatinį dalyvavimą miesto renginiuose. Be to, negalima paneigti ir finansinės pusės – nors čia esantys butai yra gana brangūs, tačiau juos kurs kas lengviau parduoti, o investavus į būsto remontą, galima net kelis kartus padidinti nekilnojamojo turto vertę.

Neneigiant gyvenimo centre privalumų, daugelis vyresnio amžiaus pirkėjų arba šeimos, turinčios mažamečių vaikų, renkasi kiek nuošaliau esančius rajonus, kuriuose galima mėgautis ramybe ir tuo pačiu džiaugtis patogaus susisiekimo ir išplėtotos infrastruktūros privalumais. Be to, šie rajonai (Šeškinė, Žirmūnai, Antakalnis, Šiaurės miestelis ir kiti) žavi sparčiai augančiais naujos statybos daugiabučiais ir itin patraukliomis nekilnojamojo turto kainomis. Tokie butai Vilniuje išsiskiria patogiu išplanavimu ir jaukia aplinka. Paprastai naujos statybos daugiabučiai turi saugias vaikų žaidimų aikšteles ir siūlo išsipirkti vietą automobilių stovėjimo aikštelėse, tokiu būdu išvengiant papildomų rūpesčių ateityje.

Toliau nuo miesto centro esantys rajonai žavi ramybe ir šalia žaliuojančiais parkais. Tai puikus sprendimas žmonėms, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir transporto spūsčių. Be to, atokesniuose rajonuose yra mažesnė oro tarša. Iš kitos pusės, gyvendami tolėliau nuo centro, sunkiai išsiversite be nuosavo automobilio ir turėsite spręsti varginančius susisiekimo su darboviete ar kitomis įstaigomis, pvz., vaikų darželiu ar mokykla, klausimus.

No Comments

Post a Comment